Язовир Кътина.

Модератори: bobopeli, sapuna

Аватар
kostura_24
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 321
Регистриран на: Съб Яну 19, 2013 10:19 am
Местоположение: София

Язовир Кътина.

Мнение от kostura_24 »

Здравейте колеги.Днес отидохме към 10 часа на язовира въобще не кълвеше докато в един момент на бял червей ми занесе въдицата доста и се оказа толстолоб към кило-кило и нещо , но го довлякох до брега и ми се скъса кордата за жалост .. Нямах рибки не се бях подготвил за този язовир , но един колега хвана 3 костура и то добри екземпляри на рибка.Дори и щуки има.Така,че язовира е в добро състояние.Имам и малко снимков материал.Но ще кълве повечко като се понапълни малко повече ..
http://prikachi.com/images/828/6627828t.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://prikachi.com/images/849/6627849G.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://prikachi.com/images/853/6627853I.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://prikachi.com/images/858/6627858n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Това е от мене колеги наслука! :)
"Докато ми плащат колкото да не умрем, ще работим колкото да не заспим'' :D
Аватар
anton jambol
фен клуб-скобар
Мнения: 366
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 5:02 pm
Местоположение: ямбол

Re: Язовир Кътина.

Мнение от anton jambol »

другият път се подготви смени си кордите и успех :drinkers:
Хвани и пусни не бъди алчен
Аватар
kostura_24
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 321
Регистриран на: Съб Яну 19, 2013 10:19 am
Местоположение: София

Re: Язовир Кътина.

Мнение от kostura_24 »

Това и ще направя.Мерси :)
"Докато ми плащат колкото да не умрем, ще работим колкото да не заспим'' :D
Аватар
pano64
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 877
Регистриран на: Вто Дек 21, 2010 6:06 pm
Местоположение: София

Re: Язовир Кътина.

Мнение от pano64 »

Иначе е красиво гьолчето ако не друго. :smt006
Изображение
ro6ko_2003
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 9:30 pm

Re: Язовир Кътина.

Мнение от ro6ko_2003 »

колега това ми прилича на изомат кътинския е тоя до пътя там са 4-5 язовирчета в околноста
успех на всички
aaa11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 293
Регистриран на: Съб Апр 25, 2009 4:14 pm
Местоположение: софия

Re: Язовир Кътина.

Мнение от aaa11 »

това не е Кътинския а Изомат ,много не популярен с трудни ,почти никакви места за риболов
vells
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 106
Регистриран на: Сря Сеп 19, 2007 1:07 pm

Re: Язовир Кътина.

Мнение от vells »

Преди имаше шаран, амур и бяла риба.Големи каракуди излизаха на троха.Но ,,готините пичове,,от Н. искър доста наплашиха рибата.За излавяне мисля ,че е невъзможно поради шавара.Сега казват ,че имало щука,но аз лично не съм виждал.Дали е вярно?????????
aaa11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 293
Регистриран на: Съб Апр 25, 2009 4:14 pm
Местоположение: софия

Re: Язовир Кътина.

Мнение от aaa11 »

vells написа:Преди имаше шаран, амур и бяла риба.Големи каракуди излизаха на троха.Но ,,готините пичове,,от Н. искър доста наплашиха рибата.За излавяне мисля ,че е невъзможно поради шавара.Сега казват ,че имало щука,но аз лично не съм виждал.Дали е вярно?????????
за Щуката е възможно ,тази година отидех веднъж от 15-16 г ,сутринта нещо прилично гонеше малките рибки,а имаше и много линове които скачаха
Аватар
kostura_24
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 321
Регистриран на: Съб Яну 19, 2013 10:19 am
Местоположение: София

Re: Язовир Кътина.

Мнение от kostura_24 »

Явно сте прави вярно това не е Кътинския.Дядо ми викаше че е кътинския но е бил изомат да колеги мерси че ми казахте.Като гледам на картата Кътинския е близо до този и точно до селото.Другата събота ще го посетим него.Да знаете там какво става има ли риба кълве ли каква е ??Гледах от миналата година чируса беше наловил много баби от там а сега положението е??
"Докато ми плащат колкото да не умрем, ще работим колкото да не заспим'' :D
Аватар
6tukara
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 499
Регистриран на: Нед Яну 13, 2008 8:10 pm
Местоположение: София

Re: Язовир Кътина.

