Яз.Арбовия -Приятелско състезание.

Модератори: bobopeli, sapuna

Аватар
ivo24m
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Яну 13, 2007 7:41 pm
Местоположение: Асеновград

Яз.Арбовия -Приятелско състезание.

Мнение от ivo24m »

Направихме едно малко състезание за 48 часа с приятели.Риболова беше много интересен ту поведе един ,след това друг го догони ,трети ги подмине...Имаше много емоции и много извадена риба.За 48 часа се извади доста риба.Аз лично хванах 115 кг риба, няколко амура и много шарани от 2кг. до 10 кг.Спечелих и купата с което се радвам за победата.А за най -голяма риба спечели Георги.(Той все си ги хваща големите риби :) )

Изображение
Това беше наградния фонд :) За да има малко стимул.

Изображение
Така започна риболова.

Изображение
Излизаха доста риби по 6-8кг-имаше доста хванати риби.

Изображение
Този Шарко е 10,190 кг. след него изпуснах един мисля че по- голям от този :)

Изображение
След края на състезанието бях с най -много уловена риба и спечелих състезанието.

Изображение

Изображение
Георги спечели за най -голяма уловена риба ,която тежеше 10,400 кг.

Изображение
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Яз.Арбовия -Приятелско състезание.

Мнение от oneillbgm »

Честито на победителите и за супер якото прекарано време.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Яз.Арбовия -Приятелско състезание.

Мнение от Vesko1 »

Честито за победата.Лошото е ,че темата е копирана от небезизвестния "шаранджийски" сайт и пренесена тук
http://www.carpbg.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=36574" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Ама споделяйте си ги там тези състезания бре момци,и си се кефете на ГМО-тата 20+ дето сте ги кръстили с имена,дето ги мажете с "антибиотик",дето ги целувате и дето си ги релийзвате...щото не може да им платите цената ,която струват.... за да ги направите на "тайната вечеря".
Нищо лично!
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
azareus
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 529
Регистриран на: Пет Сеп 27, 2013 9:08 pm
Местоположение: Видин

Re: Яз.Арбовия -Приятелско състезание.

Мнение от azareus »

Vesko1 написа:Честито за победата.Лошото е ,че темата е копирана от небезизвестния "шаранджийски" сайт и пренесена тук
http://www.carpbg.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=36574" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow
Ама споделяйте си ги там тези състезания бре момци,и си се кефете на ГМО-тата 20+ дето сте ги кръстили с имена,дето ги мажете с "антибиотик",дето ги целувате и дето си ги релийзвате...щото не може да им платите цената ,която струват.... за да ги направите на "тайната вечеря".
Нищо лично!
Vesko1, не си прав! Дори и в този вид риболов има адреналин, дори и с имена тези риби се ловят доста трудно, щото едно е да си сам в радиус 300м. и да докараш рибите пред теб, а съвсем друго като се наредят 20-30 човека. Има го майсторлък и в този риболов, и там е нужно да го можеш, не само да го знаеш! :)
"Основен недостатък на човека е, че не предвижда буря, когато времето е хубаво..." /Макиавели/
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Яз.Арбовия -Приятелско състезание.

Мнение от Vesko1 »

azareus написа: Vesko1, не си прав! Дори и в този вид риболов има адреналин, дори и с имена тези риби се ловят доста трудно, щото едно е да си сам в радиус 300м. и да докараш рибите пред теб, а съвсем друго като се наредят 20-30 човека. Има го майсторлък и в този риболов, и там е нужно да го можеш, не само да го знаеш! :)
:oops: :oops: :oops: ...добре добре,моля да бъда извиненен,явно не съм прав.....но това е друга тема.Моето мнение не е важно...нека аудиторията да е доволна.Сори....пишете си.
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
kapsula
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 217
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 5:15 pm
Местоположение: Димитровград

Re: Яз.Арбовия -Приятелско състезание.

Мнение от kapsula »

Vesko1 написа:Ама споделяйте си ги там тези състезания бре момци,и си се кефете на ГМО-тата 20+ дето сте ги кръстили с имена,дето ги мажете с "антибиотик",дето ги целувате и дето си ги релийзвате...щото не може да им платите цената ,която струват.... за да ги направите на "тайната вечеря".
Нищо лично!
Не си прав Vesko колегата си е изживял емоция и нормално си я споделя сред сродни души.
На мен ми е по-приятно да чета такива теми, отколкото такива със задраскани снимки и стръв(сещай се) или някви от сорта "секретен" гьол на "секретна" стръв и т.н. и последващото обяснение, че се пазим от бракониери.


