Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Модератори: bobopeli, sapuna

Публикувай отговор
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от Ачо ♣ »

Vesko1 написа:...Абе пичове,всеки поздравява за амура....а "шаранчетата"?Ми то 5-ца и 7-ца не се ловят под път и над път....
Абе тия "малчугани", на фона на 22 килограмовия амур, са си от деЦката градина, на кой му пука за тях...!? :mrgreen: :lol: :drinkers:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
batceco
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 1:48 pm

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от batceco »

Евала голям си - поздрави и само такива рибоци занапред :drinkers:
nedyalko1
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:19 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от nedyalko1 »

Поздравления, страхотна риба! Добре че ти бяха заели мястото :)
Аватар
трапера
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1471
Регистриран на: Пон Апр 09, 2007 10:27 am
Местоположение: Свилен Славов (Мюнхен-Русе)

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от трапера »

fozi073 написа:Ти си УНИКАЛЕН.Всичко правиш както трябва ......то природа , риби , мачове , маса......какво повече. Супер си :smt023
Е,ко толкоз е направил - то при него си е стандарт...

Веско, всички риби са класни, особено най-голямата!!! :drinkers:
Поздрави!
лягам си star
събуждам се super star


Alt ist man erst...wenn die Kerzen mehr kosten als die Geburtstagstorte!
Аватар
azareus
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 529
Регистриран на: Пет Сеп 27, 2013 9:08 pm
Местоположение: Видин

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от azareus »

Страхотни риби за свободен водоем! Още по-големи да ви навестят в излетите за напред! :fishing9:
"Основен недостатък на човека е, че не предвижда буря, когато времето е хубаво..." /Макиавели/
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от Vesko1 »

Благодаря колеги!Дано и вие хванете някога рибата на живота си.Ето днес разбрах ,че едни колеги дето пратих там също имат добри риби....НО 22кила амур....хващат само майсторите....хихихи.Па скромен бе... :lol:
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Каба Тоньо
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 11:37 am

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от Каба Тоньо »

Браво Майсторе, демонстрираш класа. На завистниците нека им е хак...

Излетите ти са олицетворение на представата ми за перфектен риболовен излет, бивака, огъня и храната приготвена върху него са сред нещата кото обожавам. Рибките които ловя са най много на половината на най малката от този то излет,но съм фен на ''перото''. Дънните още не съм ги научил макар да имам един фидер който основно се ползва като мач.

Предвид колко струва един такъв излет искрено ме забавляват някои от коментарите твърдящи че целиш избиване на разходите. Сладури.

Жив и здрав бате, следващата да е 30+
Аватар
bruno11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 259
Регистриран на: Пон Май 18, 2015 9:53 am

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от bruno11 »

Каба Тоньо написа:
Предвид колко струва един такъв излет искрено ме забавляват някои от коментарите твърдящи че целиш избиване на разходите. Сладури.
сладурче, и колко струва един излет с основна храна царевица ?!
за да нямаш проблеми,трябва да си умрял ...
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от Vesko1 »

bruno11 написа:
Каба Тоньо написа:
Предвид колко струва един такъв излет искрено ме забавляват някои от коментарите твърдящи че целиш избиване на разходите. Сладури.
сладурче, и колко струва един излет с основна храна царевица ?!
Айде пак се почна....ами ще кажа колко струва...
пазаруване продукти-70лв...храна дето се вика,гориво за лодката-за 60 км по вода отиване и връщане-15л бензин-30 лв.Гориво за джипа-5л-10лвКолегата не пуши...ама аз си заприходих един стек фалшиви цигари-35лв...и си го изпуших..дагоева 1 кутия остана галиба....Скъсах 5 монтажа и 9 олова...съответно -20 и 16лв.Колегата скъса само 2 олова-4лв.....Бензиновото котлонче се прецака.....бехме ги отписали тия 196лв...ама оня от фирмата каза че ще го смени гаранционно та тия нема да ги смятам..хахаха .5 батерии варта за зумерите и станцията... моите естествено.-12,50Айкън-5лв.ЦАРЕВИЦА-25кг-12,50лв.Батерии за челника-1,80.На колегата 2 батерии по 3 лв.-6 кинта...дето уж на Фладжър зумерите не хабяли батериите...дрън дрън ,един дип на Ицо-карп-5лв.Прееба ми се индивидуалната палатка...новата е 67лв с доставката.Наложи се човек от 40км да ни носи лед и други неща...платихме му горивото.30лв..че е с баварка...и така нататък...да не продължавам...та до тука ги сметнах към...308лвИма и други дреболии....като например репелент за комари-6лв ,батерии за устройство против комари..3лв... 2 пъти купувахме лед от местните...преди продаваха заледени туби...сега са се изтарикатили на бучки-2лв килото...та 8лв...ТА тия дреболии няма да ги смятам.
Така че на фона на 60-то лв такса за 2 дни на платен...и там 2 кила топчета и дипове за около 25 лв....мисля ,че ДИВИЯ риболов е доста по скъп.А относно простотиите на бруно-титко искам да му кажа ,че за тия 300лв щяхме да си купим от брако-тата поне 60кила шаран...с пазарлък за количество можеше и 70 да са....а ние апталите..хванахме само 33 кила ...така че сме вътре с 2-та крака дори и ако бяхме взели всички риби.Но за мен е важното, че си имам снимки,които ще ме топлят дълго време....а "месото" не ме интересува чак толкова.
Поздрави!
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от Don4o_62 »

