"Селска касапница" или "Риболов на паткарник, под друг ъгъл!

Модератори: bobopeli, sapuna

Публикувай отговор
Аватар
Красимир Атанасов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5903
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 4:24 pm
Местоположение: Stockholm

Re: "Селска касапница" или "Риболов на паткарник, под друг ъ

Мнение от Красимир Атанасов »

Изцицахме им социалните.
Сега ще им изцицаш и рибите и нацяло ще ни........
Браво!Продължавай да им риташ розовите дупета.
:drinkers:
Когато хващаш рибата, губиш стръвта. Това е необходима загуба.
iliq_81
новобранец
новобранец
Мнения: 73
Регистриран на: Чет Яну 03, 2013 4:19 pm

Re: "Селска касапница" или "Риболов на паткарник, под друг ъ

Мнение от iliq_81 »

Ето един конкретен пример как малкият човечец от една не кой знае каква страна, отива при големите и показва, че има сърце.
БРАВО !!! :prayer:
desi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 608
Регистриран на: Нед Авг 31, 2008 11:59 am

Re: "Селска касапница" или "Риболов на паткарник, под друг ъ

Мнение от desi »

Браво, супер риболов и разкошна тема.
Аватар
kuzmish
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 126
Регистриран на: Нед Ное 28, 2010 7:01 am

Re: "Селска касапница" или "Риболов на паткарник, под друг ъ

Мнение от kuzmish »

Евала врат искрено ти завиждам и не спирай с прекрасната тема с нетърпение чакам следващият репортаж
pax
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 123
Регистриран на: Пет Апр 18, 2008 8:24 pm

Re: "Селска касапница" или "Риболов на паткарник, под друг ъ

Мнение от pax »

Браво на теб!

Направо си осъществил "Английската" мечта!

Продължавай все така !!! Имам предвид не само да ходиш за рибка, но и да ни осведомяваш също така редовно! :D :D :D
patrona86
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Май 07, 2008 1:46 am
Местоположение: Farnborough, UK
Обратна връзка:

Re: "Селска касапница" или "Риболов на паткарник, под друг ъ

Мнение от patrona86 »

„От уиски с бира и ракия – боли много глава !“
Това е може би най-важният извод който успявам да си направя от преминалия вчера мач докато се търкалям към към банята.
Правя си чай, за по-сигурно и кафе и сядам за си ги изпия на рахат, докато извършвам сутрешното си сърфиране (то си е чисто ровене) в интернет.
Бля-Бля-Бля...Бля-Бля-Бля... Нищо интересно в мейла. Идва ред на Фейсбук. Редовните сутрешни глупости. Честит Понеделник, весела седмица и други такива неща. И тея ме дразнят, започвам да превъртам малко по бързо и виждам първото по смислено нещо за деня постнато от MAVER MATCH :
“Mark Goddard is the second man to book his place in the 2013 Mega 'Match This' final after winning Sunday's qualifier event at Gold Valley Lakes.

For the full report, visit http://www.mavermatchthis.co.uk/match-results.php" onclick="window.open(this.href);return false; “
Влизам да прочета и ми става едно такова яко.....
“Seventy eight anglers attended the 2013 Gold Valley lakes Mega 'Match This' qualifier. Conditions leading up to the qualifier were far from ideal with temperatures most nights of the week dropping below freezing coupled with bitterly cold easterly winds during the days. However, there was a slight improvement for this Sunday qualifier with periods of sunshine making things feel slightly warmer.
Winner on the day, and booking his place in the 2013 Mega 'Match This' final was Mark Goddard (Daiwa Dorking). Mark drew end peg 119 on Syndicate lake and opted to fish a small method feeder at approx. twenty metres alternating between a variety of small hook baits to keep fish coming to the net. Mark finished the match with sixteen carp giving him a weight of 78-10-00 and a comfortable win.
Second place was taken by Daiwa Dorking team Captain, Stephen Sanders. Steve drew peg 63 on Middle lake and fished a straight bomb with corn on the hook to land nine quality carp for a weight of 67-12-00.
Lee Carver finished in third place from peg 77, also on Middle lake. Lee alternated between a method feeder and straight lead. Lee struggled to find the fish at first, but caught late on to finish the match with 64-06-00.
Preston Innovations rod and former Mega 'Match This' Champion Andy Power took fourth place on the day from peg 142 on Syndicate lake. Andy was looking likely to qualify for the big money again with many anglers on the day being of the opinion he was winning the match during the opening stages. However, despite finding some truly huge carp (his first three fish weighed 40lbs between them!), Andy was unable to topple Mark's winning weight finishing with seven carp for 64-03-00.
Milen Petrov secured the last of the automatic British Pole Championship qualification places with a weight of 60-10-00 from peg 76 on Middle lake.

