еГЕЙски му работи!

Модератори: bobopeli, sapuna

БОВСКИЯТ КОРМОРАН
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1250
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:50 am
Местоположение: 42°44`42.65"N / 23°16`44.21"E
Обратна връзка:

еГЕЙски му работи!

Мнение от БОВСКИЯТ КОРМОРАН »

Прецаквайки "Джулай морнинг",а той си ми е важен...........!? Фамилията се Оавтобусихме към Турската част на Изтока ,Кушадасъ!
По пътя ни пра порой ,би градушка,автобуса протече и шофера кара с чадър ,абе що ли да не?Весело да е! На границата потрошихме от нерви ,стъклопакета на вратата,
официалното извинение ......СТАНА ТЕЧЕНИЕ>>>>>>>>>! И всичко това само в наща страна.........!
Хора с които съм пътувал заедно ,коментират че само когато ,аз съм в групата стават "чудеса",оперативната турка иска да прави дестинациите само с мен ,нещо като "Кубински талисман"!
Никви грижи на всички граници,контрабанда /бандера/росса.......папиросо,мъние мъние мъние......... и това от години и десетки граници!Чеки че се отплеснах, за риболов идеше реч.
Таксито чака куфарите вотре, а той си търси въдицата в колата ,демек АЗ! 13:50,Нервни очички ме пронизват от таксито,телефонни заплахи за тръгване на автобуса без нас ,а си ровичкам ,
по безкрайните жабки на Сценика и си търся въдицата..........НАМЕРИХ! малката дет влиза в раницата ,плик с куки ,Черноморски такъм и едно Дунавско олово, ТОЙ Е!бръм-м-м-м та там!!!!
08:00,Вече сме пред ХОТЕЛ"ПИГАЛЕ",КУШАДАСЪ ,половината багаж от автобуса бил наш.........що ме не учудва,(питайте Чапи и той е със женски) 08:30 на "брего се рони" ,бряг ,
слънце ,от към пипъл, ЙОК! (малко местни пляски) ,Темпераментурните стойности по моето телопотене около 32/32.5 в този ЧАС!Разузнаване ,разузнаване колко да е.....разузнаване? Настанихме се ,
и към 10:00 бях под водата!Това че, по-предишната вечер прегорях и от към коса ,в смисъл........., никога не пийте, коктейла "МАЧКА БЛИЖЕ ЕЛЕКТРОЖЕН",в близост до фриз(ермалък)орски салон????
..........ТА минаЛ съм бил под каската......та сабахлем не ме болеше главата, преди да се запозная с онзи в огледалото..........Чак се Влюбих! Един такъв окичурено блондинест !ТА..........
..комбинацията перхидроле"стар" ,в еГЕЙСКО море води до некви мисли под водата! Моето житейство изпита нови звуци.........."смях през шнорхел" и други ,клицания....
Плувах сред пасаж рибоци пипайки ги с ръце и ме следваха като, йо-йо... конец!Дъното от към скали кафеникавополепено, едни бели челядинки ,морски таралежи. и морски таралежи! и пак така!
Реших да изплувам някъде и .......... красота ,не изплувам!!!! седя си в "чакалнята",на долу дъно ,на горе светлилина ,а аз ,кремвирша в ход дога!
Преодолях спомена за околоплодните води и анаеробно изплувах, маската ми ,16/9 със термо пиниз ,се запоти и що я свалих ,.........разревах се ,почти като от пепел ,от Хаванска пура в окото,
организма отговори със нашенски си физиологичен разтвор примесен със "още нещо..........."(жената не помага с латинския , а .ми е на езика) " ! тъща и!.......... тоест ,майната и!
солено та, солено, пък и смъди ,Аз дето си тествам саламурата в киселото зеле под вода/бидон , е не! то като в солено желе където се гмурнеш ,там оставаш!после му фанах цаката ,
5 бързи бири и го докарваш от към изплуване+ оригване през шнорхел,вувузела, паста "мимоза" да яде!

