Забравена детска дреха на яз. Жребчево

Модератори: bobopeli, sapuna

Риболовец Гб
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 3:08 pm
Местоположение: Габрово

Забравена детска дреха на яз. Жребчево

Мнение от Риболовец Гб »

Здравейте,
Умишлено избрах такова заглавие на темата за моя излет, но ще разберете по-късно защо го направих.
От 11 до 13 юни с жена ми и дъщеря ми бахме с караваната на яз. Жребчево - на тополите. Водоема е пълен почти до горе и по време на престоя ни спадна с оклоло метър. Като цяло доста слаб риболов за аматьори, към които спадам и аз :D . Имаше шаранджии и тролингисти/кльонкаджии. Докато риболова при шаранджиите беше капо, с изключение на една компания, която сварихме там и не знам колко дни са стояли - бяха хванали три шарана - два по около кило и един 1.5 - 2 кг. Имаше колеги, които ловяха целенасочно сом - първия ден видяхме как изтърваха доста голяма риба. По техните думи около 30 кг., а на втория казаха, че са хванали 13 кг. сом. Ние риболовствахме на дъно с пружина, стръв бял червей и царевица. За целия престой хванахме 2 шаранчета в зародиш :D - 500- 600 гр., които естествено пуснахме да пораснат, няколко платики - 350 - 500 гр., няколко червеноперки - 150 - 250 гр. и два морунажа 250 - 300 гр. С риболова до тук, а ето защо залавието на темата не отговаря на раздела.
В неделя сутрин дойдоха двама мъже със синовете си - Дани и Йоан на 5 и 6 години. Децата си играха с моята дъщеря, а бащите им ловяха риба, говорихме си, но така и не попитах за имената им. След това жена ми каза, че двете момчета са първи братовчеди и са от София. Бяха с л.а. Субару Импреза хечбек, 2004-2005г. светло син на цвят. Единствено запомних, че регистрацията започва със СВ. Тръгнаха си ранния следобед. Привечер установихме, че едно от децата си е забравило черен суитшърт с качулка. Не е нещо особено, но може да е важно за детето!
Надявам се, че самите те или някой, който ги познава ще прочете темата и ще се свърже с мен. От там нататък ще бъде лесно да върна дрехата. Това ми е номера - 0898/875587 - Калин, може и на л.с.

Поздрави и наслука!
Съдбата рано ни излъгала,
живота сграбчил ни отвред
и х*й подложил ни на ъгъла,
за туй вървим с г*за напред.
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”