Нищо лично!
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Яз.Арбовия -Приятелско състезание.

Мнение от Vesko1 »

kapsula написа:
Vesko1 написа:Ама споделяйте си ги там тези състезания бре момци,и си се кефете на ГМО-тата 20+ дето сте ги кръстили с имена,дето ги мажете с "антибиотик",дето ги целувате и дето си ги релийзвате...щото не може да им платите цената ,която струват.... за да ги направите на "тайната вечеря".
Нищо лично!
Не си прав Vesko колегата си е изживял емоция и нормално си я споделя сред сродни души.
На мен ми е по-приятно да чета такива теми, отколкото такива със задраскани снимки и стръв(сещай се) или някви от сорта "секретен" гьол на "секретна" стръв и т.н. и последващото обяснение, че се пазим от бракониери.


Нищо лично!
Е нали се извиних.Мен не ме е срам като се извиня ,когато не съм прав.Чети си ги де...щом са ти интересни.Па и честитих на колегата за успеха от 115кг...аз такова нещо на свободен водоем не съм и сънувал....за миналата година от 8-9 риболова с колегата имаме 139 кила шаран и амур за 26 дни...и нощи.Друго си е да го направиш този резултат за 2 дена.
Нищо лично.
Последно промяна от Vesko1 на Пон Юни 29, 2015 8:29 pm, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
ivo24m
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Яну 13, 2007 7:41 pm
Местоположение: Асеновград

Re: Яз.Арбовия -Приятелско състезание.

Мнение от ivo24m »

Vesko1 написа:Честито за победата.Лошото е ,че темата е копирана от небезизвестния "шаранджийски" сайт и пренесена тук
http://www.carpbg.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=36574" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow
Ама споделяйте си ги там тези състезания бре момци,и си се кефете на ГМО-тата 20+ дето сте ги кръстили с имена,дето ги мажете с "антибиотик",дето ги целувате и дето си ги релийзвате...щото не може да им платите цената ,която струват.... за да ги направите на "тайната вечеря".
Нищо лично!
Какъв ти е проблема КОЛЕГА.Пуснал съм е темата в 5-риболовни форума.Да не би да е пиша по 100 пъти.Когато не ти харесва подминавай не е чети,остави другите хора които им харесва да е гледат.ТЕМАТА е МОЯТ РИБОЛОВЕН ИЗЛЕТ и пиша как съм си изкарал с добра компания и приятели,какво лошо има в това.А дали ще е взимам или пускам рибата си е мое лично виждане,аз и на държавни водоеми си е пускам рибата и такива като вас ме гледат като трактори и искат да им е давам ,но аз си е пускам обратно.Затова и няма риба по държавните водоеми,като всичко се взима и дори и маломерната.Просто си споделям риболовните излети тук.Научават се и доста много неща на платен Язовир с големи риби.Срещал съм много Рибари които ловят шаранчета по 1-2 кила на държавни водоеми и като им се закачи нещо над 4-кг и им къса,защото нямат никакъв опит с над 2-кг.риба.Нищо лично.ПОЗДРАВИ.
Последно промяна от ivo24m на Пон Юни 29, 2015 8:42 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Яз.Арбовия -Приятелско състезание.

Мнение от Vesko1 »

ivo24m написа: Какъв ти е проблема на теб КОЛЕГА.Пуснал съм е темата в 5-риболовни форума.
Даже и в 10 да го пуснеш...все тая.Проблема ми е ...че правиш безплатна реклама на платен водоем,под формата на състезание.Ми плати си на форума нариба ком....па си прави рекламата.Минал съм по твоите пътеки още през 2011-2012г....и аз съм драскал нелегални реклами и за Даскалово,Генералския....и за Монстерлейк....зер да помогна на приятели ,дето после източиха язовирите,продадоха рибата...на безценица...и сега мият чинии в Германия.Не правете хората на будали...няма да дойдат да ви снесат спестените си парички...за да хванат някой купен от бракониери или риболовци шаран 20+.
Справка...шарана СИСИ,27 кг уловен на Ивайловград,продаден на пловдивския гьол ...Скоро го видях на риба не прилича...джуки няма,отслабнал наполовина..целия в петна от червенка и рани.По добре продавача да го беше направил чеверме на язовира...или да си го пусне пак там...на Иви-то...Ама иначе сте големи хуманисти...
Изображение
Айде със здраве.
Последно промяна от Vesko1 на Пон Юни 29, 2015 9:12 pm, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
ivo24m
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Яну 13, 2007 7:41 pm
Местоположение: Асеновград

Re: Яз.Арбовия -Приятелско състезание.

