Къде да отидем до Пловдив?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
Invader
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 112
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 7:54 pm
Местоположение: Асеновград

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Invader »

оф.топ.
Преди 7-8 г. излизаха подобни риби и на "40-те извора". Тогава си мислехме, че са кръстоска между шаран и каракуда :lol:
:fishing6:
Аватар
Franko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 629
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 9:15 am
Местоположение: пловдив

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Franko »

Invader написа:оф.топ.
Преди 7-8 г. излизаха подобни риби и на "40-те извора". Тогава си мислехме, че са кръстоска между шаран и каракуда :lol:
Като от снимката или от рисунката.Защото рибата е една и съща просто на художника възможностите са били такива. :D
От всичко прочетено и от опита който имам за тази риба(каракуда),а тя ми е стръв -знам,че е само женска и хайвера й се опложда от други видове риба.От там идва и разликата в кокаляците.
Улавяне на повече буфало,мисля че звучи не сериозно.Не отричам ,че може и да се срещне някъде,но е мнооооооооого рядко и то главно в северна БГ.
Може и да не му е мястото тук на този коментар,но ако реши мода нека го премести. :wink:
http://www.vbox7.com/play:1dbd3caf
Кой знае на къде?Кой знае до кога?....
Аватар
Invader
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 112
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 7:54 pm
Местоположение: Асеновград

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Invader »

като на @бутник рисунката
:fishing6:
nqkoi si tam
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 3:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от nqkoi si tam »

И аз да направя едно малко включване- подобно на таранка ( до последно си мислех, че е шаран) хванахме на яз. Засмяно (Варненско). Бяха 7 броя, като най- малката беше около 900 гр. За сефте виждам такава таранка...
P.S. ако не е тук мястото за този коментар- местете, трийте..няма значение :)
колкото повече- толкова повече, а риба винаги има :)
Станимир Христов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 4:24 pm
Местоположение: London, гр.Пловдив

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Станимир Христов »

c
Изображение
Изображение Изображение
Който иска намира начин... който не иска намира причина!!!
lz1igr
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 625
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 7:56 pm
Местоположение: plovdiv

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от lz1igr »

Franko,не си прав приятелю.Проклетото буфало си го има и в Южна България.Вече трета година например ходим с жената на Сушица-Асеновградско и си го ловим,ама е много особена работата.В различно време се намира на различна дълбочина-последния път го улучих на 2,5м дълбочина,на разстояние 5-10м от брега.А по- предната година-2007г с жената пак извадихме 29бр буфала,пак там,на около 1,5м дълбочина.Абе иска си сонар,ама като сме от Партията на Сетните сили...... :D
Аватар
chestarfield
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2567
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 1:38 am
Местоположение: асеновград
Обратна връзка:

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от chestarfield »

lz1igr написа:Franko,не си прав приятелю.Проклетото буфало си го има и в Южна България.Вече трета година например ходим с жената на Сушица-Асеновградско и си го ловим,ама е много особена работата.В различно време се намира на различна дълбочина-последния път го улучих на 2,5м дълбочина,на разстояние 5-10м от брега.А по- предната година-2007г с жената пак извадихме 29бр буфала,пак там,на около 1,5м дълбочина.Абе иска си сонар,ама като сме от Партията на Сетните сили...... :D
То това на яз.Сушица са си и те чисти караконджори.Няма смисъл да спорим,каракуди с малки глави :wink: .Другата седмиса имам записани 3 дена на яз.Черногорово Петък Събота и Неделя.Значи дай божи да хвана ша го снимам най подробно от към сякаде :lol: понеже малките почти не се различават от каракудите,но големите имат разлика и месото стой малко по червеникаво, като го разфасоваш.А за вкусовите качества няма да говорим.
http://www.facebook.com/karakshans
Асен Йорданов Кацаров
Асеновград
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от butnik »

lz1igr написа:Franko,не си прав приятелю.Проклетото буфало си го има и в Южна България.Вече трета година например ходим с жената на Сушица-Асеновградско и си го ловим,ама е много особена работата.В различно време се намира на различна дълбочина-последния път го улучих на 2,5м дълбочина,на разстояние 5-10м от брега.А по- предната година-2007г с жената пак извадихме 29бр буфала,пак там,на около 1,5м дълбочина.Абе иска си сонар,ама като сме от Партията на Сетните сили...... :D
Нещо грешите всички с това буфало,я се разровете из справочниците и се :idea:И темата не е за -къде да ловим БУФАЛО.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Аватар
katri
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 790
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 4:05 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от katri »

Колеги, нищо лично ,но не чувствате ли ,че темата много се разводни.Все пак темата е
Къде да отидем до Пловдив?
, а не какво е то Буфало и кои водоеми обитава?.Моля да не се отклоняваме много и да не съсипваме една от най-добрите теми във форума.
Риболовец,а не рибар съм аз!!
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от butnik »

Така е,но винаги в която и да е тема не може да няма завой,той си идва сам,затова и съм писал в по-горен пост.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
bisqo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 858
Регистриран на: Чет Апр 17, 2008 1:42 pm
Местоположение: пловдив

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от bisqo »

колеги дайте предложение къде да се вейна този weekend че цяло лято не съм ходил, що бях счупил носач сиреч ръка :lol: предпочитам дънния риболов за това ми се иска да не е някой гьол 20х20.на пясъка не ми се рискува че ако завали яко ще го :finga: сещам се за Езерово при Любо ама не му знам номера да му звънна да го питам как е - та ако някой може да ми го даде има едно :drinkers: от мен.
Изображение
Незнанието не е извинение.
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от krokibg »

Биско,познавам го тоя бе,ще ти дам номера му бе Изображение

0894363438 и 0885070407 ИзображениеИзображениеИзображение
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
bisqo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 858
Регистриран на: Чет Апр 17, 2008 1:42 pm
Местоположение: пловдив

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от bisqo »

еее да се ненадява човек че точно ти ще веднага ще го дадеш :D значи теб ще трябва да черпя .ма що не написа направо какво е положението.както и да е ще звънна по-късно
Изображение
Незнанието не е извинение.
s.s..
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 297
Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 6:09 pm
Местоположение: ПЛОВДИВ

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от s.s.. »

уговаряме се с колегата по горе :wink: ако не ни мине жена път събота сме на Езерово
САМО БОТЕВ
bisqo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 858
Регистриран на: Чет Апр 17, 2008 1:42 pm
Местоположение: пловдив

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от bisqo »

Любо стискай палци да не се развали много времето, че няма да можеш да опиташ троянска сливова домашно производство(ако пиеш ракия де).аре ако има и други да идват :)
Изображение
Незнанието не е извинение.
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”