В търсене на щука

Модератори: bobopeli, sapuna

Аватар
mclsdreal
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 180
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 4:22 pm

В търсене на щука

Мнение от mclsdreal »

Скоро се прибрах от Германия. Лятото имах планове, но не стана нищо, та сега гледам да наваксам. За втори път посещавам гьола и капо не сме все още. Днес даже беше доста добър риболова. Щуката е с рамер ботуш 43+46 :lol:
Скоро отново съм там. Монтажа е тапа с каракуда. Водорасли много и откачането на улова е почти 98% :D

За хейта, забравих дюшека и SPA ваната със солите :lol:
Прикачени файлове
12308337_1660006890937205_8116118915137836455_n.jpg
12308337_1660006890937205_8116118915137836455_n.jpg (25.64 KiB) Преглеждано 3473 пъти
12342500_879164995538577_1238683097131930799_n.jpg
12342500_879164995538577_1238683097131930799_n.jpg (106.29 KiB) Преглеждано 3473 пъти
11238967_879165015538575_8813559375112724432_n.jpg
11238967_879165015538575_8813559375112724432_n.jpg (34.9 KiB) Преглеждано 3473 пъти
FB_IMG_1449490239074.jpg
FB_IMG_1449490239074.jpg (62.6 KiB) Преглеждано 3481 пъти
Аватар
dunavski
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1457
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 3:03 pm
Местоположение: Rugby - UK
Обратна връзка:

Re: В търсене на щука

Мнение от dunavski »

mclsdreal написа:
За хейта, забравих дюшека и SPA ваната със солите :lol:
Струва ми се, че си насилваш късмета :twisted: :twisted: :twisted:
Според мен би трябва да имаш жълт картон от модовете защото това е умишленна провокация за заяждане.
Член на - Canal Lure Anglers, Birmingham Anglers Assoociations, Angling Trust, International Flyfishing Federation
Изображение
Аватар
azareus
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 529
Регистриран на: Пет Сеп 27, 2013 9:08 pm
Местоположение: Видин

Re: В търсене на щука

Мнение от azareus »

Сега да те похвалим, че последните 2 излета не си капо, или за това, че не си снимал щуките с ножа в банята?
"Основен недостатък на човека е, че не предвижда буря, когато времето е хубаво..." /Макиавели/
albundi29
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 303
Регистриран на: Пон Яну 25, 2010 9:03 am

Re: В търсене на щука

Мнение от albundi29 »

Бай Ганьо се прибрал от Германия и решил да навакса :lol: :lol: :lol:Интересно ми е какво ще стане ако пуснеш тази тема във Немски форум,тук със сигурност и похвали ще получиш.Нарушаваш много форумни правила и незнам как не е играла гумата,следващият път преди да пускаш тема попмисли......................Хайде със здраве :drinkers: пп:Каквото повикало такова се обадило
Жаден съм а вода не ми се пие
Аватар
mclsdreal
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 180
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 4:22 pm

Re: В търсене на щука

Мнение от mclsdreal »

Туй е положението, а за коментара ти бай ганьо и тебе трее да те изтрият. Похвали не съм искал, споделям излета. Направих си кефа и ще продължа да си го правя. Снимки у банята нема, ама ако искаш ще сложа на главата която препарирам :mrgreen:
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: В търсене на щука

Мнение от hshopov »

albundi29 написа:Бай Ганьо се прибрал от Германия и решил да навакса :lol: :lol: :lol:Интересно ми е какво ще стане ако пуснеш тази тема във Немски форум,тук със сигурност и похвали ще получиш.Нарушаваш много форумни правила и незнам как не е играла гумата,следващият път преди да пускаш тема попмисли......................Хайде със здраве :drinkers: пп:Каквото повикало такова се обадило
Не съм адвокат на никой ама нарушени форумни правила не видях! Не видях изкормена риба в мивка нито заклана или нарязана,такава! Не видях обиден пост към когото и да е за разлика от теб( наричаш Бай Ганьо,човек който не познаваш и който не те е провокирал или обидил по никакъв начин та в тоя ред на мисли...кой ти дава право да го правиш?!) Хайде бъзика малко работата с изречението си за хейта и дюшека, но аз това го приех с усмивка! Толкова ли нямате чуство за хумор бе хора,какво ви става :D! Прекален светец и богу не е угоден и на мен ми стана пределно ясно,към кои е отправено изречението,ама чак пък да реагирате толкова остро...?! П.П. Към колегата пуснал темата: Благодарско за споделения излет и друг път не подавай такива крилати изречения! Явно в измъчената ни родина,хората са поизгубили чуство за хумор...не ги виня! :drinkers:
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
кирил великий
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 983
Регистриран на: Пон Юни 14, 2010 2:22 pm

Re: В търсене на щука

Мнение от кирил великий »

hshopov написа:Не съм адвокат на никой ама нарушени форумни правила не видях! Не видях изкормена риба в мивка нито заклана или нарязана,такава! Не видях обиден пост към когото и да е за разлика от теб( наричаш Бай Ганьо,човек който не познаваш и който не те е провокирал или обидил по никакъв начин та в тоя ред на мисли...кой ти дава право да го правиш?!) Хайде бъзика малко работата с изречението си за хейта и дюшека, но аз това го приех с усмивка! Толкова ли нямате чуство за хумор бе хора,какво ви става :D! Прекален светец и богу не е угоден и на мен ми стана пределно ясно,към кои е отправено изречението,ама чак пък да реагирате толкова остро...?! П.П. Към колегата пуснал темата: Благодарско за споделения излет и друг път не подавай такива крилати изречения! Явно в измъчената ни родина,хората са поизгубили чуство за хумор...не ги виня!
И аз мислех да напиша нещо подобно, но ти си го казал по-добре!

