Инфо за Домлян

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
SammY
фен клуб-скобар
Мнения: 493
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 3:42 pm
Местоположение: гр. Карлово

Re: Инфо за Домлян

Мнение от SammY »

Колега щом ще идваш от Пловдив след Баня има голямо крастовище на което завиваш на дясно ... караш по този път и след 4/5км е село Ведраре , което се пада отново в дясно ... завиваш към селото и караш направо докато не достигнеш У образно крастовище на което правиш лек ляв завой :) ( това е към средата на селото) ... след 2/3 км е село Домлян и тук вече имаш 2 избора зависи от коя страна на язовира искаш да отидеш... Моята препоръка е следната влизаш в селото и караш докато не достигнеш 1 СТОП който е на 1 байр , завиваш в дясно и след това веднага в ляво ( в ляво от теб трябва да остане 1 магазин КОП ) след това държиш този път докато не излезеш от селото , продължаваш по него и ще минеш 1 мост , малко след моста пътя има разклонение на дясно , като настилката е от бордюри ... тръгваш по пътя с бордюрите (1/200м) и стигаш до черен път , който почти веднага се раделя 1 на дясно и 1 на право ... тръгваш на дясно и си на язовира ... там вече си харесваш място ... Аз лично ловя на равнака под стълбовете с високото напрежение , но има и други хубави места ... Успех
п.п. Ако дерето под вилата се е напълнило е много добро място за плувка ...
Изображение
mrenku
новобранец
новобранец
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Фев 09, 2008 9:51 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Инфо за Домлян

Мнение от mrenku »

SammY написа:Колега щом ще идваш от Пловдив след Баня има голямо крастовище на което завиваш на дясно ... караш по този път и след 4/5км е село Ведраре , което се пада отново в дясно ... завиваш към селото и караш направо докато не достигнеш У образно крастовище на което правиш лек ляв завой :) ( това е към средата на селото) ... след 2/3 км е село Домлян и тук вече имаш 2 избора зависи от коя страна на язовира искаш да отидеш... Моята препоръка е следната влизаш в селото и караш докато не достигнеш 1 СТОП който е на 1 байр , завиваш в дясно и след това веднага в ляво ( в ляво от теб трябва да остане 1 магазин КОП ) след това държиш този път докато не излезеш от селото , продължаваш по него и ще минеш 1 мост , малко след моста пътя има разклонение на дясно , като настилката е от бордюри ... тръгваш по пътя с бордюрите (1/200м) и стигаш до черен път , който почти веднага се раделя 1 на дясно и 1 на право ... тръгваш на дясно и си на язовира ... там вече си харесваш място ... Аз лично ловя на равнака под стълбовете с високото напрежение , но има и други хубави места ... Успех
п.п. Ако дерето под вилата се е напълнило е много добро място за плувка ...
Благодаря!
Когато отсечем и последното дърво,когато убием и последното животно,когато хванем и последната риба ще разберем,че камъните не се ядат
alankulu1987
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1101
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 8:35 pm

Re: Инфо за Домлян

Мнение от alankulu1987 »

Инфо от днес . Пълна трагедия . Не искаше и да пипне! Бяхме на ръкава. Чаушан бол ама не кълве. Имаше бая народ и постоянно се местиха в търсене на слуката ама уви никои не нацели място. Явно деня е бил крив.
Аватар
SammY
фен клуб-скобар
Мнения: 493
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 3:42 pm
Местоположение: гр. Карлово

Re: Инфо за Домлян

Мнение от SammY »

alankulu1987 написа:Инфо от днес . Пълна трагедия . Не искаше и да пипне! Бяхме на ръкава. Чаушан бол ама не кълве. Имаше бая народ и постоянно се местиха в търсене на слуката ама уви никои не нацели място. Явно деня е бил крив.
Днес беше същото ... Хора идват и си отиват , но рибата така и не дойде при мен :D
п.п. Рибките са излюпени и направо ври от ... очи ... Забавляваше ме единствено "шляпането" на толупите :D
Изображение
Аватар
bobev
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Съб Окт 18, 2008 10:04 am
Местоположение: Карлово

