Пролетният хищник

Модератори: bobopeli, sapuna

abedin
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Съб Фев 20, 2010 9:02 pm

Пролетният хищник

Мнение от abedin »

Здр. ,колеги пролетта е кратка, но и най- сладка. Реших да ви кача моите излети за тази година .Не съм много доволен, ама какво да правиш , мисълта че е пълно с бракониери -ме подлудява! Чудя се как още има риба и вече се чудя към кого да се обърна!! Лятото просто я обезрибяват.Последния ми излет към 2км. нямах нито един удар, а беше пълно с умрели раци. Според вас на какво се дължи това?
А най- лошото е някой колега като ти се похвали "аз днес хванах 30 броя......"
http://www.album.bg/abi_166/?view=3&page=3
piranha
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 144
Регистриран на: Сря Апр 06, 2011 10:53 am

Re: Пролетният хищник

Мнение от piranha »

Когато мрът раците ,водата е замърсена или отровена с нещо.Къде е това.
INCUBUS
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3795
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:20 pm
Местоположение: Смолян

Re: Пролетният хищник

Мнение от INCUBUS »

Дълго и неспирно ще страдаш,ако ходиш само на такъв риболов /в смисъл за такива риби /,защото в това нещо -нашата страна,с нашите хора-масово население,с политиците-законодатели и с изпълнителната власт на централно и местни нива,тези риби нямат почти никакъв шанс за съществуване в естествените си местообитания.
abedin
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Съб Фев 20, 2010 9:02 pm

Re: Пролетният хищник

Мнение от abedin »

piranha написа:Когато мрът раците ,водата е замърсена или отровена с нещо.Къде е това.

Мястото е в Карловският край
abedin
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Съб Фев 20, 2010 9:02 pm

Re: Пролетният хищник

Мнение от abedin »

abedin написа:Здр. ,колеги пролетта е кратка, но и най- сладка. Реших да ви кача моите излети за тази година .Не съм много доволен, ама какво да правиш , мисълта че е пълно с бракониери -ме подлудява! Чудя се как още има риба и вече се чудя към кого да се обърна!! Лятото просто я обезрибяват.Последния ми излет към 2км. нямах нито един удар, а беше пълно с умрели раци. Според вас на какво се дължи това?
А най- лошото е някой колега като ти се похвали "аз днес хванах 30 броя......"
http://www.album.bg/abi_166/?view=3&page=3
kk
abedin
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Съб Фев 20, 2010 9:02 pm

Re: Пролетният хищник

Мнение от abedin »

abedin написа:Здр. ,колеги пролетта е кратка, но и най- сладка. Реших да ви кача моите излети за тази година .Не съм много доволен, ама какво да правиш , мисълта че е пълно с бракониери -ме подлудява! Чудя се как още има риба и вече се чудя към кого да се обърна!! Лятото просто я обезрибяват.Последния ми излет към 2км. нямах нито един удар, а беше пълно с умрели раци. Според вас на какво се дължи това?
А най- лошото е някой колега като ти се похвали "аз днес хванах 30 броя......"
http://www.album.bg/abi_166/?view=3&page=3
kk
Бат Стан
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1333
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 11:17 am

Re: Пролетният хищник

Мнение от Бат Стан »

INCUBUS написа:Дълго и неспирно ще страдаш,ако ходиш само на такъв риболов /в смисъл за такива риби /,защото в това нещо -нашата страна,с нашите хора-масово население,с политиците-законодатели и с изпълнителната власт на централно и местни нива,тези риби нямат почти никакъв шанс за съществуване в естествените си местообитания.
Защо бе, колега, не е чак толкова трагично положението. Поне тук, около София, все още има достатъчно места човек да си хване пъстърва.
INCUBUS
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3795
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:20 pm
Местоположение: Смолян

Re: Пролетният хищник

Мнение от INCUBUS »

Бат Стан,то и аз хващам по някоя тук в моите си райони /когато е разрешено да се лови,естествено/,ама това изобщо не променя мнението ми за бъдещето на тези риби в Родината и пак ми се ще да напомня,че Софийска област,макар и да и се ще, не е и не може да е цяла България.
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”