Супер риболов на езеро Кладница 28.04.2012

Модератори: bobopeli, sapuna

lubss
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 12:29 am

Супер риболов на езеро Кладница 28.04.2012

Мнение от lubss »

Тази пролет още не бях ловил хубави шарани и новината за нов водоем с такива рибки определено ме заинтригува. Става въпрос за един сравнително нов водоем, а именно езеро Кладница, което се държи от Пламен Панталеев и Камен Машината. Шараните са основно между килограм и три, кълват както на близка дистанция, така и вътре на мач. Днес посетихме водоема с двама приятели, като щяхме да ловим основно на мач, но аз взех и уипа на 6 м по съвет на Камен. Сутринта докато нямаше още много хора хванах 2-3 шарана на няколко метра от брега, страшен кеф беше с жилото. След като напече слънцето рибите се вдигат високо и дойде време за мача. Схемата е добре познатата със стрелба на пелети (които се продават на водоема - 2 лв/кг) и става страшно. За стръв ползвахме царевица и пелети. Шараните са супер борбени и диви, просто е истинско удоволствие да се вадят. Риболов имаше през целия ден равномерно, като привечер вече рибите слизат на дъното, а там дълбочините са доста големи, над 5м. Тримата хванахме над 50 кг шаранета и няколко много красиви червеноперки, накефихме се яко :)
Прикачени файлове
DSCN9771.JPG
DSCN9771.JPG (215.24 KiB) Преглеждано 4720 пъти
DSCN9789.JPG
DSCN9789.JPG (66.17 KiB) Преглеждано 4720 пъти
DSCN9765.JPG
DSCN9765.JPG (134.23 KiB) Преглеждано 4720 пъти
Аватар
lif3house
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1048
Регистриран на: Пон Авг 22, 2011 8:26 pm
Местоположение: София

Re: Супер риболов на езеро Кладница 28.04.2012

Мнение от lif3house »

Размазване! Много приятно изглежда водоема.
rumceiss
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Апр 03, 2008 12:06 pm

Re: Супер риболов на езеро Кладница 28.04.2012

Мнение от rumceiss »

КАСАПИ
виж там отпусни му нещо.... :D
Аватар
Veselin_fish
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 276
Регистриран на: Съб Яну 21, 2012 9:33 pm
Местоположение: гр. Троян / Стара Загора

Re: Супер риболов на езеро Кладница 28.04.2012

Мнение от Veselin_fish »

lubss вие направо сте ги съдрали. Браво много яко сте си прекарали. Между другото каде се намира това местенце ако не е тайна (близък град или село).
Нека опазим водоемите ни чисти. Моля, събирайте си боклуците!

30184 Изображение
alex190
новобранец
новобранец
Мнения: 27
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:17 am

Re: Супер риболов на езеро Кладница 28.04.2012

Мнение от alex190 »

От София към Перник.
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Супер риболов на езеро Кладница 28.04.2012

Мнение от С.Върбанов »

Добри рибки !
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
barselona88
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Мар 17, 2012 8:01 pm

Re: Супер риболов на езеро Кладница 28.04.2012

Мнение от barselona88 »

Това е най-смотаното езеро в Пернишка област.Арендаторите направо са се изложили-плаща се 7 лева на пръчка + 6 лева на кило.Това си е чист грабеж.Застанах 40 минути да видя дали от 50 човека,които бяха там някой ще извади нещо и хоп....... Изненада - Никой нищо не хвана и не само това - единия от арендаторите вика днеска е много топло и не и се кълве.Айде бе.Дали е затова а??? Хвърлих камък на този язовир-няма да отида повече никога. А освен всичко пътя е ужасен - през една гора,стръмни наклони,дупки,ями,дървета.Общо взето отидете другаде там само дерат кожите на хората.Лек ден и наслука на всички колеги през тази година-повече трофейни риби и по-малко празни разходки като моята днес. :)
Аватар
indalo
фен клуб-скобар
Мнения: 2197
Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 10:11 pm
Местоположение: pernik