Изображение

Вярно че са ме сбили ей така накрая, колкото да не е без хич, и са ме сложили щото е трябвало да го обявят, ама на голия ми задник тва си е като коронация .Научен съм да съм скромен и да се радвам и на малкото ! :D :D :D :D :

Чета класирането и решавам да се порaзровя в Гугъл да ги видя кой са тия хубавци къде ловя с тях и кой кой е всъщност?












Пиша Марк Годард в Гугъл и :


Изображение

Aха, ясно от къде ми се е бил познат тоя мушморок, някой хора се подвизават във форума под формата на тази снимка :D ,
http://www.staffordmoor.co.uk/news/silv ... ekend-012/
продължавам с ровенето и виждам че Марки е член на Дайва Доркинг и съорборник с Уилям Райзън, освен това лови по мачове горе долу от времето когато на мен 8 метров гол телескоп ми се е виждал като 16 метрова Дайва Еър и е тежал горе долу също толкова.

Продължавам натаъка със Стив Сандърс, този световно неизвестен за мен риболовец който , баси безсрамния , ме бие дори в собствента ми секция.
Резултата надминава всичките ми смели очаквания:
http://www.sonubaits.com/Steve+Saunders_Profile.html
Спонсориран от Престън и Сону , участник в националният отбор на Англия за ветерани , треньор на Английският национален отбор до 18 години и капитан на Дайва Доркинг !

Прескачам Дес, Стив, Калъм , Майк и всички останли който познавате от пресата и решавам да Гугълна и мойте нови авери, който ми помагат Дейв, най-ниския Марк и Джовани .
Тауйрания Дейв (най-дългият и гологлав на снимката) , тъкмо е спечелил Зимната лига със.............. е как с кой ? Дайва Доркинг ! :
http://www.anglingtrust.net/news.asp?se ... temid=1561

А най-ниският Марк е част от Английският Национален Отбор за хора с увреждания и редови член на отбора на Мило Бордън
Изображение

http://www.onlinefishing.tv/news/englan ... wins-gold/

При горепосочените , Джовани Барбато

изглежда като мишок със стотина спечелени мача , без участие в някой от националите и прсто част от Гилфорд Англинг Център. Направо скука , да ти умре коня ! :D :D :D :D :D





Решавам че съм прочел достатъчно за днес и все пак имам шампионска форма да поддържам, ей ! Оивам за малко за риба и после ако ми остане време може и да отскоча до работа :D
Естествено всичко е готово , за две минути натоварено и газ защото имам само няколко часа.
Един час чакам да дойдат ,набързо реализирам три броя за героя
Изображение


Изображение

Изображение
,начесвам крастата и отивам да работя.
Разцепвам с работно време от 5 до 10 и се прибирам у дома за да пиша малко по доктората си относно : „Английският риболов и има ли той нужда да бъде скандално щурмуван от тази машина Милен ?“
Пак преглеждам нета и се опитвам да обогатя риболовните си знания, естествено с Томи Пикеринг и неговият Winning Pegs, като днес за разнообразие решавам да повярвам и на Стив Сандърс и на неговата версия на същото издание. Накрая си викам чай малко лек, да дадем шанс и на Батю, се пак у тях ловим !
http://www.youtube.com/watch?v=4B13zbyN7A4
Накрая решавам че съм много уморен и си заспивам царски.

Събуждам се на следващата сутрин , няма главоболие , няма хвалебствени послания към нечия незнайна майка ! Внезапо се сещам – нямаше бира с ракия, не се бях спъвал в нито едно шише с уиски и предполагам не съм и мариновал пържолите с вино ? Решавам че е много яко да се събудиш свеж и радостен и си обещавам да го правя по-често и за в бъдеще !
Правя си кафе, сядам си пред лаптопа за дневна доза Фейсбук и започвам да се занимавам общо взето с глупости. От това невероятно духовно състояние ( да не правиш нищо и да се занимаваш с глупости) ме изважда рязкият звук на затварящият се капак на пощенският процеп на вратата. Ставам да видя какво има за днес. Англия е може би единствената страна в света в която може да получавате по 20 хартиени писма на ден. Пращат ви писмо от магазина че имат пилешко, от бензиностанцията че вчера сте заредили 19.96, от съвета да питат има шум от съседите от горе, от Бритиш газ да ви кажат че дължите **** за ток и газ , от застрахователя да ви напомни че имате застраховка на колата при него и накрая от Мавър че ще ходите на съзтезание !

