Щуки от Ахелой

Модератори: bobopeli, sapuna

DONCHO-78
новобранец
новобранец
Мнения: 45
Регистриран на: Пон Дек 31, 2012 4:58 pm
Местоположение: BURGAS

Re: Щуки от Ахелой

Мнение от DONCHO-78 »

нямали, кои да ги блокира тези тапаци
DONCHO-78
новобранец
новобранец
Мнения: 45
Регистриран на: Пон Дек 31, 2012 4:58 pm
Местоположение: BURGAS

Re: Щуки от Ахелой

Мнение от DONCHO-78 »

DONCHO-78 написа:как е положението на реката по вировите, ималиги още гадните водорасли ,а щуката дали гони. благодаря предварително
grandal_331
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1779
Регистриран на: Пон Яну 08, 2007 9:02 pm
Местоположение: Сливен

Re: Щуки от Ахелой

Мнение от grandal_331 »

DONCHO-78 написа:нямали, кои да ги блокира тези тапаци
Не ки!" МОДЕРНИЗАТОРИТЕ" са на море също ката дУпитатите ни :D
DONCHO-78
новобранец
новобранец
Мнения: 45
Регистриран на: Пон Дек 31, 2012 4:58 pm
Местоположение: BURGAS

Re: Щуки от Ахелой

Мнение от DONCHO-78 »

:?: :?: :?:
DONCHO-78 написа:
DONCHO-78 написа:как е положението на реката по вировите, ималиги още гадните водорасли ,а щуката дали гони. благодаря предварително
DONCHO-78
новобранец
новобранец
Мнения: 45
Регистриран на: Пон Дек 31, 2012 4:58 pm
Местоположение: BURGAS

Re: Щуки от Ахелой

Мнение от DONCHO-78 »

някой да е ходил скоро на реката, благодаря предварително
ionko_terziev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 993
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 11:21 pm
Местоположение: ахелой

Re: Щуки от Ахелой

Мнение от ionko_terziev »

аз не ходя ама чувам за уловени щуки по 2-3 кила..тези дни ще се поосвободя от работа и ще проверя за какво става дума...
DONCHO-78
новобранец
новобранец
Мнения: 45
Регистриран на: Пон Дек 31, 2012 4:58 pm
Местоположение: BURGAS

Re: Щуки от Ахелой

Мнение от DONCHO-78 »

ionko_terziev написа:аз не ходя ама чувам за уловени щуки по 2-3 кила..тези дни ще се поосвободя от работа и ще проверя за какво става дума...
В СЪВОТА НА РЕКАТА ,2 ЩУЧКИ -1,5 КГ
k_vasilev
новобранец
новобранец
Мнения: 24
Регистриран на: Пон Май 05, 2014 3:53 pm

Re: Щуки от Ахелой

Мнение от k_vasilev »

За настоящата година няма коментари по темата, но бих искал някой ако има инфо, къде е най-добре да се стигне до реката да се помята, защото е доста обрасло. От къмпинга може би?
Питам защото около моста на влизане в Ахелой и от ляво и от дясно доста трудно се стига до водата :)
DONCHO-78
новобранец
новобранец
Мнения: 45
Регистриран на: Пон Дек 31, 2012 4:58 pm
Местоположение: BURGAS

Re: Щуки от Ахелой

Мнение от DONCHO-78 »

някой да ходел скоро по реката за щуки,как е положението
delivers
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Юни 06, 2010 4:54 pm
Местоположение: Габрово

Re: Щуки от Ахелой

Мнение от delivers »

Здравейте колеги! Малко да посъживя темата... В събота живот и здраве ще ходя за почивните дни на Поморие и мисля да посетя река Ахелой. Почитател съм на спининговия риболов и след като изчетох тази тема много се запалих да посетя реката.
Та въпроса ми е, къде е най удобно и удачно да отида до реката да помятам с примамките? Видях от Гугъла, че на моста при кръстовището за Ахелой е почти невъзможно да се слезе до брега на реката. Ако има някое местенце на което може да се слезе до реката ще съм безкрайно благодарен ако ми го кажете или покажете на къде се намира и как да стигна до него. Благодаря предварително на всички колеги...
Аватар
Мариан Колев
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 125
Регистриран на: Чет Авг 26, 2010 9:39 pm

Re: Щуки от Ахелой

Мнение от Мариан Колев »

И аз смятам утре да помятам след моста, че поморийските щуки вече ме разпознават :supz:
k_vasilev
новобранец
новобранец
Мнения: 24
Регистриран на: Пон Май 05, 2014 3:53 pm

Re: Щуки от Ахелой

Мнение от k_vasilev »

delivers написа:Здравейте колеги! Малко да посъживя темата... В събота живот и здраве ще ходя за почивните дни на Поморие и мисля да посетя река Ахелой. Почитател съм на спининговия риболов и след като изчетох тази тема много се запалих да посетя реката.
Та въпроса ми е, къде е най удобно и удачно да отида до реката да помятам с примамките? Видях от Гугъла, че на моста при кръстовището за Ахелой е почти невъзможно да се слезе до брега на реката. Ако има някое местенце на което може да се слезе до реката ще съм безкрайно благодарен ако ми го кажете или покажете на къде се намира и как да стигна до него. Благодаря предварително на всички колеги...
Къмпинг Ахелой, спираш колата и отляво на портала има черен път. На 50-60м вече местата се виждат :)
delivers
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Юни 06, 2010 4:54 pm
Местоположение: Габрово

Re: Щуки от Ахелой

Мнение от delivers »

Благодаря колеги за упътванията. Аз ходих и се върнах но уви за 3-те дни не успях да посетя реката. Просто детето не ме остави на мира , че и жената де. Нищо, другата година пак ще сме там, само че за по-дълго време и ще посетя указаното място.:)
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”