Re: Инфо за Домлян

Мнение от bobev »

някой нее ли ходил скоро :?:
Аватар
SammY
фен клуб-скобар
Мнения: 493
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 3:42 pm
Местоположение: гр. Карлово

Re: Инфо за Домлян

Мнение от SammY »

Аз ходих 3 пъти :D 29.05 / 31.05 и 2.06. :D Доволен риболов се получи ... на 29 имах около 65 уклея , на 31 75 риби от който 10 кефла и на 02 15 кефала и 4 шаранчета маломерки :D Най едрия кефал беше 900гр ... Всичко на директна 7 ца
Прикачени файлове
04062012870[1].jpg
04062012870[1].jpg (67.49 KiB) Преглеждано 2883 пъти
Изображение
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Инфо за Домлян

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

Поздрави за добрия риболов.
Изображение
Изображение
Аватар
bobev
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Съб Окт 18, 2008 10:04 am
Местоположение: Карлово

Re: Инфо за Домлян

Мнение от bobev »

браво много добър риболов :rolleyes:
angel81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 381
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 3:18 pm
Местоположение: Пловдив, Паничерeц

Re: Инфо за Домлян

Мнение от angel81 »

много кефал има , вчера бяхме и покрай брега яко гони, ама много яко гони, направо ври като като подгонят малките рибки. Ние май нищо не направихме макар че хвърляхме на рибе, блеснички разни воблери и тъй нататък. Интересно беше как се вижда цяло ято костур гони железарийките и воблерите ама и на тях не им харесваше нещо ..... най хубавото беше че водата е до боровете и имаше 2 коли на целия язовир :) голям айляк.
късмет работа . .
Аватар
bobev
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Съб Окт 18, 2008 10:04 am
Местоположение: Карлово

Re: Инфо за Домлян

Мнение от bobev »

:) и аз бях на язовира горе-долу там кадето е бил SammY.До към-обед около 20-тина костура ,няколко кефлета и уклейки :roll: .А най интересното беше че по едно време се появи един СПЕЦИАЛИСТ :toimonster: и почна да ни рзказва как преди около седмица хванал над 30 КИЛА каракуди за нула време умрехме от смех :smt005 .
Аватар
SammY
фен клуб-скобар
Мнения: 493
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 3:42 pm
Местоположение: гр. Карлово

Re: Инфо за Домлян

Мнение от SammY »

Бобев напълно е възможно ... нз кой е бил този специалист , но каракудата е там :D Преди 1 седмица аз бях на това място и имаше 1 колега който беше хванал 7/8 каракуди ... всички над 500гр :D Естествено не лови там кадето аз гоня кефала , а до върбата ...
Изображение
Аватар
bobev
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Съб Окт 18, 2008 10:04 am
Местоположение: Карлово

Re: Инфо за Домлян

Мнение от bobev »

БРАВО на костура :prayer: :prayer: :prayer: на моменти полудява
Аватар
bobev
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Съб Окт 18, 2008 10:04 am
Местоположение: Карлово

Re: Инфо за Домлян

Мнение от bobev »

:smt100 утре ще ходя на язовира ако някой ми подскаже нещо ще съм му благодарен :)
Аватар
serious_stam
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Авг 31, 2011 9:56 am

Re: Инфо за Домлян

Мнение от serious_stam »

Колеги някой знае ли какво е нивото на язовира в момента и лови ли се нещо? Благодаря!
Аватар
bobev
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Съб Окт 18, 2008 10:04 am
Местоположение: Карлово

Re: Инфо за Домлян

Мнение от bobev »

на дебел земен червеи се хващат добри костури,нивото е на половина приблизително
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”