„От Мавър че ще ходите на съзтезание !“

Баси държавата, тея сериозни ли са ?





Изображение






Много са сериозни даже ! Има и втори лист за потвърждение , който трябва да попълня и да им изпратя. Не се сещам дали първо си измих зъбите и го изпратих, или първо отидох до пощата да го пратя и чак като се върнах ги измих ? И за капак видях че съм бил по долница на нощница със рибки ама Кво пък ми пука ? Решавам че такъв талант като моя, не бива да се прахосва и утре трябва да взема да отида на един мач. Все пак писма от Мавър получавам и едва ли съм някой случаен ! Свършвам и това си „задължение“, звъня на Джон и му казвам направо да ме запише във ВСИЧКИ мачове във сряда, събота и неделя , та чак до края на света!
След това решавам че златист Нисан Микра не е може ми най-подходящият автомобил за спортен риболов. Всичко се събира вътре, не е проблем , обаче почва да ми омръзва всяка сутрин да вадя на жена ми играчките от вътре ! Набелязван няколко подходящи марки и модела и започвам да търся нещо което да задоволи нарастналите ми нужди на GoPro :D

Дали съм ходил вечерта на работа или съм почивал, историята мълчи по този въпрос, обаче съм сто процента сигурен че следващата сутрин в 9 часа вече теглих от торбичката на мечтите!
Тя ми вика отивай на номер 5 ! И да не си забравиш кантара, щото неска ти теглиш !
За разлика от друг път, днес още едно –две от момчетата ми знаят името и го използват, че и даже ме питат къде съм теглил , интигуващо.......... :D
Номер 5 е пег който се намира точно тук :



Изображение





Я чакай малко, кой номер ?
5?
Абе аз кое клипче гледах снощи бе ? :D :D :D

Награбвам си багажа и се изстрелвам към самото място. Слагам си стола ( който си е нагласен от къщи защото навсякъде е нивелиран бетон) за 10 секунди и разпъвам стандартният сетъп, който както всички знаете е ....... ?
- метод
- бомб
- черно хидро и лек такъм с 0.18 :D
- (решавам че и днес ще съм мазохист) 1.06 латекс със 14 на 12

Имам открита вода и остров.Опций за ловене дал го...ъ ъ ъ Джон!

