Какво кълве на яз.Цонево ?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
GogoBuboleto
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 260
Регистриран на: Вто Мар 17, 2009 8:49 pm

Re: Какво кълве на яз.Цонево ?

Мнение от GogoBuboleto »

Рибата не е там. Подочух, че и други са пили капучино там :)
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Какво кълве на яз.Цонево ?

Мнение от kikk4o »

виктор вичев написа:За много години на всички,живи и здрави и много слука през новата година!!та за моя излет ,бях към 10:30 на язовира от към чудните скали ,язовира ме посрещна почти замръзнал само между двата моста бе удобно за риболов там явно бе най дълбоко.Започна с подхранване,настояван на бял ,шарен и торен,но резултат никакъв ,ловях на фидер дълбочина 5-6 метра,записах първо капо за годината!!!
Явно ще чакаме пролетта за да имаме слука. Мерси за инфото.
valio5
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 181
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 9:23 pm

Re: Какво кълве на яз.Цонево ?

Мнение от valio5 »

Сега колко е замръзнал а след големия студ който идва направо ще трябват бургии и подледния риболов ще се практикува до март.Аз една година ги гледах около Чудните обаче трябва да имаш здрави гащи да влезеш
Стрезов
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Нед Апр 05, 2009 4:15 pm

Re: Какво кълве на яз.Цонево ?

Мнение от Стрезов »

ЧНГ и от мен, по-малко скука, и повече слука!
Че през 2016 не видях сулка, за да разбера ходят ли на зъболекар или не. :)
Ribolubitel
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 243
Регистриран на: Чет Яну 13, 2011 3:30 pm

Re: Какво кълве на яз.Цонево ?

Мнение от Ribolubitel »

Колеги, замръзнал ли е още Цонево край, Чудните скали. Ако някой е ходил скоро на язовира нека се похвали, дори и капото пак е инфо.
n1k3r
новобранец
новобранец
Мнения: 56
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2011 4:21 pm

Re: Какво кълве на яз.Цонево ?

Мнение от n1k3r »

Здравейте. Малко инфо и от мен. Записах 1-во капо за тази година от още първото ми излизане за риба. Към 12 12:30 бях на язовира и до към 17 часа нищо. Пробвах на дъно и на плувка и нито 1 чукване. Дойдоха няколко човека след мен и бързо се отказаха, но и при тях нямаше чукване. Имаше преди мен 2 лодки едната дошла в 4 5 сутринта и до към 15:00 часа дойдоха при мен за инфо дали съм хванал нещо. Та и при тях също капо. Водата е 2 градуса и предполагам, че това е причината да няма риба.
Аватар
GogoBuboleto
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 260
Регистриран на: Вто Мар 17, 2009 8:49 pm

Re: Какво кълве на яз.Цонево ?

Мнение от GogoBuboleto »

А къде беше? Сподели къде има лед и къде става за риболов? Под х-ла в Аспарухово и на чудните има ли лед? В тази студена вода риболов би имало само на фидер в дълбоките участъци.
Аватар
Aver
новобранец
новобранец
Мнения: 62
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2016 11:44 pm

Re: Какво кълве на яз.Цонево ?

Мнение от Aver »

В неделя бях на разходка там, под мостовете е окей, имаше 2-3 колеги, но никой нищо. Може би наистина водата е много студена, въпреки че мисля другия уикенд ако е слънчево да опитам :)
Коя от обитаващите риби е най- логично да се търси в момента?

edit: и като цяло леда е доста тънък, няма да се задържи още дълго....
M6R DO GROP :fishing6:
n1k3r
новобранец
новобранец
Мнения: 56
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2011 4:21 pm

Re: Какво кълве на яз.Цонево ?

Мнение от n1k3r »

Аз понеже не съм ходил до сега на Цонево минах през Дебелец. Та и пътя ме изкара направо в самото начало на пътя. Успях да се разходя и лед не видях да има. Единия от хората с лодка беше със сонар. Каза, че вижда рибата, но просто не мърда и водата е 2 градуса. Явно все още на тези сладури им е студено.
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Какво кълве на яз.Цонево ?

Мнение от bai mile1 »

Не и е студено,вчера една бяла1.3кг на джиг,водата 2 градуса,ама има още доста лед
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
n1k3r
новобранец
новобранец
Мнения: 56
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2011 4:21 pm

Re: Какво кълве на яз.Цонево ?

Мнение от n1k3r »

От лодка ли я хвана или от брега и от коя страна на язовира все пак не е малък? Защото както казах имаше няколко лодкари и аз от брега мъчех. Ама накрая никой нищо.
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Какво кълве на яз.Цонево ?

Мнение от bai mile1 »

Н а скалите преди Дебелец,25мт дълбочина 10гр глава зелен силикон марката не знайна от лодка.Не я хванах аз а колегата
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
MOSKOW83
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пон Яну 11, 2010 10:18 pm

Re: Какво кълве на яз.Цонево ?

Мнение от MOSKOW83 »

Днес на Цонево нямаше и помен от леда, но за сметка на това ветрец не липсваше. Минах от да там да видя какво е положението да знаем какво да правим събота и неделя :) , та на чудните скали имаше хора и то дори хващаха, кълване та та бяха през 10на мин. имаше хора с над 30тина риби. Като имам на предвид монтажите който видях :( ако се отиде на фидер може да се направи прекрасен риболов.
п.с. моля не прибирай те всичката риба, тя сега просто не става за ядене, по нея освен кожа и люспи друго няма :fishing12:
Аватар
Aver
новобранец
новобранец
Мнения: 62
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2016 11:44 pm

Re: Какво кълве на яз.Цонево ?

Мнение от Aver »

MOSKOW83 написа:Днес на Цонево нямаше и помен от леда...
Здравей, колега! Имам два въпроса- какво излиза основно като риба и кой метод ще е най- удачен. За уикенда не знам дали ще става за риба, но през другата седмица мисля ще е окей. Благодаря ти за отговора!
M6R DO GROP :fishing6:
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Какво кълве на яз.Цонево ?

Мнение от kikk4o »

MOSKOW83 написа:Днес на Цонево нямаше и помен от леда, но за сметка на това ветрец не липсваше. Минах от да там да видя какво е положението да знаем какво да правим събота и неделя :) , та на чудните скали имаше хора и то дори хващаха, кълване та та бяха през 10на мин. имаше хора с над 30тина риби. Като имам на предвид монтажите който видях :( ако се отиде на фидер може да се направи прекрасен риболов.
п.с. моля не прибирай те всичката риба, тя сега просто не става за ядене, по нея освен кожа и люспи друго няма :fishing12:
Миналата година точно по това време открихме сезона. Хванахме дребна червеноперка на фидер и мач и начесахме крастата!!! Рибката трябва да е доволно пораснала на свобода и да ни чака пак !!!
:fishing9:
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”