Дойдох,хванах и се прибрах

Модератори: bobopeli, sapuna

Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Дойдох,хванах и се прибрах

Мнение от Петър Недев »

Остави,не си заслужава. Правиш им показно и то с изкуствена примамка. От това по честен риболов,няма.
Когато няма риба.......не кълве!
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Дойдох,хванах и се прибрах

Мнение от Vesko1 »

Don4o_62 написа:
Bob Nudd написа:
Да ме прощавате, но освен как се нарушава закона друго не можете да научите.
.... и колегата със звучното дето е писал под теб а после е мислел :lol: пък ако имаше чалъм и една риба на главата да си сложи за снимка :lol: щеше да получи нервен срив пред монитора :lol: та си останахме с 4 - те който си бяха в норма понеже бяхме двама :wink:
Чудех се как тая тема се задържа толкоз време без някой да се из-ака в нея ....но ето че се спазиха традициите.Та затова ще четете само за уклеи,таранки...и някой костур и клен за цвет.
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
Bob Nudd
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 3:19 pm
Местоположение: София

Re: Дойдох,хванах и се прибрах

Мнение от Bob Nudd »

Vesko1 написа:
Don4o_62 написа:
Bob Nudd написа:
Да ме прощавате, но освен как се нарушава закона друго не можете да научите.
.... и колегата със звучното дето е писал под теб а после е мислел :lol: пък ако имаше чалъм и една риба на главата да си сложи за снимка :lol: щеше да получи нервен срив пред монитора :lol: та си останахме с 4 - те който си бяха в норма понеже бяхме двама :wink:
Чудех се как тая тема се задържа толкоз време без някой да се из-ака в нея ....но ето че се спазиха традициите.Та затова ще четете само за уклеи,таранки...и някой костур и клен за цвет.
Като из-акате всичко дето хващате и на костур и клен няма да се радвате за цвят.
Коце © написа:"Секс с манекенка" няма да донесе такъв кеф брат! :lol: :lol: :lol:
Аватар
dunavski
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1457
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 3:03 pm
Местоположение: Rugby - UK
Обратна връзка:

Re: Дойдох,хванах и се прибрах

Мнение от dunavski »

Vesko1 написа:
Don4o_62 написа: Чудех се как тая тема се задържа толкоз време без някой да се из-ака в нея ....но ето че се спазиха традициите.Та затова ще четете само за уклеи,таранки...и някой костур и клен за цвет.
Напоследък всички теми, които се пусакт в този раздел са абсолютно кухи. Във всяка тема се говори за ядене, пиене, лъскане на его и хвалби какви големи майстори сме. Водоеми и места се крият, тактики, монтажи, захранки и всякаква друга полезна информация се крие, а се пишат някакви общи приказки. Така, че предпочитам да чета тема за уклеи, но грамотно и смисленно поднесена отколкото да разглеждам снимки с проснати на поляна риби.
Член на - Canal Lure Anglers, Birmingham Anglers Assoociations, Angling Trust, International Flyfishing Federation
Изображение
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Дойдох,хванах и се прибрах

Мнение от Don4o_62 »

Кърджалийските колеги вече ще показват само уклей,10 - на бели църви и 2 шепи захранка :lol: Веско повече няма да затормозяваш колегите с големи риби :D
Дунавски....преди полянка няма ли друга снимка на която има подробности :wink: ,или я подмина бързайки към полянката като пътен знак :mrgreen: поне виж какъв цвят ми е Флуорото :lol: ,и кажи на всеослушание да видим имаш ли знания :D
Дунавски,забравих да пиша какъв цвят ми са чорапите,но ще ти издам една тайна...обувам ги на босо :wink: че това има голямо значение за един качествен риболов :D
Повече подробности от това за риболов на джиг от брега,здраве му кажи :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Дойдох,хванах и се прибрах

Мнение от Vesko1 »

Don4o_62 написа:Кърджалийските колеги вече ще показват само уклей,10 - на бели църви и 2 шепи захранка :lol: Веско повече няма да затормозяваш колегите с големи риби :D
Бай Дончо...никакво затормозяване с йедри повече....че и без това моите приятели половината ми се сърдят ,че издавам местата и тактиките...Следващия рапорт-...от понтона на Мишо Саря(глухия)...Уклеи..чаушани-квото са фани... :fishing7:
dunavski написа: Напоследък всички теми, които се пусакт в този раздел са абсолютно кухи. Във всяка тема се говори за ядене, пиене, лъскане на его и хвалби какви големи майстори сме. .
"Завистта вреди на сърцето повече от цигарите! "пр. д-р Чирков.......Който е майстор има право да се похвали,както е случая с Бат Дончо,а който е завистник ..си остава такъв вовеки веков.Гледам в темата ти за английските шарани няма много "похвали и оплаквания "...сам си ги пишеш,сам си ги четеш и си се кефиш.Па гледам и правописа си занемарил по ингилизко.Стегни се малко,българче си още!
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
dunavski
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1457
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 3:03 pm
Местоположение: Rugby - UK
Обратна връзка:

Re: Дойдох,хванах и се прибрах

Мнение от dunavski »