Колеги, уважавам всички, които са писали тук! Нека бъдем по-търпими напук на нетърпимата епоха, в която ни се пада да живеем!

Един въпрос по същество към автора на темата: Колега, смяташ ли, че поясът от водорасли може да се преодолее, ако се използва по-дебело влакно, по-здрави куки и рибата се изкара отгоре бързо да се хлъзне върху растителността?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: В търсене на щука

Мнение от emo vasilev »

albundi29 написа:Бай Ганьо се прибрал от Германия и решил да навакса :lol: :lol: :lol:Интересно ми е какво ще стане ако пуснеш тази тема във Немски форум,тук със сигурност и похвали ще получиш.Нарушаваш много форумни правила и незнам как не е играла гумата,следващият път преди да пускаш тема попмисли......................Хайде със здраве :drinkers: пп:Каквото повикало такова се обадило
Човека не споменава на кой водоем е това ( частен или държавен) ,не споменава колко човека са били на излета ( двама по една риба - две риби ,което е в рамките на закона ),не споменава дали въобще са задържали рибата , но дори и така пак не са в нарушение .И понеже съвсем очаквано е предположил за упреците на " перфектните и нивга не грешащи особи " е написал последните редове .
Да има нарушение на правилата на форума , но за съжаление са от твоя страна - отправяш безпочвена и безпричинна обида .
Аватар
dunavski
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1457
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 3:03 pm
Местоположение: Rugby - UK
Обратна връзка:

Re: В търсене на щука

Мнение от dunavski »

emo vasilev написа:
Човека не споменава на кой водоем е това
Не ми дреме на какъв водоем и колко човека са били, така презентирана темата предразполага към умишленна провакация и дразги. Ти като модератор би трябвало да го предвидиш тва и да вземеш съответните мерки навреме зада може такива не нужни спорове да се избегнат, а не да го поощтряваш.

п.п. България беше осъдена като държава тъй като не е предвидила и не взела съответните мерки при едни протести зада се избегнат неприятности.
Член на - Canal Lure Anglers, Birmingham Anglers Assoociations, Angling Trust, International Flyfishing Federation
Изображение
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: В търсене на щука

Мнение от hshopov »

dunavski написа: така презентирана темата предразполага към умишленна провакация и дразги.
Няма такова нещо! Това е само в твойта глава бе братче! Прочети пак темата по спокойно и ще видиш :) ! П.П. Не всеки може,като теб да презентира темите си,но това не е грях! :drinkers:
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
mclsdreal
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 180
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 4:22 pm

Re: В търсене на щука

Мнение от mclsdreal »

Еееей има хора още ! Благодаря за това, че на повечето хора мирогледа е по-далеч от носа им !
Водоема е платен, рибата не се заплаща. Ловим 2ма души по 1 риба и си заминаваме...в тоя студ не седим повече от 4-5 часа. В една друга тема съм казал къде е язовира, в мненията ми се вижда, но ще кажа и тук- Безден.
Живи и здрави да сте :drinkers:

кирил великий
Преодолява се, с влакно не знам какво съм...дебело е по принцип. Всичката тая гад що е пред теб е 4-5 метра и се спасява положението с малко тактика от гледна точка на това рибата да я измориш, а тя в момента е много мудна и е по-лесен риболова. Ползваме кеп да гребем водораслите :lol:
ПламенМ
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 4:57 pm
Местоположение: Сливен

Re: В търсене на щука

Мнение от ПламенМ »

dunavski написа: ........
.
:?: :?: .....Това означава ли, че трябва да пишем само за капо-та и хранене на лебеди?.
Аватар
kapsula
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 217
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 5:15 pm
Местоположение: Димитровград

Re: В търсене на щука

Мнение от kapsula »

То за това темите в този раздел стават кът.
Аватар
kapsula
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 217
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 5:15 pm
Местоположение: Димитровград

Re: В търсене на щука

Мнение от kapsula »

ПламенМ написа:
dunavski написа: ........
.
:?: :?: .....Това означава ли, че трябва да пишем само за капо-та и хранене на лебеди?.
Май на там вървят нещата.
Аватар
mclsdreal
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 180
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 4:22 pm

Re: В търсене на щука

Мнение от mclsdreal »

dunavski, след като не ти дреме къде е и що е, ти за какво си тук само информативно? Уважавам уловите ти, уважавам мненията ти, но ми писна хора които ловят и правят страхотни излети като vasko например, да им сипват във темите без причина и да ги упрекват за глупости.
Трябва да сме малко над нещата не мислите ли? Значи вашата логика е да се трият теми и снимки на хора, които още споделят такива неща, а в същото време хейта да си стои...ми то форума да се преименува на ХейтРиба.ком?
Аман от заяждане. Направо ми се убива желанието....в Германия такива филми няма, и всеки споделя и казва какво и що. Да Ви кажа в Германия, че рибата при хващане се убива с дърво по главата и с нож и се реже артерията. Риба е забранено да се връща. Това по-хуманно ли е? Това по-яко ли е? Айде, че и тая тема я на**** с много л*** :evil: :evil: :evil:
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”