Блесна за щука ТРЕПАЧ

Модератори: bobopeli, sapuna

Аватар
ESOXPIKE
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 131
Регистриран на: Нед Юни 17, 2012 8:13 am
Местоположение: Видин

Re: Блесна за щука ТРЕПАЧ

Мнение от ESOXPIKE »

Тандемите да понякога са ефективни но трябва да се забележи цвета на листото кога и къде е желан от хищника да не забравяме,че щуката не е глупава при тандема може да елиминирте поводите.Рибите ни усещат пазят се при всичко което е съмнително за тях.
Последно промяна от ESOXPIKE на Нед Сеп 22, 2013 10:01 pm, променено общо 1 път.
Аватар
ESOXPIKE
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 131
Регистриран на: Нед Юни 17, 2012 8:13 am
Местоположение: Видин

Re: Блесна за щука ТРЕПАЧ

Мнение от ESOXPIKE »

Видяхте ли линкчето с тази която аз съм направил.

http://prikachi.com/images.php?images/455/6497455f.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Д.Граховски
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2900
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 8:14 pm
Местоположение: Дупница/София :)

Re: Блесна за щука ТРЕПАЧ

Мнение от Д.Граховски »

ESOXPIKE написа:Тандемите да понякога са ефективни но трябва да се забележи цвета на листото кога и къде е желан от хищника да не забравяме,че щуката не е глупава при тандема може да елиминирте поводите.Рибите ни усещат пазят се при всичко което е съмнително за тях.
Може, ама и може някоя да ти елиминира тандема без повод.
Tell people there’s an invisible man in the sky who
created the universe, and the vast majority believe you.
Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.

Изображение

[url]http://maximo.bg/url]
Аватар
katri
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 790
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 4:05 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Блесна за щука ТРЕПАЧ

Мнение от katri »

Край с червения пискюл - вчера една щучка го изгриза(така го беше захапала, че се наложи да се простя с него:)).Сега ще видим дали е уловиста блесната без този пискюл.
Риболовец,а не рибар съм аз!!
Аватар
ESOXPIKE
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 131
Регистриран на: Нед Юни 17, 2012 8:13 am
Местоположение: Видин

Re: Блесна за щука ТРЕПАЧ

Мнение от ESOXPIKE »

Това е въпрос на цветове и другото нещо сега всякакви цветове с тъмна jig глава да ходи по дъното.Говорим ако самата бледна не е достатъчно тежка.Знам,че при мен блесните са сребристо червени или червено бели като мартеници с мъха червения на куката.За това се придържам към това и към голямо листо.
Аватар
ourglory
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 847
Регистриран на: Съб Яну 07, 2012 6:19 pm

Re: Блесна за щука ТРЕПАЧ

Мнение от ourglory »

Мале ЕSOXPIKE, ако говориш по същия начин, по който и пишеш, не искам да си представям, как те разбират хората без преводач...
Та мисълта ми беше разбираш ли другото сега е говорим за различни неща, че трябва да има червено ясно ама не разбрах, бялото върши ли работа при проводка или само когато спокойно у водата хвърляме. Притеснява ме то ва.
jan7712
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 109
Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 8:30 pm

Re: Блесна за щука ТРЕПАЧ

Мнение от jan7712 »

някой да има 1 или 2 в повече за продан
s4etovod
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 518
Регистриран на: Пет Фев 22, 2008 12:38 pm
Местоположение: София

Re: Блесна за щука ТРЕПАЧ

Мнение от s4etovod »

.... или колегите дето ги доставиха последно дали няма да се наемат пак с организация за още :drinkers: ??
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3644
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Блесна за щука ТРЕПАЧ

Мнение от dantho.mihov »

То тогава след като вече бяха доставени, някои възроптаха, че цената била висока.
С мен нямаше проблеми, но колегата, който си вложи парите, за да ги купи видя малко зор.
s4etovod
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 518
Регистриран на: Пет Фев 22, 2008 12:38 pm
Местоположение: София

Re: Блесна за щука ТРЕПАЧ

Мнение от s4etovod »

Аз също нещо не сколасах за първата доставка... Не знам по кви причини, ама сега ме е яд. Скъпи били, колко да са скъпи - като закачиш първата зъбара се чудиш кое от двете да целуваш...