чета,чета Веско за тия разходи и си е така,спор нема :D и се сещам едно време...отиване преди 89 - та год. на Ивайловград от Асеновград :D - с мотор Етз 150 кб., бензин отиване и връщане 12 л., чанта кюспе от ТКЗ - то без пари,1 плоска батерия за транзистора към лев,ракия не пиех тогава,цигари чат пат и с една кутия изкарвах,яденето...изобщо не помня кво съм носил 3 дена без хладилни чанти и т.н. екстри,но си пеках шаран на скара :D и накрая с има няма 15 лв. разходи се прибирах с над 20 шарана.....хубави времена бяха :D и спокойни :wink:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
bruno11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 259
Регистриран на: Пон Май 18, 2015 9:53 am

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от bruno11 »

vesko < при положение ,че си смяташ колко ти струват батерии за челника какво да дискутирам повече с теб
за да нямаш проблеми,трябва да си умрял ...
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от Vesko1 »

bruno11 написа:vesko < при положение ,че си смяташ колко ти струват батерии за челника какво да дискутирам повече с теб
Виж какво ще ти кажа,ти не си ли смяташ разходите..а?.....Аз смятам всичко което струва един шарански излет на диво....дали са батерии или царевица....твоят платен излет не може да се сравнява с дивия.Така, че ти пита колко струва...аз ти отговорих.Побъркахте се да си правите хоум мейд топчета...та шприцове под налягане хоум мейд,яйца не останаха на пазара от вас....да бъркате смеси,да ви излезе тънкана,глицерин не остана в аптеките да си бъркате дипове със "степчета" ягода и слива ..а наща царевица дип ви е виновна накрая.Нали ви чета глупостите н карповия..Още на предната страница ти казах 3 пъти..че ТВОЯТ риболов и МОЯТ...нищо общо нямат...освен шараните.Когато лисицата не може да стигне гроздето...казва че е кисело.Приключвам дискусията с теб....и повече няма и дума да ти коментирам на простотиите.Поздрави.
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от delio-haidutin »

Vesko1 написа: 2 пъти купувахме лед от местните...преди продаваха заледени туби...сега са се изтарикатили на бучки-2лв килото...та 8лв..
вие пък не можете ли да си замразите една хладилна чанта със бутилки вода,па пари за лед ще давате :shock: хем която се разтопи ,ще я ползвате и за консумация,хем бирата студена ,хем имаш и студена вода за пиене.
тези батерии на сигнализаторите ,на всеки излет ли ги сменяш,мойте са най-обикновенни китайски оригинали ,от миналата година както са купени ,не съм ги сменял,след всеки излет им слагам по едно картонче на плюсовата клема ,да са изолирани батериите ,в место да ги вадя.
с лодката като ходите на километри ,колата без стопанствена ли я оставяш или някой я прибира.не мисля че рискуваш да я оставиш със дни на някоя поляна ,ама знам ли ,там сте друга България ,може и да стават чудеса :lol:
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Каба Тоньо
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 11:37 am

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от Каба Тоньо »

bruno11 написа:
Каба Тоньо написа:
Предвид колко струва един такъв излет искрено ме забавляват някои от коментарите твърдящи че целиш избиване на разходите. Сладури.
сладурче, и колко струва един излет с основна храна царевица ?!
Защо го обръщаш на лични нападки пич, на 12 ли си, какво ти става/ Аман от форумни мъже, пред клавиатурата сте много старшни, очи в очи мълчите като....

Хвани и ти такова торпедо и ни натрий носовете.

Веско ивинявай за спама.
Turbogazar
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:49 am
Местоположение: София

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от Turbogazar »

Браво колега, уникална риба. Представям си какъв адреналин е било.
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”