Пясъчник от 20.09 до 24.09

Модератори: bobopeli, sapuna

kokoparcala
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 345
Регистриран на: Вто Авг 26, 2008 1:05 pm
Местоположение: Пловдив

Пясъчник от 20.09 до 24.09

Мнение от kokoparcala »

Здравейте колеги съжалявам за закъснението но имах малко работа но както и да е сега към излета.
След дълго уговаряне и тъкмене събиране на инфо и така нататък с моя приятел и кумец се узовахме на Пясъка на 20 сутринта харесахме си място с малко помощ от едни приятели който бяха там.Започнахме да разпъваме багажерийте който си бяха много двама човека с един пикап и една кола ужас не ми се мислише катo си тръгваме за какво сгъване става въпрос :roll: както и да е задуха вятър и докато си вкараме пръчките стана към 16:00.Направихме бивака абе сичко си беше струна и зачакахме и така наще хора си ги дърпаха от време на време а ния нещо зехме да се изнервяме 4 дена само някви каракуди и червеноперки от 200 метра ги влачехме.А на мойте сопи на 300-350 метра сигнализаторите прашясаха от време на време ги проверявах дали работът чудене пцувни и упреци че пак времето ни подведе от толкоз преготовления никой не погледна че луната ще е кръгла абе хич не си беше шаранско, че се облещи и едно слънце не ти е майко работа все едно сме на море август месец лоша работа.И така на 24-ти решихме да си сгъваме и да се пребираме пак с увесени носове започнахме от по ранко докато не беше още напекло ,че много жега по едно време единият сигнал от мойте изпищя с едно такова немощно гласче, че чак не ми се вярваше веднага се скупчихме с кумеца да видим за какво става въпрос и така си го гледаме и гледаме как постепенно наема кордата а сигнала като на SOS църка викам удрям му балтията пак каквото ще да става засякох ма нищо върта си аз кумеца вика " ко стаа има ли?" ми викам де да знам ту има ту нема кат на клон ми мяса по едно време викам има пали уфимката и да влизаме той вика "чай да зема кепа" грабна един от 4-те който носехме и пусналодката на вода.Загреба а аз вече уверен ,че има риба си навивам по едно време на 20-тина метра видях гръб викам Божо има риба и е много голяма ма не можах да вида ква е както и да е кордата наближи и кумеца прибра греблата започна борбата на два метра от лодката го зърнахме и двамата в един глас почти се извикахме" СОМ "спогледахме се учудено чакаме шаран а то кво излиза в периода на борбата го зърнахме огромен е и как грациозно се движе във водада направо испитах страхопочитание пред образа на този исполин.След около 40-50 минути борба на нерви и след няколко лягания на дъното и вдигания на повърхноста животното се измори показа глава над водата.Извиках Божо сега е момента незнам как го направи защото беше взел средния кеп ма кумеца го гребна с бързината на котка ма не влява само китарата и до половината корем опашката сърчи във въздуха бързо хфърлих пръта в лотката и се заехме с ваденето на кепа на лодката кумеца понечи сам да го качи ма не стана връчи ми кепа и вика "Ти вдигай главата аз опашка" та както и да е намъкнахме го с малко зор в лодката седнахме удобно и си отдъхнахме загреба кумеца към брега и двамата с усмивка и слус по ръцете се здрависахме най накрая бързо ровене за кантара и тряс 21,500 :shock: бахти звяра 1,50 метра дължина и така преключи най успешния ми излет до сега с личен рекорд и много емоций.
Ето и малко снимков материал.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Е приятели това беше от мен НАСЛУКА на висички.
Последно промяна от kokoparcala на Сря Сеп 29, 2010 6:12 pm, променено общо 1 път.
Никой не може да ти отнеме мечтите
Аватар
Petar Nedev
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 567
Регистриран на: Нед Яну 10, 2010 10:14 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Пясъчник от 20.09 до 24.09

Мнение от Petar Nedev »

Супер ! Страхотна риба и перфектен излет.
Йордан Марков
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1953
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 8:08 pm
Местоположение: Пловдив,с.Житница

Re: Пясъчник от 20.09 до 24.09

Мнение от Йордан Марков »