Най-евтиния и единствен, екстремен/"тен" спорт е за 2.50тл.(чети лв.), а именно МАРШРУТКА-ТАААА_ТААААА! или по турски БИ_БИПт!само ГАЗ и КЛАКСОН ,другото е Алах! и още нещо!.........
яки колони и бас едвам изпросих "Мадона",друга тема........
.............................................................................................................................КОМИНГ СУУУУУУУН


Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Последно промяна от БОВСКИЯТ КОРМОРАН на Вто Юли 20, 2010 9:05 pm, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Tеди
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1593
Регистриран на: Съб Мар 28, 2009 8:59 pm
Местоположение: София

Re: еГЕЙски му работи!

Мнение от Tеди »

Бовски нема те нема, ма като гръмнеш с тая резаната пушка та си е.е м....а :lol: :lol: :lol:
Уникален както винаги :!:
Със Приятели за Риба-БЕЗЦЕННО!
evgeniboy
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 574
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 7:53 pm

Re: еГЕЙски му работи!

Мнение от evgeniboy »

Братле, страхотни снимки, ама текста ми дойде малко сложничък.... :smt120 :D
БОВСКИЯТ КОРМОРАН
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1250
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:50 am
Местоположение: 42°44`42.65"N / 23°16`44.21"E
Обратна връзка:

Re: еГЕЙски му работи!

Мнение от БОВСКИЯТ КОРМОРАН »

evgeniboy написа:Братле, страхотни снимки, ама текста ми дойде малко сложничък.... :smt120 :D
чакай продължението ,ще се преродиш.......!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Ribko
фен клуб-скобар
Мнения: 1751
Регистриран на: Съб Дек 26, 2009 6:23 pm
Местоположение: София

Re: еГЕЙски му работи!

Мнение от Ribko »

Страшен репортаж, як разказ и много снимки,почит!! :smt023 :smt038
''Голямата риба е прекалено ценна, за да бъде улавяна само по един път!''
С ЩЕКА И МАЧ, ПАК СЪМ СИ НЕМОЖАЧ !
todoroshko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 964
Регистриран на: Пет Апр 25, 2008 3:22 pm
Местоположение: София

Re: еГЕЙски му работи!

Мнение от todoroshko »

evgeniboy написа:Братле, страхотни снимки, ама текста ми дойде малко сложничък.... :smt120 :D
Абе и аз не можах да схвана някой работи,ама е готино... :mrgreen:
stich
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2708
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 4:44 pm
Местоположение: "Резерват Северозапад"
Обратна връзка:

Re: еГЕЙски му работи!

Мнение от stich »

todoroshko написа:
evgeniboy написа:Братле, страхотни снимки, ама текста ми дойде малко сложничък.... :smt120 :D
Абе и аз не можах да схвана някой работи,ама е готино... :mrgreen:
Т`ва е щото не сме достатъчно ЕнтелЕгентни. Снимките ми говорят :drinkers:
Изображение
PetarPetrov_62
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 125
Регистриран на: Пет Мар 27, 2009 11:30 am
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: еГЕЙски му работи!

Мнение от PetarPetrov_62 »

Хубав репортаж, ама вземи махни общата снимка, че каката най-отпред и вляво ще ти се кара. :D
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!!!
stich
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2708
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 4:44 pm
Местоположение: "Резерват Северозапад"
Обратна връзка:

Re: еГЕЙски му работи!

Мнение от stich »

PetarPetrov_62 написа:Хубав репортаж, ама вземи махни общата снимка, че каката най-отпред и вляво ще ти се кара. :D
:D :D
Последно промяна от stich на Пон Юли 19, 2010 10:01 am, променено общо 2 пъти.
Изображение
Pavkata 1977

Re: еГЕЙски му работи!

Мнение от Pavkata 1977 »

Както обикновено-запазена марка Бовски! :D :D :D
strijok
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5343
Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 4:26 pm
Местоположение: Иван Котаков - Бургас

Re: еГЕЙски му работи!

Мнение от strijok »

Снимките са достатъчни, кой ти чете текста :lol: :lol: :lol:
Ашколсун, както се казва :drinkers: :drinkers: :drinkers:
Когато ловиш риба, е спорт. Когато разказваш за това, е изкуство.
snegk
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 13896
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 9:11 pm
Местоположение: св.Влас

Re: еГЕЙски му работи!

