Инфо за Домлян

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

bori4ev
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 8:08 pm
Местоположение: Калофер

Инфо за Домлян

Мнение от bori4ev »

Излизали оше кустур Утре ще го пробвам на рибка
fugata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 375
Регистриран на: Сря Апр 30, 2008 6:29 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Инфо за Домлян

Мнение от fugata »

Колега,вода не остана в Язовира :( Прилича на лунен пейзаж...според мен смени мястото :smt023
Изображение
galin don4ev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 5:27 pm
Местоположение: Варна

Re: Инфо за Домлян

Мнение от galin don4ev »

излиза костур на рибка и блесна,кефал на булдо и шаран на царевица,бяхме там от 17 до 23 и все още има колеги които са там те търсят шаран и са имали успех,имам снимки в галерията на две от уловените риби от нас,наслука
Аватар
dekata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1428
Регистриран на: Сря Мар 01, 2006 6:53 pm
Местоположение: Карлово

Re: Инфо за Домлян

Мнение от dekata »

А случайно да сте били до един колега-Мрянката,с зелен москвич :roll: Той почти там живее :D
„Големият проблем с тъпите копелета е, че те са толкова тъпи, че не могат да повярват, че човек може да бъде умен”. Вонегът!
galin don4ev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 5:27 pm
Местоположение: Варна

Re: Инфо за Домлян

Мнение от galin don4ev »

та ние заедно бяхме, и москвича беше и голфа имаше даже и един зелен бус :drinkers: :smt082
Аватар
dekata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1428
Регистриран на: Сря Мар 01, 2006 6:53 pm
Местоположение: Карлово

Re: Инфо за Домлян

Мнение от dekata »

Да,помня,че бяхте голям катун :lol: Понеделника към 15ч.се домъкнахме и ние на гьола.Бяхме точно до канала с бяла Джета и две хлапета-сина и племеника.Дядо им е приятел на Мрянката и идва при вас.Едър,гръмогласен с побеляла глава :D
„Големият проблем с тъпите копелета е, че те са толкова тъпи, че не могат да повярват, че човек може да бъде умен”. Вонегът!
galin don4ev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 5:27 pm
Местоположение: Варна

Re: Инфо за Домлян

Мнение от galin don4ev »

имаше нещо такова май ,не си спомням вие имахте ли успех
Аватар
dekata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1428
Регистриран на: Сря Мар 01, 2006 6:53 pm
Местоположение: Карлово

Re: Инфо за Домлян

Мнение от dekata »

Не. :oops: Ние бяхме по скоро на разузнаване,но за три часа ми клъвна един път :evil:
„Големият проблем с тъпите копелета е, че те са толкова тъпи, че не могат да повярват, че човек може да бъде умен”. Вонегът!
galin don4ev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 5:27 pm
Местоположение: Варна

Re: Инфо за Домлян

Мнение от galin don4ev »

Излиза и доста зарибителен материал,ние хванахме 7-8 на хранилка които бяха пуснати моментално да ходят да викат бабите и дядовците си.Хубавото е че с всички които говорихме казаха че ги пускат.
Аватар
bate_em4o
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 1:36 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Инфо за Домлян

Мнение от bate_em4o »

Здравеите.Някои да има пресна информация за този язовир?Има ли вода вече в него? :) Как е от към риболова? :D
DUM SPIRO, SPERO
Аватар
Shag
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 264
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 4:29 am
Местоположение: Пловдив

Re: Инфо за Домлян

Мнение от Shag »

Някой скоро бил ли е на язовира? Риба останала ли е? Каква е, ако е там?
Рибата е риба, когато е в тигана!
Lubol
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 7:52 pm

Re: Инфо за Домлян

Мнение от Lubol »

Мисля другата седмица да посетя това язовирче , както и реките около Карлово. Заслужава ли се да се разхожда човек да язовира?
Аватар
Shag
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 264
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 4:29 am
Местоположение: Пловдив

Re: Инфо за Домлян

Мнение от Shag »

Бях на язовира в неделя, вчера тоест. За нивото на водата не мога да кажа нищо понеже за първи път бях там. Голяма главоблъсканица беше докато идем до язовира. През Бяна оттам през Горни Домлян, през друго село, пък накрая по черен път, който ако го знаеш е супер. Имаше офроудъри явно затова е в добро състояние сравнително. Както и да е, времето не беше много хубаво. Духаше вятър, който сменяше посоки. По едно време дори от две страни духаше едно срещу друго. Чат-пат прекапваше и тогава поне вятъра спираше. Хвърляхме плувки на втичалото откъм Горни Домлян. Водата не беше много мътна, не беше и бистра. Средна работа. Виждах на около 4-5 метра от мен, после ставаше дълбочко явно. Излизаха прилични по размер чаушани. А точно на нашето място излизаха изключително маломерни костури. За тях пък един колега каза, че не било хубаво да има малки костури в язовира и ги хвърляше зад него "да съхнат" както каза. Оставали джуджета или нещо такова. Пречели на другите костури и на мирните риби. Няколко червеноперки излезнаха, но също маломерни. По принцип и кефали имало, но така и не видяхме.

В крайна сметка ни хареса и пак ще се върнем при по-хубави условия, за по-обстойна проверка на рибите във водата. Чудех се на прибиране имали смисъл да правим спинингов излет по брега? За лотка със сигурност ще е по-добре.
Рибата е риба, когато е в тигана!
Lubol
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 7:52 pm

Re: Инфо за Домлян

Мнение от Lubol »

Днес бях на язовира. Времето хубаво, пътя както каза колегата е с много дупки и много завъртян. Бях от към Домлян. Излизаха прилични уклей на плувка и 5-6 хубави червеноперки на фидер.
Аватар
Shag
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 264
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 4:29 am
Местоположение: Пловдив

Re: Инфо за Домлян

Мнение от Shag »

Неделя 10.04.2011г.
Установихме единодушно, че плешивеца от Btv е долен лъжец! 5м/с вятър друг път. Отвя ни калпаците. Сигурно беше 50 км/час. Никакво кълване дори на дъно, а дори по едно време имаше вълни по 20-30 сантима. Ако знаехме въобще нямаше да се качваме до язовира. За 2 часа ни продуха всички дупки дори през дрехите и си набихме камшиците. Спряхме се на канала на Карловско и там отсрамихме положението с около 2 кила малокалибрени каракуди и малък шаран около 300 гр. + 2 уклея също дребни. Чудно дори там рибата на места даваше, на места само играеше близо до плувката.
Рибата е риба, когато е в тигана!
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”