около Бургас ????

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
Pe6o_Tikvata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1815
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 3:30 pm
Местоположение: Бургас

Re: около Бургас ????

Мнение от Pe6o_Tikvata »

:D Днес отново реших да направя едно излитче на Драчевска река преди Кирил и Методи.Речено сторено газ на колата и 08:30 бях там застанах си на мястото където предният път имах добър резултат да ама не неска там неще за 2 часа взех десетина бабушки без белювица и си викам неска тука няма да стане пуснах се надоло по реката харесах си друго място там изкарах някоя и друга риба по някое време пак се преместих и пак хванах някоя риба и то станало 16:30 време за тръгване та резултата ми е 30-тина белювици 4 бряни и 3 червенопери на стръв шарен и жълъдов червей.Наслука на всички :D :D :drinkers: :drinkers:
Изображение
Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.
По-добре два грама по-тежка плувка отколкото половин грам по-лека :!:
kaloqn bakalov
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Окт 02, 2011 9:31 am

Re: около Бургас ????

Мнение от kaloqn bakalov »

Георги Кръстев написа:
Azmudar написа:Над Банево ли?? :o Т'ва за рибарника дето е по средата между Изворище и м.с. Черно море ли става Въпрос?
Опааа още един Айтозлия във форума. Добре дошъл колега :)

п.п. Разкрит си!!! :lol: :lol:
хаха не съм от айтос от бургас съм. в аитос по пътя към зоо. градина е, единия е голям и билета се купува от горското в айтос другия е в същата посока само че е след него собственика е футболисче доколкото знам той е по малък но си имариби(шаран,амур ХРАНИ Я С ОТПАДАЧНА ЦАЦА И КЪЛВЕ НА ТОВА).а за банево преди изворище се намира .
achkata81
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 165
Регистриран на: Чет Апр 23, 2009 1:18 pm

Re: около Бургас ????

Мнение от achkata81 »

Малко надявам се полезно инфо за някого : на устието на Изворска река на Мандрата няма никой,ни риба ни рибари. Малко по на далечко,на устието на Факийска на Мандрата ври от рибета,основно платички ,тук там таранки и червеноперки,има и кустурчета и сулчици, и всичко е маломерка но е подложено на масова сеч от"мургавите"

пп От 10 дена(не знам може би значително повече,аз от толкова съм свидетел) по магазините около РУМ Велека се продава всякаква риба от Мандрата и никой не се притеснява да се хвали с това а магазините са поне 5-6,вероятно и из целия град е така . Няма да се оправим никога до като законите не започнат да се прилагат.
Аватар
glarusa
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3908
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 5:25 pm
Местоположение: гр.Бургас

Re: около Бургас ????

Мнение от glarusa »

Вчра на приливниците на Мандрата имаше два охлюва,дето вадиха дребни таранки на засечка! Нормалните риболовци нищо не вадеха!
Въпрос: По какво си приличат опашката на кучето и опашката пред някоя администрация?
Отговор: В основата на всяка опашка стои гъз!

Умберто Еко: „България?! Там тези които мислят за бъдещето емигрират.“
danisius
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Май 06, 2010 6:50 pm

Re: около Бургас ????

Мнение от danisius »

danisius написа:здравейте колеги
бихте ли ми препоръчали платен водоем със щука / пъстърва
около бургас

ще имам гости и искам да ги заведа някоде да повъртим
важното е риба да има
предварително благодаря
колеги моля помогнете че тази седмица ще имам гости и незнам къде да ги заведа
Аватар
Pe6o_Tikvata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1815
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 3:30 pm
Местоположение: Бургас

Re: около Бургас ????

Мнение от Pe6o_Tikvata »

:D Днес отново на Драчевската река даде доволно риба но за моя изненада рибата предпочиташе шареният червей пред пресния пилешки дроб та от 11:00 до 15:00 се улови това
Изображение
Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.
По-добре два грама по-тежка плувка отколкото половин грам по-лека :!:
genadi49
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 138
Регистриран на: Пон Авг 09, 2010 6:21 pm

Re: около Бургас ????

Мнение от genadi49 »

Pe6o_Tikvata написа::D та от 11:00 до 15:00 се улови това :
Изображение



Е,браво колега!
То при това нямане ,твоето си е имане! Наслука,и св.Николай здраве и успех в риболова да ти носи :drinkers:
Аватар
Pe6o_Tikvata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1815
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 3:30 pm
Местоположение: Бургас

Re: около Бургас ????

Мнение от Pe6o_Tikvata »

:D Благодаря колега. Наздраве колеги и честито на всички именнници и рибари.Та да ва попитам само аз ли ходя за риба в тоз форум ве колеги :lol: :lol: споделейте не се срамувайте :lol: :lol: наздраве и наслука на всички :lol: :lol: :drinkers: :drinkers:
Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.
По-добре два грама по-тежка плувка отколкото половин грам по-лека :!:
Raptorr
фен клуб-скобар
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Мар 14, 2010 6:19 pm
Местоположение: Burgas

Re: около Бургас ????

