Какво кълве на яз.Сопот?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
garfildbg1929
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Юни 09, 2014 6:47 pm

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от garfildbg1929 »

Аиде по по полека със Софиаянци...Миналата година седях една седмица и около мен доста музика циганиа и не съобразяване и всички бяха от раиона.
veselin_sf1
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Май 18, 2014 1:35 pm
Местоположение: Тетевен

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от veselin_sf1 »

яз,Сопот написа:А не дей че пламна,темата.НЕМА такива бре :lol: :lol: :lol: Как не съм бил с теб,щял е да събере набърже катуна. :idea:
Когато желаеш сега ще ходим4 често и с преспиване, че може да си направим масата вечерта, ама ако още един път ми го направи някои със софииска регистрация това, нема да си трагне с цял автомобил а той ще има нужда от бърза помощ, не ние трябва да се съобразяваме с тях! язовира е на всички и трябва най малкото уважение един към друг всеки е едал пари за това хоби не стига че 4 са взели 20 метра а и накрая ще ми прави и сечено и ще ми вика аз хвърлям срещу мен и трепери, имаше късмет че има един див полицай Орлин дойде от другата страна иначе щях да гледам как ще правят опити за летене!
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от MITKO70 »

Веско,явно от скоро ходиш по язовири щом не си им свикнал .Особено при по дълги излети винаги попадаш на такива,АНТИРИБАРИ ,нагледал съм им се.Стига да не ми бъркат моя риболов,да не ми пречат или да се опитват да ми се качват по оная работа-ок,но преминат ли границата както казва Данчо ,се вкарват в час :D А ,това че си попаднал на такива със софийска регистрация не е е критерии,виждал съм ги и с ловешка,плевенска и т.н. реигистрации,поведението не зависи от номера на колата , а от акъла на човека.
Давай по спокойно,ако искаш да пишеш по дълго тук :idea: Имаше един дето заплашваше всички,само да стъпят на Сопот, :D ииии спря да пише завинаги тук :wink:
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
ti6oboy
новобранец
новобранец
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Окт 16, 2008 10:23 am
Местоположение: София

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от ti6oboy »

След 7 дена престой на язовира направо съм разочарован откъм риболов. Пробвах какви ли не методи и монтажи изпробвани и действащи за там, но освен обичайната платика, 2 каракуди хубави, дребен костур, няколко дребни уклея на булдо привечер, нищо по съществено. Бях откъм пътя дерето след стената, риба очевидно има, но явно промяната на нивото на водата и тревата оказват голямо значение. :drinkers:
Изображение Изображение Изображение
Аватар
яз,Сопот
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 675
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 6:49 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от яз,Сопот »

MITKO70 написа:Веско,явно от скоро ходиш по язовири щом не си им свикнал .Особено при по дълги излети винаги попадаш на такива,АНТИРИБАРИ ,нагледал съм им се.Стига да не ми бъркат моя риболов,да не ми пречат или да се опитват да ми се качват по оная работа-ок,но преминат ли границата както казва Данчо ,се вкарват в час :D А ,това че си попаднал на такива със софийска регистрация не е е критерии,виждал съм ги и с ловешка,плевенска и т.н. реигистрации,поведението не зависи от номера на колата , а от акъла на човека.
Давай по спокойно,ако искаш да пишеш по дълго тук :idea: Имаше един дето заплашваше всички,само да стъпят на Сопот, :D ииии спря да пише завинаги тук :wink:
Мите,горе където е бил в залива на Немеца до вилата е нещо страшно,ще излавят наред амури,шарани.
А тея умни глави не знаят че при таз вода рибата трудно кълве.
Знам и кви риби има извадени тая седмица,брега до устието е въдица до въдица смях.
То до дерето, през дерето шамандури кат семки,рибата си влиза под рибарниците/едрите/ и към 08.00ч газ на друго място,в дънданията не става.
Но относно такива туземци най скоро проблема ще се решава Полис Сопот. :?: :idea:
Решили сме двама,трима малко да се позабавляваме.Нема значение от къде е.Момчето е попаднал на такива с тая регистрация.
А на на колегата,гарфилдбг 1929 ще му отговоря,пич лятото идват всички,но не прехвърляй месни :?: ,забрави тая дума.
Местните са хора над 70г,а друго е помака от Галата,Б.Извор,Кирчево и разни от Ловеч,Троян,Тетевен който са просто говеда :idea:
Риба къща няма.
Аватар
яз,Сопот
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 675
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 6:49 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от яз,Сопот »

ti6oboy написа:След 7 дена престой на язовира направо съм разочарован откъм риболов. Пробвах какви ли не методи и монтажи изпробвани и действащи за там, но освен обичайната платика, 2 каракуди хубави, дребен костур, няколко дребни уклея на булдо привечер, нищо по съществено. Бях откъм пътя дерето след стената, риба очевидно има, но явно промяната на нивото на водата и тревата оказват голямо значение. :drinkers:
Тише,има време :wink: съжелявам че дъжда ме спря,багажа беше в колата. :drinkers:
Ще се виждаме,но кога :!: :?: :wink:
Риба къща няма.
Аватар
Menkata
фен клуб-скобар
Мнения: 512
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 12:57 pm
Местоположение: Тетевен

