Къде да отидем до Пловдив?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
Mr.Fish
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 155
Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 11:02 am
Местоположение: Пловдив

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Mr.Fish »

Одеве разходих до 9км в търсене на места. Много малко читави с дълбочина над 1.50м. Имаше тук таме колеги, но в общи линии почти никакъв риболов в жегата - някий друг дребосък. Вечер адски много комари, иначе хищника гони дребните по бреговете на реката.
За Отечеството работя, байо! Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно. Дякон Игнатий
Angmar
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Пет Окт 31, 2008 10:22 am

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Angmar »

Един кефал само Събота сутрин на Марица. Трябва да се ходи по изгрев, имаше един колега, който извади 4-5 щуки на блесна.

Изображение
Tan0
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Окт 11, 2018 2:30 pm

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Tan0 »

Здравейте, предстои ми излет на яз. Брягово(Асеновградско) може ли информация , предимно за шаран ,ще ходя.
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от mita4eto »

На 04.11 сутринта ми светна един прозорец от час-два и бързо се метнах на реката, в участъка между 6-9 км. Много красиви места (не бях ги посещавал досега), време прекрасно, тук-там преиграва хищно. Имах един лайт на разположение, малко железа и воблери. Засилих се с мерак от колата към реката, 5-6м денивелация ги взех за точно 2 секунди по ГЪЗ (росна тревица и прясна шума така действат на гъзО :-) ) ... а долу - мястото страхотно. Обрасло, в добавка и паднали дървета ... няколко замятания - нищо. Следващото такова - още по-хубаво, но с 4-5 метра дебел слой водорасли пред мен, който граничи с течащата вода. при първото мятане - първото щукле. Последваха няколко подобни, явно там беше детската им градина. След 10 минути, каквото се беше изпокрило отпред, вече го нямаше и дойде ред на другото място. Все така красиво, но още по-обрасло. Е, то вече ме погълна до коляното в ароматна и сивкава тиня - добре, че не бях ял, че щеше да ми погълне и още нещо ...
Кален, мокър и доволен, навъртях малко над час и половина и "билетът ми изтече" - беж и колата и обратно в ежедневието.
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”