Мнение от Raptorr »

Pe6o_Tikvata написа::D Благодаря колега. Наздраве колеги и честито на всички именнници и рибари.Та да ва попитам само аз ли ходя за риба в тоз форум ве колеги :lol: :lol: споделейте не се срамувайте :lol: :lol: наздраве и наслука на всички :lol: :lol: :drinkers: :drinkers:
Има ли много хора по реката Пешо :roll: Иначе,много скоро ще я почваме Грудовска и инфо ще има :)
Аватар
Pe6o_Tikvata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1815
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 3:30 pm
Местоположение: Бургас

Re: около Бургас ????

Мнение от Pe6o_Tikvata »

:D Ми вчера бяхме 10-15 човека поне аз толкова видях може и повече да са били :drinkers: :drinkers:
Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.
По-добре два грама по-тежка плувка отколкото половин грам по-лека :!:
Аватар
Pe6o_Tikvata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1815
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 3:30 pm
Местоположение: Бургас

Re: около Бургас ????

Мнение от Pe6o_Tikvata »

:smt102 :smt102 Аве колеги да сте чули нещо за реката около Зидарово щото от няколко души чувам вече че мнооо вървяла белювицата нататък.Пък утре се чудя накъде да хвана дали към Грудовска дето чат пат си ловя по някоя белювица и бряна или пък да пробвам на Зидарово :D :rolleyes: :D
Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.
По-добре два грама по-тежка плувка отколкото половин грам по-лека :!:
Аватар
cecodevil
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2498
Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 7:37 am
Местоположение: Бургас

Re: около Бургас ????

Мнение от cecodevil »

Pe6o_Tikvata написа::smt102 :smt102 Аве колеги да сте чули нещо за реката около Зидарово щото от няколко души чувам вече че мнооо вървяла белювицата нататък.Пък утре се чудя накъде да хвана дали към Грудовска дето чат пат си ловя по някоя белювица и бряна или пък да пробвам на Зидарово :D :rolleyes: :D
Същото инфо имам и аз за Зидарово .Иначе на Грудовска днес манифестация и много редки брени.
Изображение
milen_ilchev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 9:20 pm

Re: около Бургас ????

Мнение от milen_ilchev »

Днес минавайки по моста на Димчево беше пълно с народ. Масово хващаха с парашутки и тройки маломерни рибета, като тия дето продават на Краставицата за стръв! Имаше и разни мрежари дето дребните рибки ги хвърлеха в тревата. Абе ловеше се като за последно ... После чакайте да има риба. Едра риба така и не видях някой да извади.
Аватар
Pe6o_Tikvata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1815
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 3:30 pm
Местоположение: Бургас

Re: около Бургас ????

Мнение от Pe6o_Tikvata »

Днес отскочих до Зидарово да видя ква е хавата по реката риба няма водата ниска и бистра поговорих с местните рибари които познавам миналата седмица било кал от белювица и манговците са и ебали мамата с кистермета , сертмета и калдарми неска даже и бабушката нещеше да яде тук там имаше някой парашутист с по 2-3 белювици от там газ към грудовската река ама и там нъцки само дребна бабушка и баж кат си тръгвах изкарах една белювица която си расте наволя заедно с бабушките , като цяло никой невидях да вади белювица и бряна по грудовската река и тя се е поизбистрила но видях един маняк как вади сулки по около 30санта на филе от бабушка докато бях там изкра 3-4 и още толкова изтърва , имаше и доста коли там споделяйте колеги.Наслука на всички
Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.
По-добре два грама по-тежка плувка отколкото половин грам по-лека :!:
Raptorr
фен клуб-скобар
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Мар 14, 2010 6:19 pm
Местоположение: Burgas

Re: около Бургас ????

Мнение от Raptorr »

Малко инфо от Грудовска.Положението е мноооого зле,но не откъм риба,а откъм цигани които опустушават рибата в реката...Първо да кажа,че бряна няма,но реката е пълна с костур и малки сулки(бели риби).Червеноперката също е в изобилие,и също така има много платика и тук таме по някой морунаж.Брега е засипан с платика и червеноперка,понеже циганите които обикалят с калдармите вместо да я връщат във водата я хвърлят на брега...Гадните мангусти взимат само бялата риба,понеже идвал човек в село Дебелт който я изкупувал на 2 лв кг.Рибите са до половин килограм.Незнам какво да кажа,просто съм потресен от гледката...Поне да връщаха рибата която не взимат :? Тази година определено има доста риба в реката,но така както е тръгнало,няма надежда :(
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”