Мнение от snegk »

Бовски му работи :lol: :drinkers: :smt023
Да хванеш риба е удоволствие,но да и дариш живот,това не се описва с думи.
СЪНДИ

Re: еГЕЙски му работи!

Мнение от СЪНДИ »

Кефиш бате. :drinkers:
golden-retriever
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 12:14 am
Местоположение: Пещера

Re: еГЕЙски му работи!

Мнение от golden-retriever »

Аз съм бил на това място и съм сигурен , че няма такова в бг а и е смешно да се сравнява Черно море с "еГЕЙско" ... докато там на 1 метър под водата плуват сякви рибки а вЧерно море плуват само фекали ...А и междо другото тука в България има мн повече обратни от там ... (Добър риболов но никакво уважение към мястото ... но нормално ... българска му работа ! ) :mrgreen:
БОВСКИЯТ КОРМОРАН
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1250
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:50 am
Местоположение: 42°44`42.65"N / 23°16`44.21"E
Обратна връзка:

Re: еГЕЙски му работи!

Мнение от БОВСКИЯТ КОРМОРАН »

Продължавам ,пак дор де можем.........!
Сефте ми е Турското сериял ,кат дейстинейшънс! това СЪР!МИСТЪР! ме дразнеше от всякъде ,то па бива любезност бива ,ма си е прекалено........След бързо обяснение минаваме на КОМШИ,,,,,,,,,,, и нещата се наместват ,Абе има нещо гнило не само в Дания ,нещо и в нащо" Хистори", това с 5те века робство ,хич ми се не връзва вече , 90% от контактите на лаф се оказаха с БГ.корени, 78 годишен таксиметров шофер ми бърбори на перфектен Френски и през сълзи споделя ,че "неговата МАМА" била Българка! Шеф готвача ,жена му нашенка ,реве по телефона и кани всички Българи колкото и да са ,на кафе........! сервит(ермалък)орче с тате шеф , баба му............и.............. абе много "ИЗРЕЗКИ"АААААААААААААААапак се отплеснах ...............РИБОЛОВВВВВВ!
Та !с Черноморски тъкъм , (този с топчетата), и закупена стръв от Кушадасъ за по кратко ще го превеждам ,"ПTИЧИЯ"остров... та ! гледам срещу рибната борса ,дето се подкосих от към краци ,магазин за нашенски му работи, със замах взех една кука и с пръст гърчащ се показах че искам нещото дето се нанизва там , и :shock: ,той па взе че ме разбра , отвори хладилника и ми даде "нещо "във вестник, аз си исках 2, и ги даде :shock: , от там да се не отплесвам , то много гадно ,пазарлъци за всичко , мен ме не кефи тази ситуация , спазарих си едно "сафари" от Антилопа , смачка ми го до форма дето влиза във вътрешен джоб ,от 550 на 350 + бири /коли/ чайчета,,,:shock: ,слаб ангел и склоних , от там мръсника извади и на жената ................и................фалирах! ТААААААААААААААА риболова!
На сутринта ,"първа жичка за лъжичка", онуй във вестника се оказа мида, от онези кат нокти ,бързо закач на 3 куки с повдигач , и фиууу ,баси и макарата 100 метра ги метна та ги опъна !
Първа риба ,снимка, 2ра снимка ,пак така и некъв дзвер го докарах до видело и...........по Старозагорски .............ДЗЪННН!
Е! не подготвен както винаги ,ултрастронг ала бала ма 0,8 :shock: ,хилете се ,това е налично! ........И са кво! куки има ,влакно /останалото , олово 30так и мерак!
А линията с рибата плува пред мен , идеше ми да рипнем съ се," мерака".
Бегах до бара за гориво и на връщанка ,Я! тапа ,ма коркова!я в сторажето! Вълните плискат брего! Я! ластиче-е-е-е-е ,пак там! И без металотърсач ,намерих тел и така ,като истински "турист", ножа ми в хотела забравен , озлобен от тъпанарщината ми ,реагирах първично ,захапка от корка ,дупка със обратна кука ,ластичен възел/ отпред/отЗАД!, тел за тежест и.................. АЗ съм! Разбих ги!
.................................................................................................УТРЕ ОЩЕ!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”