Нахалници

Модератори: bobopeli, sapuna

Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Нахалници

Мнение от Павел Иванов »

Дельо , единственото общо което съм имал с ЦСКА е , че съм ритал в детският им отбор когато бях първи и втори клас , друго нищо , от Славия съм :D Друг е въпроса , че тук е риболовен форум и се гледат риболовните нарушения , за другите неща споменати от теб има други форуми , маси натежали от неща по и около тех , та да не умешваме нещата .
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Нахалници

Мнение от delio-haidutin »

Павел Иванов написа:Дельо , единственото общо което съм имал с ЦСКА е , че съм ритал в детският им отбор когато бях първи и втори клас , друго нищо , от Славия съм Друг е въпроса , че тук е риболовен форум и се гледат риболовните нарушения ,
явно съм в грешка, че си от цска , объркал съм те с друг,за което се извинявам и спираме до тук.а за риболовните нарушения ,пак казвам ,за дерболоии да не се хващаме и заяждаме ,сякаш ще е по-добре.идеален и безгрешен ,мисля че няма,ей така докато си ходиш ,може и да си направил някое нарушение без да искаш и забележиш. :drinkers:
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Аватар
Батко Емо
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1087
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 1:25 pm
Местоположение: гр.Перник

Re: Нахалници

Мнение от Батко Емо »

По принцип,само софияне са кадар да ловат риба,ей като скакалци са (без да се обиждат),но ти колега си бил късметлия-само един кемпер,какво се оплакваш? :D А над тебе,зад тебе,че и пред тебе ако си извадил каракуда,за шаран ако хванеш пред такива,не ми се мисли :roll:
Аватар
Skellington
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 205
Регистриран на: Сря Сеп 21, 2011 12:08 pm
Местоположение: София

Re: Нахалници

Мнение от Skellington »

И тая тема се е превърнала в манджа с грозде :lol: Това на всеки се е случвало, пак по Огоста е по-рядко, че по-малко хора като цяло. Говорейки за Огоста, чувам че между Лехчево и Михайлово ебават мамата на реката и в момента са изорали едно старо уникално място, отклонили са коритото на реката и явно ще правят поредния скапан ВЕЦ !!!
Аватар
vanko1988
фен клуб-скобар
Мнения: 293
Регистриран на: Пет Дек 11, 2009 2:40 pm
Местоположение: Монтана

Re: Нахалници

Мнение от vanko1988 »

Skellington написа:И тая тема се е превърнала в манджа с грозде :lol: Това на всеки се е случвало, пак по Огоста е по-рядко, че по-малко хора като цяло. Говорейки за Огоста, чувам че между Лехчево и Михайлово ебават мамата на реката и в момента са изорали едно старо уникално място, отклонили са коритото на реката и явно ще правят поредния скапан ВЕЦ !!!
Правилно си разбрал,ВЕЦовете са два едни на Бели Брод и един на Портитовци при устието на Ботуня...
Ако искаш да си щастлив 6 месеца-купи си нова кола,ако искаш да си щастлив 1 година-ожени се,ако искаш да си щастлив 1 и 6 месеца-намери си любовница..А АКО ИСКАШ ДА СИ ЩАСТЛИВ ЦЯЛ ЖИВОТ-СТАНИ РИБАР !
Аватар
трапера
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1471
Регистриран на: Пон Апр 09, 2007 10:27 am
Местоположение: Свилен Славов (Мюнхен-Русе)

Re: Нахалници

Мнение от трапера »

Глей сега Vanko, носиш си още няколко сопи. Мяташ две под тебе и две над тебе, колкото да пазят мястото. Връзваш само едно по-голямшко олово да не го търкаля течението и мястото си е твое.
Аз така правех на Дунава- само олово без куки, щото да няма разправии с Органите за повече от три въдици. Като дойде някой такъв навлек и ти си заел цялото ти нужно място, то той сам си се маха. Но са идвали и свестни колеги- те си личат отдалеч. Тогава сам съм махал пръчките и съм ги канил да застанат там :wink:
Но проблема е, че в последно време трябва да се ходи доста пеша през бреговите горски джунгли, а мъкненето на допълнителен багаж си е тежка задача...
лягам си star
събуждам се super star


Alt ist man erst...wenn die Kerzen mehr kosten als die Geburtstagstorte!
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”