Какво кълве на яз Ивайловград ?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
pachosz
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1360
Регистриран на: Чет Юни 18, 2009 6:23 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Ивайловград

Мнение от pachosz »

За красотата няма спор.
Аз само веднъж съм минавал по тоя път Бориславци - Маджарово, щото бяхме забравили да напълним тубата с бензин за лодката, а по-близо от Маджарово няма никъде бензиностанция. Та тия 20-тина км. верно ми се видяха 200 заради дупките, ама на моменти съжалявах, че тръгнах без фотоапарата при тези неземни красоти там.
popay12
новобранец
новобранец
Мнения: 90
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2007 11:26 am
Местоположение: ХасковО

Re: Какво кълве на яз Ивайловград ?

Мнение от popay12 »

Здравейте, точно се прибирам от ядозира, бях за 3 дена.....много слаба работа, за 3 дена качиха и свалиха водата сиогрно 6-7 пъти, и има изкаран само 1 шаран. Поздрави
Аватар
gotra
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 768
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 9:32 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Какво кълве на яз Ивайловград ?

Мнение от gotra »

Колеги, аз смятам да отида на язовира в петък за три дена.Ако може някой да даде информация и съвети относно къде е по-удачно да застана, стръв монтажи и т.н.Мерси предварително!
Всеки ден, в който не си на риба или на лов, е загубен! Ъ. Хемингуей
divakka
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Юни 06, 2010 4:29 pm

Re: Какво кълве на яз Ивайловград ?

Мнение от divakka »

как е в момента риболова на иваиловград

благодарности на всички отзовали се
Аватар
gotra
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 768
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 9:32 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Какво кълве на яз Ивайловград ?

Мнение от gotra »

Колега, върнах се преди 2 часа от язовира и резулатата за три дена е три костура.Бях след село Бориславци, там има едно заливче с доста храсталаци и върбалаци.Разпънахме въдиците, в голяма близост до дърветата и другите растения.За стръв ползвах земен червей, царевица с мед, с ванилия, с анасон, също протеинови топчета и капан с плочки кюспе.Имаше монтажи на капан, пружини, косъм.След първия отчайващ ден без удар реших да пробвам на плувка.На царевица нищо не удари, а на чевей въпросните костури.Реших, че само ние бъркаме нещо стратегията и пообиколих по брега да видя и останалите колеги.Там нещата бяха още по-трагични.Имаше хора за 5 дена нито удар :? и абсолтно никой около мен за тези дни не изкара хубава риба.Водата я пускаха и качваха поне 6-7 пъти.
Дано да не съм те отчаял, но такова е положението.Ха дано ти имаш късмет и излъжеш някой трофеен екземпляр!

ПС:И аз чакам информация след твоя излет.
ПС1:След няколко часа ще напиша репортаж за въпросния излет, ако искаш да видиш ниво на вода и каквото още те интересува-прегледай го.
Всеки ден, в който не си на риба или на лов, е загубен! Ъ. Хемингуей
ribata.92
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 133
Регистриран на: Съб Апр 05, 2008 1:22 pm

Re: Ивайловград

Мнение от ribata.92 »

pachosz написа:За красотата няма спор.
Аз само веднъж съм минавал по тоя път Бориславци - Маджарово, щото бяхме забравили да напълним тубата с бензин за лодката, а по-близо от Маджарово няма никъде бензиностанция. Та тия 20-тина км. верно ми се видяха 200 заради дупките, ама на моменти съжалявах, че тръгнах без фотоапарата при тези неземни красоти там.
Красотити са уникални,дупките също,а върхът е че надолу е 60-70 метра пропаст,а мантинела няма...
govani
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 7:06 pm

Re: Какво кълве на яз Ивайловград ?

Мнение от govani »

инфо от 11-12 август,лови се каракуди и костури от брега,а на тролинг по някоя бяла риба
South Division
новобранец
новобранец
Мнения: 36
Регистриран на: Нед Апр 04, 2010 7:40 pm

Re: Ивайловград

Мнение от South Division »

Неякоя прясна информацийка за Ивайловград някой няма ли да даде
maniogada
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Фев 25, 2009 7:54 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Какво кълве на яз Ивайловград ?

Мнение от maniogada »

Колеги даите малко прясно инфо,че се каним да ходим в четвъртък за няколко дена.Благодаря предварително.
Аватар
tonipu6kata
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 3:42 am
Местоположение: Plovdiv

Re: Ивайловград

Мнение от tonipu6kata »

South Division написа:Неякоя прясна информацийка за Ивайловград някой няма ли да даде
:roll: Нещо ново за Ивайловград ???? :axe:
Аватар
tonipu6kata
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 3:42 am
Местоположение: Plovdiv

Re: Какво кълве на яз Ивайловград ?

Мнение от tonipu6kata »

maniogada написа:Колеги даите малко прясно инфо,че се каним да ходим в четвъртък за няколко дена.Благодаря предварително.
И аз чакам информация,все някой е ходил ... :roll:
kalin73
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:50 am

Re: Ивайловград

Мнение от kalin73 »

тц тц тц никои не е ходил там или на никои не му се дава инфо мн се крием бе колеги поне даите инфо каква е водата висока ли е ниска ли е :?:
Аватар
steaven
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Чет Фев 24, 2005 9:16 am

Re: Ивайловград

Мнение от steaven »

Водата е средна по ниво и пада леко,температура 23 градуса,аз търсих сом и намерих,но дребниии,иска сериозен вятър със захлаждане за да тръгне,на влачене нищо.
сВОБОДНА рИБАРСКА пАРТИЯ - Не се оставяйте да бъдете мамени от други политически партии. Елате при нас!
mincho_02
новобранец
новобранец
Мнения: 90
Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 4:13 pm

Re: Ивайловград

Мнение от mincho_02 »

здр миналата седмица бйахме там от понеделник до събота 3 амура и един шаран рибите бйаха от 3 до 5 кг водата падаше много за 2 дена падна с 30 метра имам и снимки ама не мога да ги кача нешто :(
kalin73
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:50 am

Re: Ивайловград

Мнение от kalin73 »

от mincho_02 » Сря Сеп 08, 2010 4:35 pm

здр миналата седмица бйахме там от понеделник до събота 3 амура и един шаран рибите бйаха от 3 до 5 кг водата падаше много за 2 дена падна с 30 метра имам и снимки ама не мога да ги кача нешто mincho_02
риболовец


колеги благодаря за отговорите но не6то не разбрах за тези 30 метра :shock: :shock: :shock: колега мин4о може ли да се уто4ни6 4е ме хварли в размисли :roll: :roll:
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”