Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Модератори: bobopeli, sapuna

Публикувай отговор
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от bobopeli »

Не говоря само за тая тема :wink:

Ако случайно съм включен в групата на завистниците :D не мога да завиждам за нещо което не искам.Шанса да уловя и извадя подобна риба с моите въдици и теоретичен :mrgreen:

Лека нощ и от мен!
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Zahariev91
новобранец
новобранец
Мнения: 50
Регистриран на: Нед Апр 10, 2016 7:45 pm

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от Zahariev91 »

Vesko1 написа:
bobopeli написа:
Но истинските майстори не си крият стръвта с фотошоп ,те се радват когато когато имат с кого да споделят знанията си.Никога не се смятат за ''последната институция''и винаги уважават мнението на опонента и са готови да научат нещо ново.
Този път не позна....показал съм и мястото...казал съм и стръвта.Споделил съм и монтажа...и царевицата казахме че е евтина,батериите също коментирахме...всичко се изкоментира.Не виждам тука опоненти ,с които не съм се съобразил.Единствените опоненти които имам...са завистливите елементи ,които никога няма да помиришат такава риба на див водоем.Затова и изказванията са им...такива,вкарващи дрязги.Но аз и тях съм поздравил в началото на темата...ако се върнеш на страница 1.
Лека вечер :wink:
Zahariev91 написа:
kostakosta написа:Поздравления за хубавата риба. Неволно заглавието на темата навява аналогия "рибата на живота ми"-"любовта на живота ми". От цялата препирня и изтрити мнения, за които мога само да гадая по отговорите на тия мнения. Виковете ОСАННА и РАЗПНИ ГО аз не можах да разбера съдбата на тая риба. Автора на темата така и не осветли тоя въпрос ( поне аз не видях).
Та въпроса ми е към всички участници в полемиката.
Вие бихте ли изяли любовта на живота си?..........
И теб ще те нападнат форумните съдии...
Поздравления и от мен, но все пак ако ще се пуска подобна тема, и няма снимки с евентуалното пускане на рибата, и не даваш ясна информация за случилото се с улова (не казвам, че някой е длъжен), просто трябва да си готов за подобни мнения и въпроси. Това е форум и всеки има право да пише и пита каквото си иска, стига да е по правилата.
И все пак, авторът е перфектен за политик, успява да отговори на всеки въпрос - без да отговори.
Лично аз бих документирал и пускането на подобен екземпляр, но тук такова едва ли е имало. Не нападам никого, всеки живее с избора си, въпросът е да можеш да застанеш зад него. :wink:

Това коментира ли го? :wink:
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от Vesko1 »

Zahariev91 написа: Това коментира ли го? :wink:
Отговора ,който съм дал е на стр.7 от настоящата тема,на питането на сапуна....ако си я чел внимателно,нямаше да ми задаваш тези въпроси.
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
men4o
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Апр 04, 2007 10:00 am
Местоположение: Враца
Обратна връзка:

Re: Дойдох ...видях...победих! 22кг амур-рибата на живота ми

Мнение от men4o »

Горкия Амур,стана повод за 10 страници писане.Поне смъртта му е била осмислена. :)
Хората хващат по няколко такива на излет,и как да пишат след това като тук ги одумват толкова. Както казваше дядо ми (бог да го прости)....Секи си е башка шашав.Айде дано има още теми като тая.
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”