Искър - всичко за и по реката

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
pafkata_83
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Нед Май 12, 2013 10:56 am

Re: Искър - всичко за и по реката

Мнение от pafkata_83 »

като се прибереш дай инфо
Kiril Hristov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 104
Регистриран на: Пон Фев 06, 2012 7:39 pm

Re: Искър - всичко за и по реката

Мнение от Kiril Hristov »

Колеги как мога да си набавя попови прасета или от къде мога да закупя в Перник или София?
Аватар
metodid
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 352
Регистриран на: Сря Окт 03, 2012 10:52 am
Местоположение: Враца

Re: Искър - всичко за и по реката

Мнение от metodid »

Kiril Hristov написа:Колеги как мога да си набавя попови прасета или от къде мога да закупя в Перник или София?
http://www.nariba.com/forum/viewtopic.p ... 1%82%D0%B0" onclick="window.open(this.href);return false;
Joshua
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 171
Регистриран на: Нед Дек 04, 2011 7:10 pm

Re: Искър - всичко за и по реката

Мнение от Joshua »

някакво инфо от Роман, кунино и нагоре?
Regar
фен клуб-скобар
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Май 29, 2004 4:17 pm
Местоположение: София

Re: Искър - всичко за и по реката

Мнение от Regar »

ВЕЦ-а на Кунино е подпрял вира при Роман. Водата е дигнала доста, забавила се е значително, много комари и жега, риба слабо
ribar4eto_76
новобранец
новобранец
Мнения: 74
Регистриран на: Чет Яну 31, 2013 9:37 pm
Местоположение: ПЛЕВЕН

Re: Искър - всичко за и по реката

Мнение от ribar4eto_76 »

Тази седмица много ,слабо на Гиген.Излезе таранка и платика ,но като цяло за два дена риболов там,около 4 кг риба .Вечер малки сомлета,миналата седмица бяха до към кило,но тази 300-400 гр.Ще видя тази седмица как ще е пак ще ходя там .
Joshua
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 171
Регистриран на: Нед Дек 04, 2011 7:10 pm

Re: Искър - всичко за и по реката

Мнение от Joshua »

Днес бях на Кунино, много зле нивото беше паднало много, хванахме много уклей и малки кленчета, няколко каракуди и 2 бели мренки по 100-тина грама. Положението беше много зле, рибата не се влияеше от храна, всички риби бяха незабавно върнати обратно, за разлика от останалите колеги, които задържаха и микроскопични рибета.... В общи линии това беше :)
miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: Искър - всичко за и по реката

Мнение от miro253 »

И аз вчера бях в района на Кунино. За първи път го посещавам, а реката за втори. Страхотна природа. Риболова май беше слаб :). Причините може да са много - не познавам района, слаб риболовец :) , лош ден. Остава да си мисля до другия път. Направи ми впечатление, че водата беше доста топла не знам дали е нормално. До към 15,00 часа хванах едно морунажче около педя, една 30 сантиметрова мряна и десетина по дребни, безброй кефалчета педарки и пръскачи и уклеи. Всичко на царевица и всичко си плува обратно в реката с изключение на няколко геройски загинали пръскача, които отидоха за храна на сомчетата. Само морунажчето хванах на бял червей. Спининговия риболов вървеше добре. За съжаление това ми беше демонстрирано от риболовец, който ловеше кленове по килограм на воблер, но всичко се прибираше в торбата. Видях го по обяд и ми сподели /по-точно ми викна от средата на реката/, че вече имал около 15-20 кг. риба до момента. Аз пробвах на блесна, но на нея кълвяха само кленчета около педя. Местни риболовци ми споделиха, че за мряната още е рано. Към 16,30 се преместихме на вира при радовенската чешма. Там беше същата работа с изключение на една каракуда и липса на мряна.Та от мен толкова. Наслука на всички.
ribar4eto_76
новобранец
новобранец
Мнения: 74
Регистриран на: Чет Яну 31, 2013 9:37 pm
Местоположение: ПЛЕВЕН

Re: Искър - всичко за и по реката

Мнение от ribar4eto_76 »

Вчера на Гиген ,шаранче 500 гр,сомче 2кг и 4 около200-300 гр който си плуват отново.Таранка 500-600 гр,едно щукле малко и това беше тази седмица .Отново беше пълно като панаир на реката,
pafkata_83
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Нед Май 12, 2013 10:56 am

Re: Искър - всичко за и по реката

Мнение от pafkata_83 »

пак е нещо но не остана риба по тая река
Kiril Hristov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 104
Регистриран на: Пон Фев 06, 2012 7:39 pm

Re: Искър - всичко за и по реката

Мнение от Kiril Hristov »

Колеги в събота бях на реката покрай Кунино има риба,но кълве на определени места.
Tihomir75
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 176
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 2:47 pm

Re: Искър - всичко за и по реката

Мнение от Tihomir75 »

Колеги в събота и неделя мисля да направя един 24 часов риболов по реката,но все още се чудя къде.........
miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: Искър - всичко за и по реката

Мнение от miro253 »

Kiril Hristov написа:Колеги в събота бях на реката покрай Кунино има риба,но кълве на определени места.
Така е, но аз не уцелих мястото, а и зависи за каква риба говориш.
Kiril Hristov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 104
Регистриран на: Пон Фев 06, 2012 7:39 pm

Re: Искър - всичко за и по реката

Мнение от Kiril Hristov »

miro253 написа:
Kiril Hristov написа:Колеги в събота бях на реката покрай Кунино има риба,но кълве на определени места.
Така е, но аз не уцелих мястото, а и зависи за каква риба говориш.
Колега запознах се с един дядо който беше местен,записах му номера и каза че ще ми покаже местата според това каква риба ми се лови.Инече в събота за 24 часа хванах 5-6 кг риба.бели мренки,морунаж,каракуди,костир и 4 сомчета,като сомчетата ги пуснах на момента,а другите на тръгване
Аватар
metodid
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 352
Регистриран на: Сря Окт 03, 2012 10:52 am
Местоположение: Враца

Re: Искър - всичко за и по реката

Мнение от metodid »

Kiril Hristov написа:Иначе в събота за 24 часа хванах 5-6 кг риба.бели мренки,морунаж,каракуди,костир и 4 сомчета,като сомчетата ги пуснах на момента,а другите на тръгване
Браво!!! Запланувано е ходене в района и тази информация радва. Поздрави за риболова и релийза.
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”