Мнение от ivo24m »

Vesko1 написа:
ivo24m написа: Какъв ти е проблема на теб КОЛЕГА.Пуснал съм е темата в 5-риболовни форума.
Даже и в 10 да го пуснеш...все тая.Проблема ми е ...че правиш безплатна реклама на платен водоем,под формата на състезание.Ми плати си на форума нариба ком....па си прави рекламата.Минал съм по твоите пътеки още през 2011-2012г....и аз съм драскал нелегални реклами и за Даскалово,Генералския....и за Монстерлейк....зер да помогна на приятели ,дето после източиха язовирите,продадоха рибата...на безценица...и сега мият чинии в Германия.Не правете хората на будали...няма да дойдат да ви снесат спестените си парички...за да хванат някой купен от бракониери или риболовци шаран 20+.
Справка...шарана СИСИ,27 кг уловен на Ивайловград,продаден на пловдивския гьол ...Скоро го видях на риба не прилича...
Айде със здраве.
Не си прав Колега,Не съм правил на никой реклама.Просто язовира ми харесва много .Първо си има сенки цял ден си на сянка след това си има беседки на всяко място,чисто е няма боклуци по земята.Сложили са хората барбекю.Само си носиш дървени въглища за пържолите.Има бидони с вода закрепени на стойки на височината на чешмата в къщи.Сипваш вода в бидона и на него си има чешмичка и си миеш ръцете.Мястото за палатката е идеално изравнено,не спиш под наклон то е на 3 метра от беседката като завали дъжд да се скриеш на сушина.Сложили са хората масивна дървена маса с пейки.Все едно си на заведение.Далече съм от мисълта да правя реклама на някой само споделям къде съм ходил ,какво съм хванал и къде ми е харесало.Примерно не ми харесват голи язовири ,да няма една сянка лятно време да умреш от жега ,друго си е да си има гори4ка,не да се пе4еш като гущер.
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Яз.Арбовия -Приятелско състезание.

Мнение от antivik »

Е те тука се стигна до няколкото основни виждания за риболовуването и риболовните излети. Едното - за състезанията...бе койт му харесва нека си се явява на таквизи мероприятия и да се кефи, ма язека, кат си помисля, че требе да се напъвам, че да фатам повече риба от тези де са ми от ляво или от дясно и губя всякакъв интерес, хобито се превръща в работа и задължение, ма туй си е моето виждане.
Другото диво или платено.... да ме извиняват любителите на платеното ма туй да ти натъкмят беседките, барбекютата, алейте и бетоните все ми мяза на ловене на риба в градския парк или в аквариум. ВЕРНО тръпката си я има, има ги големите риби, но се губи връзката с дивото, с природата.
Я се поогледайте, хеле в градовете, бетона и асфалта стават все повече, а тревата, растителността, парковете намаляват....за мене смисъла на излетите е да се избяга от този бетон, аз поне така ги схващам, малко повече, като туризъм, а за всичко останало всеки си решава сам.
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
g.iliev
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 5:31 pm
Местоположение: Швейцария

Re: Яз.Арбовия -Приятелско състезание.

Мнение от g.iliev »

Е.и му мамата,това Българите сме голема работа,значи...единя се кефи и споделя,другия контра...супер риболов ivo24m,Веско,нищо лично колега,ама не хванах смисъла от коментарите ти....дали са ГМО-та или не..кефа си е кеф
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Яз.Арбовия -Приятелско състезание.

Мнение от Vesko1 »

Кеф цена няма Илиев.Твоят кеф...е много по добър от моят кеф ...може би.
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
g.iliev
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 5:31 pm
Местоположение: Швейцария

Re: Яз.Арбовия -Приятелско състезание.

Мнение от g.iliev »

Веско,не ме разбирай погрешно,че кефа цена няма си е така.Аз не съм хващал такива крокодили като теб(ако ти е реална снимката)и колегата с темата..просто се изкефих на рибите,а ти го раздаваш по Български..това не ми хареса.Живи и здрави да сте и аре да сме малко по човечни,че само това ни остана.Наздраве,'ора!
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”