Re: Супер риболов на езеро Кладница 28.04.2012

Мнение от indalo »

Добре де, Барселона ли си , Овиедо ли си, що спамиш на човека в темата. Нали си си пуснал твоя и си се изокал резко. Казал си кво мислиш. Явно други могат да ловат и им харесва гйолчето, нещо против или сите требе да мислиме като тебе. :idea: Щом не ти харесва, оплакал си се, не ходи, но ни остай другите да имаме собствено мнение.
Лично мен езерцето ми харесва. Има риболов, релаксирам докато ловя там и така. А риба и без това взимам рядко, тъй че не ми е проблем това че се плаща.
Сори за спама, момци и евала за риболова. Бех там и знам, че не са толко лесни рибите, така че добре сте се справили. :D
Чудя се луд ли съм или не съм.
Не мога да спя преди риболов и това си е........
http://www.krakra-fishing.com/wp-conten ... /03/kf.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
lubss
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 12:29 am

Re: Супер риболов на езеро Кладница 28.04.2012

Мнение от lubss »

Не кълве, не кълве, пък колко да не кълве, сигурно за това и днес си хванах над 30 шарана. Не знам какво искат тези хора, да има много риба, да е без такса и всичко да се взима ли??? Риби във водоема има много и за напред ще са още повече и по-големи, който може да лови ... Наслука!
Аватар
joroNH
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2077
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 6:06 pm
Местоположение: София

Re: Супер риболов на езеро Кладница 28.04.2012

Мнение от joroNH »

:smt023
Никога на колене пред когото и да е.
Аватар
MiTaKa™
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1396
Регистриран на: Пет Фев 09, 2007 9:34 pm
Местоположение: От СоФиЯ Бе БаТе
Обратна връзка:

Re: Супер риболов на езеро Кладница 28.04.2012

Мнение от MiTaKa™ »

И аз бях в неделя на водоема , колега къде си бил застанал .
Риболова беше тегав , шарани около нас и при нас рядко излизаха .
Ние не оцелихме място ,в брега имаше дънери и дървета и по-едрата риба там се забиваше , но на мен лично много ми допадна езерцето , вярно пътя е тегав само 19 пъти закачих , но скоро пак ще го посетя
Изображение
lubss
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 12:29 am

Re: Супер риболов на езеро Кладница 28.04.2012

Мнение от lubss »

Бях вдясно от фургона, сутринта хванах 4-5 бързи шарана на 1,5м-2м дълбочина, последва пауза от 2 часа, вероятно заради многото насъбрали се хора и след това рибите пак започнаха да кълват. Движат се постоянно и се завъртат пред теб за кратко като им стреляш пелети, хващаш 2-3 и заминават, след 10-15 минути се връщат и така цял ден. Все още не са хвърлили хайвер и за това са по-трудни за контролиране, но риболов има и то повече от добър. А вероятно се убеди и колко са борбени рибите там. Поздрави :)
Аватар
MiTaKa™
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1396
Регистриран на: Пет Фев 09, 2007 9:34 pm
Местоположение: От СоФиЯ Бе БаТе
Обратна връзка:

Re: Супер риболов на езеро Кладница 28.04.2012

Мнение от MiTaKa™ »

Определено много се раздават , заслужават да си ги върнеш обратно дет се вика .
А ползваш ли ги за стръв пелетите, или само за захранка . Там където си ловил каква е горе долу дълбочината
Изображение
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Супер риболов на езеро Кладница 28.04.2012

Мнение от butnik »

:smt041 :smt041 :smt023
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Фуцата
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 434
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 10:52 am

Re: Супер риболов на езеро Кладница 28.04.2012

Мнение от Фуцата »

И аз бях в неделя на това прекрасно водоемче.Не знам дали има достатъчно риба но за три часа си хванах 15сетина шарана и се накефих на мах,рибите наистина са доста борбени и правят голям кеф,добре че имаше един пич дето ми кепчосваше шараните че си бях забравил кепа!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”