Риболов край ямбол!!!

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
voblep4o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 136
Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 2:55 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Риболов край ямбол!!!

Мнение от voblep4o »

голяма въртяща блесна , номер 4-5 също с прилично голяма тройка , и жаба , с размера на самата блесна забодена за тройката . Едното перо на тройката през главата , а на другите 2 предните крака на жабата . Единия заден крак на жабата също забит на тройката , при самата става на плавника на жабата , за да се получи желаната "игра" на примамката.
Самата жаба трябва да е мъртва преди да се почнат извращенията с нея :D
Винаги идва момента в който си казваш " Кепа ми дойде малък".
Аватар
dakataegotin
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 162
Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 8:16 pm
Местоположение: гр.Бристол и гр. Ямбол

Re: Риболов край ямбол!!!

Мнение от dakataegotin »

Ей, не ги оставихте да пораснат тези бебета сомчета.
Ако нямаш любов не ми казвай какво друго имаш!
voblep4o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 136
Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 2:55 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Риболов край ямбол!!!

Мнение от voblep4o »

dakataegotin написа:Ей, не ги оставихте да пораснат тези бебета сомчета.

чакай , чакай , някой споменал ли е нещо за вземане ? Или ей така , да си хвърлим безпочвените обвинения ?
Винаги идва момента в който си казваш " Кепа ми дойде малък".
Аватар
boceto84
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 218
Регистриран на: Пет Окт 31, 2008 7:31 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Риболов край ямбол!!!

Мнение от boceto84 »

Днес трябваше да направа снимки за да се познае някой тук.Днес един "колега" с огромна блесна с жаба на нея си се разхождаше без притеснение по брега на реката около Завой с едно сомче,не по-голямо от 40см.Не за пръв път виждам подобни случки.За зимния рибомор да не говоря.
П.П. Колега vobler4o нищо лично към теб.Просто тук във форумите всички сме невинни а действителноста е различна.
https://www.facebook.com/pages/Handmade ... 8341715246" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
voblep4o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 136
Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 2:55 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Риболов край ямбол!!!

Мнение от voblep4o »

защитавам главно себе си. Много от хората които ходят по реката ме познават , и могат да потвърдят , че риба взимам много рядко, каквато и да е. А специално за сом , не съм виждал никой да пуска по-големи риби от тези който пускам аз :)
Винаги идва момента в който си казваш " Кепа ми дойде малък".
Wikstil
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2008 11:33 am

Re: Риболов край ямбол!!!

Мнение от Wikstil »

Намерих темата доста надолу.Много рибари и никой не пише.Знам защо-за да не се разберат местата на които се лови.Може да се пише така без риск.Примерно.Вчера сутринта в дъжда и снега разходка с болонеза по Тунджа над града.Десетина прашки шарен червей и резултата-един кабакулак около килото.След него втори който ми счупи куката/16 номер Оунър фуна/.трето кълване с откачена риба.Смених мястото с друго по нагоре.Резултат-един кабакулак/кефал/над килограм и друг около 700 грама.Риби не вземам.Местата на риболова са над Ямбол посока Веселиново,Завой.Наслука.
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”