След което се захващам да гледам какво правят другите.
Колегата на номер 1 разпъва повече въдици от който аз някога съм притежавал и с това тотално загубвам интерес да се опитам да предскажа как ще лови. На номер 3 е Рикстър, същият на който ме предаде Джон на първата ми визита тук и ми показа какви въдици да си купя и с какви такъми да ловя. На поздрва ми отвръща с половин уста, нещо май не го кефя вече, но все пак виждам че няма да лови кой знае колко по разлизно, защото има същата подготовка като мен. На 9 е Еди , забавният старчок който ме рзпитваше в началото в начлото на „кариерата“ ми (преди точно две седмици :D :D :D lol) който е разпънал един метод и бомб и ми казва че не му се занимава с глупости да разпъва още и отива да пие чай. Наред е Стивън Сандърс на който се представям ,поздрвявам го за оня ден и му казвам че колкото съвета има да ми даде за днес всичките ще ги последвам. Той много се смее, показва ми всичките си въдици за днес, от който ми става ясно че колкото и да гледам явно всички ловят по един и същи начин. Разменяме още по някоя дума и продължавам натаък.Следващият е някакакъв младеж, също непознат за мен, но има щека, сак и 2 пръчки с макари на Мавър и тутакси решавам че много ме кефи. И той се е подготвил като мен (или аз съм се подготвил като него,оставям вие да решите),нищо различно, царевица и пелети, абе абсолютно каквото може да намерите на таблата на всеки един риболовец на водоема днес. Следващия... уф.. следващият ме е страх да го наближа. Батю, почти готов, гледа лошо подрежда въдиците на стойките, хвърля стръвта в сака и той отива да пие чай. Гледам го че е приготвил фидер, бомб и една линия на щека и решавам че съм видял достатъчно за днеска. Връщам се на мястото си, вече всички пият чай ,няма никой около мен. Решавам че ще ловя на въжето, тука слагам 1 oz тежест щото трябва да гоня 55-60 метра дистанция (защото във клипчето Батю каза, “It was extremely cold last night to be fare I don’t expect the fish to be in a real shallow water ! “ , демек, снаким, белким, чунким или с две думи рибата няма да е в плиткото, защото ще и замръзне......перката от студ ,което е точно каквото и богатият ми риболовен опит ми подсказва :D :D :D :D :D и сменям метода със 25 грамов( после чух че имало и доста по тежки, ама аз имам само тва :D), кисна пелети, нанизвам царевици и забърквам една шепа храна. Останалите 15 минути прекарвам , естествено във Фейсбук.
На старта подавам 84 броя :D 2 мм пелети със къпинга.
Шегувам се!
89 бяха!
Прибирам щеката, разглобявам я на две парчета и я слагам на тревата до мен.
Защо ли ?
Като дойдете да ловите тук и като подухне тоя лек следобеден, пролетен Английски вятър и последиците започват от £80 за 5-то, £90 за шесто и стигат до £200 за девето. Аз десето и единасетето нямам и слава богу, че иначе трябва да продавам колата ! :D Два пъти я беше събарял до момента вятъра, ама мен шефа горе ми е приятел и два пъти се приземи в кална росна тревичка и ми се размина. Или може би и факта че имам увити 4 ролки изолирбанд с различен цвят по края на 9,11 и 13 метра за да храня на едно и също място също помогна?
Е как защо беее ? Ся ше ви кажа.
Имам 6 топ 4-ки и 2 топ 3-ки, събирани в продължение на две годнини. Сложете си дясната ръка с дланта надолу и си разтворете петте пръста.
Е точно ей така ми изглежда магарето като ги наредя.Един с един не си приличат и два еднакви няма ! Карповите топ тройки са с една дължина, мачовите без връх със различно друга, а нормален мачов топ сет от серията лонг дава само 60 санта разлика!
Та така, има лепенка с различен цвят, ако ловиш с топсети с черно хидро искаш черната лепенка да ти е в ръката, ако ловис 1.06 жълт латекс искаш жълтата, ако си с оранжевото бънджи на дренан стискаш червента. Просто ако няма цигания бате малко , как ше си личи че съм болкан бе ?
Та прибирам колеца, хващам т.н.р. БОМБ РОД , закачам един тий бег с 4мм пелети на клипса на вирбела, към който е закачен и повода със стъвта. Пускам метър и половина влакно от върха, качвам се прав на стола и http://www.youtube.com/watch?v=zS--g42jt9I !

Е не се качих на стола, и не се засилих....толкова, но ми беше доста интересно да изхвърля всичкото това нещо във водата. Пратката полетя и се приземи почти там където исках, а именно някъде във водата. От опит съм установил че кълве повече в нея от колкото на тревата, и в допълнение с факта че системата ми за деня беше „на дълбоко“, всичко ми изглеждаше перфектно.
Тъкмо си потопих влакното , сложих връхчето под напрежение иииииии..................





















Като се почна едно чакане ви казвам ! Хем студено , хем духа, хем сме в сянката , абе кеф на буци ! Хвърлил съм и си чакам. Аз не ловя, ама и те не ловят! Значи сме на равно. Решавам да чакам поне 40 минути преди да прехвърля, все пак днес имам много място около мен и ако започна да го претърсвам, може да свърши мача без да съм решил къде ще ловя. Разчитам че другите ще започнат да пляскат и знаеш ли пък, да вземат да изгонят някой шаран отпреде ми. А пък и съм захранил!
Имам цяла торбичка със 19 пелети отпреде бе ей !

На края на първият час положението е http://www.youtube.com/watch?v=qUVzDh1-puc

Ако имах повече чай можеше и да съм доволен, ама бях само с един литър и бях на превършване.
Всички продължават да не хващат и от моя филосовски ъгъл всички сме първи !
Щом сме всички, значи и аз съм там !
Щом и аз съм там значи съм първи!
Е щом съм първи, значи съм изпълнил днешният план !
Ми чи ко съм са притиснил ?