Vesko1 написа:"Завистта вреди на сърцето повече от цигарите! "пр. д-р Чирков.......Който е майстор има право да се похвали,както е случая с Бат Дончо,а който е завистник ..си остава такъв вовеки веков.Гледам в темата ти за английските шарани няма много "похвали и оплаквания "...сам си ги пишеш,сам си ги четеш и си се кефиш.Па гледам и правописа си занемарил по ингилизко.Стегни се малко,българче си още!
Веско незнам защо всеки път си правиш някакви самозаключения, че завиждам или мразя някого. Упорите отказвате да разберете, че изразяване на лична позиция, която е функцията на този така наречен форум не те прави завистник или нещо друго. Когато пускам теми тука не очаквам някой да ме хвали, аз не ходя на риба зада бъда похвален, който иска може да чете и да хвали и само да ти кажа, че истинските майстори не се самохвалят каквото и да означава да си майстор по риболов, но няма да влизам в излишни полемики за пореден път.
Член на - Canal Lure Anglers, Birmingham Anglers Assoociations, Angling Trust, International Flyfishing Federation
Изображение
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Дойдох,хванах и се прибрах

Мнение от Vesko1 »

dunavski написа:че истинските майстори не се самохвалят каквото и да означава да си майстор по риболов, но няма да влизам в излишни полемики за пореден път.
ИСТИНСКИТЕ МАЙСТОРИ наистина не се хвалят,те само си съобщават улова...тях другите ги хвалят.Относно твоите полемики ми прави впечатление,че изразяваш мнение само и единствено когато има някакъв повод за критика,..не съм видял да похвалиш колегата му в първия рапорт,като беше хванал само една бяла и я държеше в ръката човека....НО станаха 4 риби..и завистта ти веднага пропя.Типично хейтърско поведение,непровокирано с нищо.Нито си бил там,нито знаеш колко риболовци са уловили тези 4 риби...но плюнките веднага почват.Щото няма клипче с релийз на 4-те бели...Толкова си ми ясен,ти който кормиш пъстървите да им видиш съдържанието в стомаха....че чак се отвращавам от такива псевдо природолюбители като теб.Ай със здраве..
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
dunavski
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1457
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 3:03 pm
Местоположение: Rugby - UK
Обратна връзка:

Re: Дойдох,хванах и се прибрах

Мнение от dunavski »

Vesko1 написа: ИСТИНСКИТЕ МАЙСТОРИ наистина не се хвалят,те само си съобщават улова...тях другите ги хвалят.Относно твоите полемики ми прави впечатление,че изразяваш мнение само и единствено когато има някакъв повод за критика,..не съм видял да похвалиш колегата му в първия рапорт,като беше хванал само една бяла и я държеше в ръката човека....НО станаха 4 риби..и завистта ти веднага пропя.Типично хейтърско поведение,непровокирано с нищо.Нито си бил там,нито знаеш колко риболовци са уловили тези 4 риби...но плюнките веднага почват.Щото няма клипче с релийз на 4-те бели...Толкова си ми ясен,ти който кормиш пъстървите да им видиш съдържанието в стомаха....че чак се отвращавам от такива псевдо природолюбители като теб.Ай със здраве..
Вескооооо Веско на какво точно трябва да завиждам ......... на четирите бели риби ли? Защо ме караш да се смея? На последния ми излет за бели риби хванах около десеттина за един следобед. На какво точно трябва да завиждам? А и не съм длъжен да гадя колко човека са били за риба.
Аз пиша когато смятам, че нещо не наред според мен и си изразявам своята гледна точка иначе в тази тема нямах никакви намерения да пиша, но един твой пост ме провокира и реших да се изкажа и аз. Не писах зада критикувам колегата.
Иначе за пъстървите както каза ти нито си бил там нито знаеш какво се е случило. То ние бяхме десет човека за риба и един друг ги изкорми не бях аз :lol: :lol: :lol: . Аз не ги кормя, а имам специален инструмент за изследване на стомашното съдържимо, а и плюс това аз я плащам тази пъстърва зада я задържа и с тези пари язовира се зарибява отново т.е. не вредя на популацията. Никаде не съм казал, че не взимам риба и достатъчно време отделих на тази тема.
Член на - Canal Lure Anglers, Birmingham Anglers Assoociations, Angling Trust, International Flyfishing Federation
Изображение
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Дойдох,хванах и се прибрах

Мнение от Don4o_62 »

айде стига вече кой кво фанал,показал,кормил и т.н., отдавна всичко е казано и дъфкано откъм риболов,преди нямаше такъми имаше риба,сега е обратното,пазара е наводнен със всичко и стана мерене на пишки кой какви въдици имал,макари и ала бала глупости,но рибата намаля,но исках да покажа,че пак се лови ако уцелиш място,примамки и тактики и всеки може да го направи, да се хваля...за какво като от 4 - ти клас съм почнал да ходя за риба и съм минал всички перипетий от - до и вече ми е безинтересно,бати ви Дончо може да ги хваща,но има по хващачи от него дето хващат по 5 - 6 кг. бели риби там,но се крият като партизани,камо ли да се снимат,ха ха
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
pacho109
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2440
Регистриран на: Вто Фев 09, 2010 6:52 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Дойдох,хванах и се прибрах

Мнение от pacho109 »

Гай Дончо Цезар!!!
Изображение
Чърчил: "Нима искате избори, които се решават от най-ненужните гласове, дадени за най-ненужните кандидати?"
Чърчил:" На Балканите има повече история,отколкото те могат да понесат!"
http://vremeto.v.bg/
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”