Инфо. от ,щъркела,....

Модератори: bobopeli, sapuna

vasilevsan
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Фев 27, 2008 10:08 pm
Местоположение: Гр.Банкя

Инфо. от ,щъркела,....

Мнение от vasilevsan »

Сигурно се досещате, че става въпрос за Искъра.Днес сутринта по никое време,отпрааме за ,щъркела.Но днеска е петак ,затова бяхме там към 7.30 ч,и имаше 5-6 колеги.Спираме на паркинга,-2 лв парк място, и път свободен.Понтона разбира се е зает и се наместваме до него, по-точно от ляво.Времето както винаги си подухва,и то точно срещу тебе.Риболова го подговяме за фидер.Захранката забъркваме на бързо и мятаме.Колегите до нас на понтона ,телескоп.плувка,на подвижо с рибе.Ловеха уклей,но доста дребен и слабо.Не бяхме закусвали , и извадихне по един сандвич,разбира се тръгваш да захапеш сандвича,и фидера дръпна....изпуснах го.Чашка винце да си стоплим крачолите-разбира се пак удар ,пак нищо.На третият път го ковнах на време-костур нормална големина 16-17 см на дрозд шарен.Колегите продължиха да вадят дребен уклей,а на подвижното с рибето костур,но дори по-дребен от моя.Пиинаме апнааме и към 15.00 задуха по-силно така че фидера стана неизползваем.Та за целият ден бутилка домашно розе,половинка дюлова с кайсии,домашна естественно и 10 костура минус един който избяга,защото вятарът и вълните ми бутнаха живарника....Та значи-почивка -6 риболов 10-1=9.Имах и рибета но ефекта с белия и тях нямаше голяма разлика.Съжалавам че нямам снимки, но кат се науча че видите за кво става на въпрос.Все пак съм ви помогнал малко с тази пълна и изчерпателна информация.НАСЛУКА!!!
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Инфо. от ,щъркела,....

Мнение от lusienn »

:D Браво, само така,ей най после някой да напише истината, след мен-снимките са лесни-прикачи сом-цъкаш на снимката,десен бутон-долу пропъртис,появява ти се екранче с код на снимката-посиняваш го,десен бутон-копи.Отваряш темата-img -десен бутон-пейст-img И да ми пишеш като хванеш :D
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
dobrin_dinev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1628
Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 2:29 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Инфо. от ,щъркела,....

Мнение от dobrin_dinev »

И при нас е така !Като замлъкнат въдиците вадим да хапнем по един сандвич и въдиците започват да се обаждат! :D
xt33m33
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 431
Регистриран на: Пон Сеп 13, 2010 5:44 pm
Местоположение: Габрово

Re: Инфо. от ,щъркела,....

Мнение от xt33m33 »

Последния такъв път ми беше на драганово.... ям кроасан и не гледам тапите.... като се обръщам пръта се клати целия и а да падне от чатала :mrgreen:
vasilevsan
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Фев 27, 2008 10:08 pm
Местоположение: Гр.Банкя

Re: Инфо. от ,щъркела,....

Мнение от vasilevsan »

П.С .....А на който му се лови горе-доле добър уклей, в монента на Лобош е шестицата.На понтоните.
Аватар
6tukara
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 499
Регистриран на: Нед Яну 13, 2008 8:10 pm
Местоположение: София

Re: Инфо. от ,щъркела,....

Мнение от 6tukara »

Днес на понтона, Човека с брадата и дирекна 7-ца 97уклея до към 14часа. Част от уклейте по-големи от костурите :D , но вятъра прецака риболова.
АКО ИМА РИБА И НА БАСТУН, ЧЕ СЕ ХВАНЕ
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Инфо. от ,щъркела,....

Мнение от lusienn »

Браво на колегата-97 уклея ако са по 20 см,си е яката работа с въдица,според мен трябва да застудее и корморана ще вкара всичката риба в залива-но тогава се събират150 човека общо с лодките и не е кеф-там мястото е за 30-40 и 5-6 лодки :wink:
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
David Kamenov
фен клуб-скобар
Мнения: 959
Регистриран на: Пет Ное 12, 2010 7:44 pm
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Re: Инфо. от ,щъркела,....

Мнение от David Kamenov »

Еми добре е било ама да видим и малко снимки.
Риболова е хоби.Наслука :)
Аватар
cvetan_zashev
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 515
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 2:54 pm
Местоположение: гр.София
Обратна връзка:

Re: Инфо. от ,щъркела,....

Мнение от cvetan_zashev »

Браво колега,апнали,пийнали и риба хванали :D :D :D :lol:
Рибата и циците се разбират колко са големи едва след като се хванат!
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14817
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Инфо. от ,щъркела,....

Мнение от G.Petkov »

vasilevsan написа:Та за целият ден бутилка домашно розе,половинка дюлова с кайсии,домашна естественно и 10 костура минус един който избяга,защото вятарът и вълните ми бутнаха живарника....!!!
Много добре описан излет, точен и достоверен. Дори и минусът е отбелязан.Засмях се от сърце :D !
Дано чувството за хумор никога не ни изоставя!Наслука!
Аватар
borislav58
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1644
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 1:24 pm
Местоположение: Гр.Стрелча

Re: Инфо. от ,щъркела,....

Мнение от borislav58 »

:drinkers: :partyman: :smt023 :smt023
Всичко заебавам и за риба заминавам!
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”