Айде някой да ми каже че нямам дедуктивно мислене !
„Времето тече и на мене ми е гот , да чакаш кълване на Голд Вали си е супер живот! „- както беше казал едно време Мишо Шамара в една песен за една Даниела, или поне нещо таква май беше казал ?
Писва ми и решавам просто леко тихо ей така от любопитсво да пробвам какво става на щеката. Ей така за кеф. Бодвам две червейчета и фуит на самото място .Минава се не минава малко време и виждам нещо което за хората с повече въображение може и да е кълване, а за останалите е вълна ! Решавам да пробвам от любопитство и надигам щеката и О, чудо! Има някой вкъщи! Ама аз съм си научил урока, проверявам с черното хидро. Рибока тръгва, вади три метра ластик и се откача. Изваждам такъма да оценя щетите и намирам закачена на куката една люспа с размер на капачка от буркан лютеница Олинеза :D !

Приемам го лично като подигравка и решавам че ще се боря за мъст и влизам обратно на щеката което като краен резултат ми коства два часа и половина от началото на мача без риба. Междувременно съседа Рик от номер 3 успява някак си да хване една риба, а Еди от дясно на номер 9 вади две. Връщам се на бомб, само за да разбера че мойта работа няма да стане, а Еди вади трета риба. Лови на 25-30 метра, на зърно заревица.
Пускам дедуктивният метод на мислене отново и анализирам ситуацията. От ляво може би 8 паунда, Еди има поне 20 вече, аз още не съм почнал. Хората ловят плюнчо, ти гледаш. То това си го правеше и в България без проблеми, що трябваше чак тука да дойдеш за същото ?
Премислям плановете който мога да приложа до края на мача, единият е на вътре, на плитко и на хляб (Locala ме е научил на него) , другият е да тръгна срещу принципите си и да видя какво ще стане ако ловя на метод до острова. Хляб нямам (забравих си сандвичите) значи ще е метод. Острова е продълговат и пред мен е левият му край. Ако ловя в пространството между мен и острвова, трябва да съм точен.Трябва а ловя на 50-70см от него. Да, ама аз като хвърля и като не знам къде ще падне ?
Решавам че ще ловя на 1 метър в ляво от левия край на острова. Така ще хвърлям право пред себе си и ще е важно да държа само права линия, без да бягам ляво-дясно и все ще съм на самото място ,а винаги на около 1 метър от брега.
Речено – сторено.
По-скоро речено, ам ся трябва да намерим някой да го стори !
С около 8-10 хвърляния заклипвам където исках, правя вълшебна смес от храна и пелети и 11-то хвърляне е близо до острова.Сега ми остава само да чакам.Докато чакам Рик от номер 3 хваща още една риба и Еди улавя още една. Докато съм заблян кой колко лови, естествено пропускам момента с кълването и се включвам чак когато въдицата поема по пътя си към водата. Хващам и я почва лютата борба с умрелият от студ шаран. Докато го вадя се оглеждам лекичко, но не виджам никой да се смее на факта че почти останах без въдица и ми е вече малко по спокойно. Скоро кепчосвам рибата и прехвърлям пак на същото място.Идва номер 2, после номер 3 и номер 4. Естествено през това време и Еди си лови много добре. Малко преди края улавям и номер 5.
Светна ми , ама късно.
Но все пак хората са казали : "По-добре късно, отколкото никога".
Скоро идва края на мача, и започвам да събирам. Ще чакаме присъдата , да видим каква съм я свършил. По принцип съм много муден в прибирането и когато кантара идва все още си опаковам. Обаче днес аз съм шефа и трябва да се разбързам малко. Криво-ляво успявам да поприбера докато дойде съзтезателя с картона и отиваме да теглим. Първият вади 21 паунда , втория вади 30 паунда и ме пита колко имам. Казвам му че незнам като тегло, защото сега се уча още да броя , но имам 5 риби.Следващи я Еди който си тегли като пич 54 паунда и всички му се радват, щото е готин тип. После гилотината идва на моя врат, давам им кантара да ми изтеглят рибата и живарника пуска 35 паунда и 10 унций. При това тегло, Чарли ( тоя който ме пита колко имам и претегли 30паунда) ми казва ,че на този пег единственото което трябва е да ловиш цял мач близо до острова, и винаги печелиш.
Продължаваме нататък, свършвам секцията и пращам картона по първия който се прибира към клубхауса. Досъбирам си багажа и се затътрям да видя кво става. Натоварвам Златка с оборудване, оставям я да си почине още малко и влизам в къщичката, където :
Изображение