Щом колегата е видял зор, ако е съгласен пак да се заеме с тази задача ->> има вече история, проверява си доставчика дали няма промяна в условията, калкулира каквото трябва и казва крайната BGN цена за бройка.

Поставяме условие, че доставката може да стане при поръчка на минимум Х броя /общо за да има смисъл/ и задължително авансово набиране на средствата. Който иска наистина блесна - праща пари на колегата, а той ни информира за статуса.

Де да знам, това е само идея - за 20лв човек няма да фалира, ако почака. Хубаво би било да има възможност да се намират тия блесни в БГ.... Що ли спат вносителите....а ние се чудим как да ги доставяме.
Аватар
TONICHA
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Юли 31, 2009 3:31 pm

Re: Блесна за щука ТРЕПАЧ

Мнение от TONICHA »

s4etovod написа:Аз също нещо не сколасах за първата доставка... Не знам по кви причини, ама сега ме е яд. Скъпи били, колко да са скъпи - като закачиш първата зъбара се чудиш кое от двете да целуваш...

Щом колегата е видял зор, ако е съгласен пак да се заеме с тази задача ->> има вече история, проверява си доставчика дали няма промяна в условията, калкулира каквото трябва и казва крайната BGN цена за бройка.

Поставяме условие, че доставката може да стане при поръчка на минимум Х броя /общо за да има смисъл/ и задължително авансово набиране на средствата. Който иска наистина блесна - праща пари на колегата, а той ни информира за статуса.

Де да знам, това е само идея - за 20лв човек няма да фалира, ако почака. Хубаво би било да има възможност да се намират тия блесни в БГ.... Що ли спат вносителите....а ние се чудим как да ги доставяме.

+1



ПОЗДРАВИ
"Самая большая щука в мире является Русская щука"
jan7712
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 109
Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 8:30 pm

Re: Блесна за щука ТРЕПАЧ

Мнение от jan7712 »

ако отново се организира нещо и аз съм +3
Аватар
eroucma
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 691
Регистриран на: Съб Мар 14, 2009 7:23 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: Блесна за щука ТРЕПАЧ

Мнение от eroucma »

А дали неможе да се внесат и няколко клатушки Williams - щото тях гарантирам, че също ще се изкупят на деня.
Изображение Изображение
Първата щука и първата кака винаги се помнят, независимо колко са големи и какви зъби имат
Аватар
pepi555
фен клуб-скобар
Мнения: 611
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 12:21 am
Местоположение: София

Re: Блесна за щука ТРЕПАЧ

Мнение от pepi555 »

:mrgreen: аз знам кой има повече....
по принцип няма проблем пак да ги донеса но в испания не ги намирам в нито един онлайн магазин, а в този от който ги купих първия път свършиха и няма да има пак, ако някой ги намери някъде по света и имам познати там няма проблем, същото се отнася и за клатушките на колегата.
поздрави на всички и без да ви дразня ама наистина ловят
На всички невярващи за килограмите мога да им кажа че : Риба и Цици се разбират колко са голями само ако ги държиш в ръцете си!!!
jigaman
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Ное 24, 2017 11:32 pm

Re: Блесна за щука ТРЕПАЧ

Мнение от jigaman »

tedo83 написа:
okx написа:Браво за рибата. Тази твоята блесна наистина е неоткриваема. На Моска имат подобен модел само, че с едно листо, ако си вземеш две блесни с различни големини на листото можеш да си комбинираш една. Да те питам, с този модел блесна само по вашите гьолове ли хващаш или навсякъде ?
на дунава ми е давала добър резултат костур и распер наи често се закача на нея; на язовирите и на блатото в сребърна щуката си я обожава не знам на какво се дължи но на тази блесна рибата е особенно активна само трябва да я придържаш по към дъното докато прибираш влакното
Колега, и аз съм от Силистра , къде ходиш на Дунава ?
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”