около Бургас ????

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

fisherman555
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 353
Регистриран на: Сря Фев 04, 2009 6:42 pm

Re: около Бургас ????

Мнение от fisherman555 »

Покрай психото и кв.изгрев.
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: около Бургас ????

Мнение от lozzy.68 »

,,Психото,, е бившата партийна школа!!! :wink: Та, оттам до колелото на ,,ЛУК..-ойл бензиностанцията,да не кажа,кой парк... :cry: Отходна клоака на ,,Изгрев,,!!!Винаги съм се чудел ,какво намират ,точно там....?!?!? :roll:
Аватар
Pe6o_Tikvata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1815
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 3:30 pm
Местоположение: Бургас

Re: около Бургас ????

Мнение от Pe6o_Tikvata »

За там преди година две ми казаха че вадели амури по 3-4 кила. :drinkers:
Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.
По-добре два грама по-тежка плувка отколкото половин грам по-лека :!:
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: около Бургас ????

Мнение от lozzy.68 »

Сещам се,и аз участвах в темата! :idea: Дори стана въпрос за стръв ,чери доматче,ако ти се рови,чети !!! :wink: :drinkers: и Наслука !!!
kostadin11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 06, 2012 1:40 pm
Местоположение: Бургас

Re: около Бургас ????

Мнение от kostadin11 »

Да Център за Психично Здраве....но удобно е да се паркира на малкия паркинг зад канала до къщичката за наблюдение на птиците. на самото колело до Лук-а. Аз тръгвам срещу течението на 300 метра, на чупката на канала. Доста нагоре съм от тръбите вливащи се в канала!
Допълвам. познат често ходи до тенис кортовете, колата е до теб, същия риболов...
fisherman555
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 353
Регистриран на: Сря Фев 04, 2009 6:42 pm

Re: около Бургас ????

Мнение от fisherman555 »

Киро джигита беше обещал лично да го зариби,като почетен съкварталец.дали има нещо?
kostadin11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 06, 2012 1:40 pm
Местоположение: Бургас

Re: около Бургас ????

Мнение от kostadin11 »

Относно зарибяването.. Преди 15-17 г канала беше отровен от някакви взривни води от мината или нещо друго... После имам хвърлени там 4-5 кофи дребни таранки от Вая по 4-5 см , набрани с кепа в камъша и няколко пъти по 10-20 едри 100-150 гр таранки. Иван- магазина до Велека също каза че е пускал риба.... но ударно "зарибяване" бе наводненията преди 3-4 г когато язовирите над мината и Рудник се изляха надолу! Тогава влязоха и амурите.
ionko_terziev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 993
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 11:21 pm
Местоположение: ахелой

Re: около Бургас ????

Мнение от ionko_terziev »

А аз знам от приятел следната версия за амурите в канала- преди няколко години на мой приятел се обади Тогавашния шеф на ИАРА за да го попита дали иска личинки от амур за да ги пусне на Порой и Бата че имали в повече и след като той му отказа са пуснати в канала само за да не ги похабят..
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: около Бургас ????

Мнение от lozzy.68 »

В района на ,,Двете брези,, ,лятото си смърди,ЯКО !!! :cry: В канала плуват много ,,НЕЩА,, и ,,дамски консумативи,, ,та все се чудя ,за какъв риболов си струва ,да се коментира?!?! Живял съм в ,,Зорница ,, 35 години ! :idea: Има и щука...е и ...?!?! :smt102
kostadin11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 06, 2012 1:40 pm
Местоположение: Бургас

Re: около Бургас ????

Мнение от kostadin11 »

За личинките не знам, но изведнъж след наводнение се появиха много и при това едри амури, дъхаха на тиня, както амурите в язовира над Рудник. Това е канал и тече в една посока, не знам как може нещо от Зорница да се качи до сервиз Лада примерно?
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: около Бургас ????

Мнение от lozzy.68 »

[quote="fisherman555"]Киро джигита беше обещал лично да го зариби,като почетен съкварталец.дали има нещо?
Киро,когото познавам лично,си снема филмчета ,хваща риби ,стреля дивеч и го , боли дедовия,точно за този ,,фикал-канал ,,!!! :wink:
fisherman555
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 353
Регистриран на: Сря Фев 04, 2009 6:42 pm

Re: около Бургас ????

Мнение от fisherman555 »

какво се случва?бряни мряни,никой нищо не казва
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: около Бургас ????

Мнение от lozzy.68 »

Дори и да е хванал някой,което, не вярвам,знаеш ,че няма да каже!!!Все още, реките са с повишено ниво и размътени от обилното снеготопене!Щом и на ,,Краснодар,, няма,значи ,няма!Там са смели и не крият ,,браконерския улов,,!!! Виж.дран костур,филе каракуда(таранка)драно,платички(!!!), мини щучки и т.н. БОЛ...!!! :shock: :oops: :shock: :( :drinkers:
gens
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 10:05 pm

Re: около Бургас ????

Мнение от gens »

Аз съм от Средец-Грудово, дава Грудовската по някоя бряна-белевица. Днеес беше панаир-много колеги от Ямбол.Рибата излиза на моста- моста над автогарата-пътя за Ямбол.-От горната и долната страна на грудовската Мандра.Хваща се на бял по около 2 кила бряна, толкова прецених на око ама много народ.Трябва и захранка -гранула и да е спокойно времето-да не подухва.Има хора чакат до мръкване-дали хващат-божа работа.
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: около Бургас ????

Мнение от lozzy.68 »

Това е ...информация,за която ,ти благодарим.... но и много ,,Риболовци,, я чакат с ...НЕТС ...!!!В мътна вода, риба се ... :( :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”