О, небеса !
Да не повярва човек!
Днес не само че получавам пликче, ами за втори път в него има повече от на идола ми!
В крайна сметка, да цитирам подписа на един много уважаван съзтезател :
“ .....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)”
Явно сега е моя ред копеле, нямам силички за първи, ама мен и втори си ме радва !
Тръгвам си доволен към къщи, като по пътя не забравям да изпратя следното съобщение на баща ми според който, една ако хвана жива ще я изяде, а именно :
https://lh6.googleusercontent.com/-ZWUA ... WA0007.jpg
Кой си храни семейството с жива риба ми кажи сега ? :D

П.С.
За малко да забравя,
Аз съм Машина човече ! :D :D :D :D

Kато заключение мога да добавя че напълно съм съгласен с твърдението на (за 194 път, извинявай майко, ама повечето му простоии намират точно приложение в творчетвото ми) баща ми :D че не ти е нужно нищо повече от 10 % талант и 20 години практика. Ако имах известен опит можеше да започна да ловя много по-рано на метод до острова и може би да спечеля мача, но липсата му си каза своето. А и освен това смятам че всеки получава каквото е заслужил и ще е малко грубо спямо труда на всички останли на едната гола калитария да започна да си пиша плюсчета две седмци след като съм си купил въдици от E-bay.

После още няколко пъти гледах http://www.youtube.com/watch?v=4B13zbyN7A4
, клип без нито една уловена риба в него и въпреки всичко с цялата истина която ми е нужна за да достигна топ ниво.It’s not about fishing, it’s about practicing ! Small thing does matters !
13meters.co.uk е новият дом на Селската Касапница както и на всички статии и репортажи.
Посетете и Фейсбук страницата ми 13meters
Не претендирам за високо спортно майсторство.
Ръководя се от принципа "Риболовът е за разтоварване,а не за натоварване!"
deto_g
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 214
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 8:30 pm
Местоположение: Русе

Re: "Селска касапница" или "Риболов на паткарник, под друг ъ

Мнение от deto_g »

Ма верно си машина! :prayer: С кеф я чета тая тема и с нетърпение чакам всяко ново включване от Албиона! :mrgreen:
Изображение
Mistor ribar
новобранец
новобранец
Мнения: 90
Регистриран на: Съб Сеп 15, 2012 1:46 pm
Местоположение: софия

Re: "Селска касапница" или "Риболов на паткарник, под друг ъ

Мнение от Mistor ribar »

Много си готин.Срахотно описваш преживелицитеси,срахотни риби,благородно ти завиждам.Разбивайки и успеееех .Българин да се наричам..............
todoroshko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 964
Регистриран на: Пет Апр 25, 2008 3:22 pm
Местоположение: София

Re: "Селска касапница" или "Риболов на паткарник, под друг ъ

Мнение от todoroshko »

Уникален.Май ше натриеш носа на гоуемите :D :supz:
desi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 608
Регистриран на: Нед Авг 31, 2008 11:59 am

Re: "Селска касапница" или "Риболов на паткарник, под друг ъ

Мнение от desi »

Браво, накрая може и книга да напишеш. Сигурен съм, че ще се купува.
desi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 608
Регистриран на: Нед Авг 31, 2008 11:59 am

Re: "Селска касапница" или "Риболов на паткарник, под друг ъ

Мнение от desi »

Браво, накрая може и книга да напишеш. Сигурен съм, че ще се купува.
Аватар
larybalky
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 118
Регистриран на: Вто Сеп 11, 2012 6:08 pm
Местоположение: Пловдив

Re: "Селска касапница" или "Риболов на паткарник, под друг ъ

Мнение от larybalky »

Искаме още,искаме още.На един дъх изчетох 6 страници.
Мераклия
tzetzo62
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 171
Регистриран на: Пон Мар 10, 2008 2:25 pm
Местоположение: Търговище

Re: "Селска касапница" или "Риболов на паткарник, под друг ъ

Мнение от tzetzo62 »

Велик!!!Продължавай все така.Успех!
Аватар
batceco
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 1:48 pm

Re: "Селска касапница" или "Риболов на паткарник, под друг ъ

Мнение от batceco »

Гоуем си :rolleyes: Продължавай да мачкаш и занапред :supz:
Аватар
тончо тончев
фен клуб-скобар
Мнения: 169
Регистриран на: Пон Окт 10, 2011 8:11 pm

Re: "Селска касапница" или "Риболов на паткарник, под друг ъ

Мнение от тончо тончев »

взимай Изображение
След нощ която не си спомняте идва ден, който няма да забравите.
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”