Малко разходка по Тунджа...

Модератори: bobopeli, sapuna

ra1nbow
новобранец
новобранец
Мнения: 35
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 5:14 pm

Малко разходка по Тунджа...

Мнение от ra1nbow »

Здравейте колеги , вчера на 9 май с жената бяхме на гости малко у баба и и се откъснах за 1 час до реката да проверя как е положението с хищниците и имах една сполука на един доста приличен Распер... пожелавам на всеки успехи с спининга и риболова по тази река. За жалост нямах с какво да снимам в момента на улова и като се прибрах му направихме 2-3 снимки за спомен с жената ! Хванах го на въртяща блесна от ефтините ... НАСЛУКА
Прикачени файлове
11225619_628254930644326_318418581_n.jpg
11225619_628254930644326_318418581_n.jpg (130.66 KiB) Преглеждано 3140 пъти
11257661_628255340644285_1536676443_n.jpg
11257661_628255340644285_1536676443_n.jpg (104.34 KiB) Преглеждано 3140 пъти
Красавец малко над 60см.
Красавец малко над 60см.
11245363_628255177310968_686663190_n.jpg (111.28 KiB) Преглеждано 3140 пъти
stanilov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 333
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 4:53 pm
Местоположение: град Ямбол

Re: Малко разходка по Тунджа...

Мнение от stanilov »

ra1nbow написа:Здравейте колеги , вчера на 9 май с жената бяхме на гости малко у баба и и се откъснах за 1 час до реката да проверя как е положението с хищниците и имах една сполука на един доста приличен Распер... пожелавам на всеки успехи с спининга и риболова по тази река. За жалост нямах с какво да снимам в момента на улова и като се прибрах му направихме 2-3 снимки за спомен с жената ! Хванах го на въртяща блесна от ефтините ... НАСЛУКА
Поздрави за хубавия Распер ама не му е сега времето бе колега.Поне да не беше се снимал и ти.Нали знаеш , че по това време има забрана :?
ra1nbow
новобранец
новобранец
Мнения: 35
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 5:14 pm

Re: Малко разходка по Тунджа...

Мнение от ra1nbow »

забраната за распер и щука отпадна колега ... нещо се бъркаш, а и не се крия просто споделям улова си с вас това е просто ми е кеф , че все още по реката има такива риби.
olegdimitrov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 127
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 5:55 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Малко разходка по Тунджа...

Мнение от olegdimitrov »

ra1nbow написа:забраната за распер и щука отпадна колега ... нещо се бъркаш, а и не се крия просто споделям улова си с вас това е просто ми е кеф , че все още по реката има такива риби.
Докато хората се снимат с такива красиви риби от дворовете си колега, ще са все по-малко в реката :)
ra1nbow
новобранец
новобранец
Мнения: 35
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 5:14 pm

Re: Малко разходка по Тунджа...

Мнение от ra1nbow »

всеки си има мнение .. да посещавам реката 4-5 пъти годишно хванал съм една такава риба и съм си я запазил защото това си е мое право и извън темата распера е страшно вкусна риба който не е опитвал незнае за какво говоря !
Аватар
kesh
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 318
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 2:36 pm

Re: Малко разходка по Тунджа...

Мнение от kesh »

Поздравления за слуката! Правото да си задържиш уловена риба в рамките на допустимото си е лично твое и сам си решаваш дали да й подариш живота или не. Всеки си има лично мнение по въпроса, аз също, но ще си го спестя. Имам просто един приятелски съвет. Ако имаш възможност следващия път направи снимките на реката, с въдицата, на зелената трева, до разлистилите се дървета или където ще, но сред природата. Сто пъти по-красива ще е и ще ти носи още по-приятни спомени от изживените емоции! Пък тогава сам ще си решиш дали да задържиш улова или да му подариш живота. Поздрави!
Когато човек е на лов или риболов, Господ не му брои дните!
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: Малко разходка по Тунджа...

Мнение от N.Dimitrov »

А'бе спрете на всяка тема от типа на "Моят риболовен излет" да осирате с баналните и тъпи забележки за това защо човека не върнал рибата или що я е изял или как е снимал, за това раздела се нарича МОЯТ!!! риболовен излет не вашия, всеки си избира какво да улови, колко да върне, кое да върне ,кое да изяде и кое да снимка!!!- всичко е по собствено желание.
Колегата се радва ,че уловил някаква риба на място което сигурно не посещава ,често и то най-вероятно най-неочаквано му се е случило(което е най-хубавата изненада) и вие а'е сега що не му усе..ите темата и кефа!!!
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14819
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Малко разходка по Тунджа...

Мнение от G.Petkov »

ra1nbow написа:... За жалост нямах с какво да снимам в момента на улова и като се прибрах му направихме 2-3 снимки за спомен ....

То, човека го е написал, ама няма кой да чете!

Иначе, да,
И аз харесвам снимките сред природата и доста съм постнал в този форум,
Но има и такива, в двора.

Добра слука ra1nbow,
Пиши пак, то винаги ще има кой да те разкритикува :wink: !
Аватар
jean11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 269
Регистриран на: Вто Фев 27, 2007 3:56 pm
Местоположение: В.Търново

Re: Малко разходка по Тунджа...

Мнение от jean11 »

Съжелявам,че го казвам но форума се превръща в поредната демагогия на БГ държавичката.Направо противно некомпетентни,пребързани и откровено слагачески мнения...Браво пич,лови ги все такива хубави риби и не ги показвай ,защото не го заслужаваме!
Дърпай и не му отпускай!
SuperMario45
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Авг 13, 2013 2:26 pm

Re: Малко разходка по Тунджа...

Мнение от SuperMario45 »

Изведнъж всички моралисти, всички следват законите точка по точка че и запетаите...
От мен човека има едно браво за улова и затова, че все пак е решил да го покаже тук.
Аватар
sunday_29
новобранец
новобранец
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Апр 16, 2010 5:05 pm
Местоположение: Карловско

Re: Малко разходка по Тунджа...

Мнение от sunday_29 »

Евалла и от мен за слуката ,колега, и за това, че реши да я споделиш! Страхотна риба, аз лично не съм улавял распер и благородно ти завиждам...Поздрави и по-големи занапред!
LET'S GO!
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Малко разходка по Тунджа...

Мнение от топлия »

Хубав рибок, писал си, че си я уловил на въртяща евтина, може ли името на блесната, явно распера я харесва. А край ямбол има доста распер.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
Аватар
pano64
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 877
Регистриран на: Вто Дек 21, 2010 6:06 pm
Местоположение: София

Re: Малко разходка по Тунджа...

Мнение от pano64 »

От мен едно голямо :smt038
Изображение
Аватар
skakalec75
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 196
Регистриран на: Нед Юни 29, 2008 1:40 pm
Местоположение: СОФИЯ

Re: Малко разходка по Тунджа...

Мнение от skakalec75 »

Бравос колега....... :drinkers: :drinkers: :drinkers:
Дано е употребена с подходящото пийване......
Tubertini ги разбира!

ИзображениеИзображениеИзображение
cvetelintodorov
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Ное 06, 2012 1:10 pm

Re: Малко разходка по Тунджа...

Мнение от cvetelintodorov »

Аз подкрепям напълно колегата за това че всички станаха големи моралисти и осират темата на колегат а в същото време фризерите са и пълни от техни такива риболови мен ми харесва че колегата я споделя с нас тази красива риба и успех за напред и много успехи :)
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”