Мнение от 6tukara »

aaa11 написа:това не е Кътинския а Изомат ,много не популярен с трудни ,почти никакви места за риболов
Може ли някой да ми обясни къде точно се намира този Изомат. Големият гьол на Кътина до пътя преди селото го знам.
АКО ИМА РИБА И НА БАСТУН, ЧЕ СЕ ХВАНЕ
Аватар
kostura_24
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 321
Регистриран на: Съб Яну 19, 2013 10:19 am
Местоположение: София

Re: Язовир Кътина.

Мнение от kostura_24 »

6tukara написа:
aaa11 написа:това не е Кътинския а Изомат ,много не популярен с трудни ,почти никакви места за риболов
Може ли някой да ми обясни къде точно се намира този Изомат. Големият гьол на Кътина до пътя преди селото го знам.
Значи както ти е пътя преди селото и има отбивка - черен път се пада и е преди Кътинския и караш по черния път покрай него има изоставени сгради такива разбити и внимавай с колата че са само урви на там но може да се слезне до язовира разбирасе.Не ти го препоръчвам този язовир само за хищни риби става и места трудно да намериш има де обаче с много ходене и обикаляне по урвите и гледай да не късаш в шавара ние накрая си намерихме доста добро местенце.Но преди това беше заето.Аа ще може ли да кажеш за този в селото как е положението там?Кълве ли каква риба има ?
"Докато ми плащат колкото да не умрем, ще работим колкото да не заспим'' :D
Аватар
6tukara
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 499
Регистриран на: Нед Яну 13, 2008 8:10 pm
Местоположение: София

Re: Язовир Кътина.

Мнение от 6tukara »

kostura_24 написа:
6tukara написа:
aaa11 написа:това не е Кътинския а Изомат ,много не популярен с трудни ,почти никакви места за риболов
Може ли някой да ми обясни къде точно се намира този Изомат. Големият гьол на Кътина до пътя преди селото го знам.
Значи както ти е пътя преди селото и има отбивка - черен път се пада и е преди Кътинския и караш по черния път покрай него има изоставени сгради такива разбити и внимавай с колата че са само урви на там но може да се слезне до язовира разбирасе.Не ти го препоръчвам този язовир само за хищни риби става и места трудно да намериш има де обаче с много ходене и обикаляне по урвите и гледай да не късаш в шавара ние накрая си намерихме доста добро местенце.Но преди това беше заето.Аа ще може ли да кажеш за този в селото как е положението там?Кълве ли каква риба има ?
На изомат съм ходил отдавна, но не знаех че се казва така хващал съм каракуда но беше много обрасъл.
За гьола до пътя има почти всякаква риба но се хваща това което и по другите баластриери. Най вече бабушка костур, каракуда, уклей и на воблери по някой клен. В общи линии труден гьол но пък красив и сравнително чист. Така че наслука
АКО ИМА РИБА И НА БАСТУН, ЧЕ СЕ ХВАНЕ
Аватар
kostura_24
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 321
Регистриран на: Съб Яну 19, 2013 10:19 am
Местоположение: София

Re: Язовир Кътина.

Мнение от kostura_24 »

Мерси колега за инфото.А иначе и аз не знаех че така се казва ;д има 3-4 хубави места с много ходене и обикаляне иначе сега и дребосъци няма там защото щуката ги е изяла.Толстолоб скъсах там ония ден и единственото което съм хващал е слънчак там лятото и дребосъци имаше сега няма помен от риба там.За костур може да пробваш на рибка дава..На слука!
"Докато ми плащат колкото да не умрем, ще работим колкото да не заспим'' :D
Аватар
forever_2pac
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 4:29 pm

Re: Язовир Кътина.

Мнение от forever_2pac »

Еми аре някой да го отбележи на гугъл мапс. Кой от двата е с щуката и костура.. Те са един до друг почти
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Язовир Кътина.

Мнение от chirusa_bg »

kostura_24 написа:Гледах от миналата година чируса беше наловил много баби от там а сега положението е??
В събота Чируза врътна капо там :lol:
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”