Малииии :rolleyes: голяма тръпка е имало
Чакането ви се е възнаградило :smt038 :smt038 :smt038
На каква стръв клъвна :?:
Светът е кръговрат. Всеки е отговорен за действията си. Всичко се връща..
Аватар
il4o6o
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 237
Регистриран на: Съб Юли 04, 2009 12:41 pm
Местоположение: илия софия

Re: Пясъчник от 20.09 до 24.09

Мнение от il4o6o »

екстра рибок :smt023
пускайте ги,за да хващате
vladi gtv
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 143
Регистриран на: Чет Фев 18, 2010 10:06 am
Местоположение: София

Re: Пясъчник от 20.09 до 24.09

Мнение от vladi gtv »

Екстра рибок,БРАВО.
srecko67
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Авг 29, 2010 9:53 pm

Re: Пясъчник от 20.09 до 24.09

Мнение от srecko67 »

Не знам колко добър рибар си ,ама с граматиката си много зле ,драги.....Отдавна не бях чел по-неграмотно написан текст.... :D :D :D
Аватар
donky
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 619
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 3:10 pm
Местоположение: Sofia

Re: Пясъчник от 20.09 до 24.09

Мнение от donky »

евала за излета,ма да знаеш ,че съществуват и точки и запетайки и те такива неща.цяло истезание си е човек да ти прочете репортажа
Кажи му да иде да се гръмне или да си играе едно маваши на неговите въдици
kalata1912
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 135
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 7:25 am

Re: Пясъчник от 20.09 до 24.09

Мнение от kalata1912 »

добро соме :!:
aaa11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 293
Регистриран на: Съб Апр 25, 2009 4:14 pm
Местоположение: софия

Re: Пясъчник от 20.09 до 24.09

Мнение от aaa11 »

Браво добър рибок
Аватар
hristotihov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1512
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:30 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Пясъчник от 20.09 до 24.09

Мнение от hristotihov »

Браво, късметлия си, на топче с рибен аромат ли взема?
нямам живарник
Станимир Бегов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 865
Регистриран на: Вто Авг 11, 2009 11:24 am
Местоположение: Хасково

Re: Пясъчник от 20.09 до 24.09

Мнение от Станимир Бегов »

Хубав си е сома ,апък и щом ти е рекорд си заслужава и повече от 4 дена.
Nikola Polizovski
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3796
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 5:36 pm
Местоположение: Strumica/Macedonia
Обратна връзка:

Re: Пясъчник от 20.09 до 24.09

Мнение от Nikola Polizovski »

Екстра сом,сега ще ти държи мокри гащите много време :mrgreen: :mrgreen: Пожелавам да си подобриш рекорда в найскоро време :drinkers: :drinkers:
Macedonia
Братко, теб съм те признал! :drinkers: :D
Заклевам се, ще си сложа твоя снимка и преди излет ще я целувам, кръстя, кланям, моля... абе всичко, за да върже кадема! :lol:
evgeniboy
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 574
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 7:53 pm

Re: Пясъчник от 20.09 до 24.09

Мнение от evgeniboy »

Браво колега , ама кажии на какво взе , че тук всички останахме с впечатление, че си хвърлял само за шаран...??? :wink: Да не е от ония лафове: "Беше се хванала червеноперка, а нея я захапал сома" :D
Аватар
Ivo_Ivanov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1365
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 7:21 pm
Местоположение: sofia

Re: Пясъчник от 20.09 до 24.09

Мнение от Ivo_Ivanov »

Nikola Polizovski написа:Екстра сом,сега ще ти държи мокри гащите много време :mrgreen: :mrgreen: Пожелавам да си подобриш рекорда в найскоро време :drinkers: :drinkers:
:drinkers: :drinkers: :drinkers:
Изображение
kokoparcala
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 345
Регистриран на: Вто Авг 26, 2008 1:05 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Пясъчник от 20.09 до 24.09

Мнение от kokoparcala »

Ами найстина взе на царвичка с повдигач незнам може и да е имало червеноперка така и не разбрах но найстина бях хвърлил само за шаран
Аз съм с четвърти клас ве ква граматика ва гони :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Никой не може да ти отнеме мечтите
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”