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от Menkata »

яз,Сопот написа:
ti6oboy написа:След 7 дена престой на язовира направо съм разочарован откъм риболов. Пробвах какви ли не методи и монтажи изпробвани и действащи за там, но освен обичайната платика, 2 каракуди хубави, дребен костур, няколко дребни уклея на булдо привечер, нищо по съществено. Бях откъм пътя дерето след стената, риба очевидно има, но явно промяната на нивото на водата и тревата оказват голямо значение. :drinkers:
Тише,има време :wink: съжелявам че дъжда ме спря,багажа беше в колата. :drinkers:
Ще се виждаме,но кога :!: :?: :wink:
Дайте ми 7 дена на мен пфф.Искам и аз...10 дена вече вися в тоя хотел.Чакам да чукне 14-юни рожденния ден и ги почвам.А Митко знае къде бягам аз да ловя есен и бягам от дънданията :lol: .Де не може да се сложи лагер.Само майсторите ловят :lol: Аз не съм от тях :)
По-добре с жена на риба, отколкото сам на работа.
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от MITKO70 »

Менка,знам къде ги ловиш и добре правиш :wink: Отдавна мисля да направя 2-3 вечери там,ако се засечем ,може да го направя,ти пък знаеш аз къде стоя :wink: И тази година ще гоня тези места,няма как да издържа на навалицата в тънкото :D нека ги ловят там.Данчо е много прав,някой слагат всички под един знаменател,без значение от къде са, а не е правилно.Аз познавам само точни МЕСТНИ хора!
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
Аватар
яз,Сопот
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 675
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 6:49 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от яз,Сопот »

Menkata

Дайте ми 7 дена на мен пфф.Искам и аз...10 дена вече вися в тоя хотел.Чакам да чукне 14-юни рожденния ден и ги почвам.А Митко знае къде бягам аз да ловя есен и бягам от дънданията :lol: .Де не може да се сложи лагер.Само майсторите ловят :lol: Аз не съм от тях :)

Дивото зове :idea: :drinkers:
Мамка му ще пропусна,първата среща,но съботата ще си пробваме диповете. :twisted:
Много задачи,оправяне с бачкане.УЖАС. :twisted: :twisted:
Риба къща няма.
garfildbg1929
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Юни 09, 2014 6:47 pm

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от garfildbg1929 »

яз,Сопот написа:
MITKO70 написа:Веско,явно от скоро ходиш по язовири щом не си им свикнал .Особено при по дълги излети винаги попадаш на такива,АНТИРИБАРИ ,нагледал съм им се.Стига да не ми бъркат моя риболов,да не ми пречат или да се опитват да ми се качват по оная работа-ок,но преминат ли границата както казва Данчо ,се вкарват в час :D А ,това че си попаднал на такива със софийска регистрация не е е критерии,виждал съм ги и с ловешка,плевенска и т.н. реигистрации,поведението не зависи от номера на колата , а от акъла на човека.
Давай по спокойно,ако искаш да пишеш по дълго тук :idea: Имаше един дето заплашваше всички,само да стъпят на Сопот, :D ииии спря да пише завинаги тук :wink:
Мите,горе където е бил в залива на Немеца до вилата е нещо страшно,ще излавят наред амури,шарани.
А тея умни глави не знаят че при таз вода рибата трудно кълве.
Знам и кви риби има извадени тая седмица,брега до устието е въдица до въдица смях.
То до дерето, през дерето шамандури кат семки,рибата си влиза под рибарниците/едрите/ и към 08.00ч газ на друго място,в дънданията не става.
Но относно такива туземци най скоро проблема ще се решава Полис Сопот. :?: :idea:
Решили сме двама,трима малко да се позабавляваме.Нема значение от къде е.Момчето е попаднал на такива с тая регистрация.
А на на колегата,гарфилдбг 1929 ще му отговоря,пич лятото идват всички,но не прехвърляй месни :?: ,забрави тая дума.
Местните са хора над 70г,а друго е помака от Галата,Б.Извор,Кирчево и разни от Ловеч,Троян,Тетевен който са просто говеда :idea:
Извинявам се имах предвид хора с регистраци от местността.И нищо против никои това да просто се ядосах на бабаите дето заплашва.Иначе ако си си селтак все тая каква ти е регистрацията има ги на всякъде.
Аватар
pepi555
фен клуб-скобар
Мнения: 611
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 12:21 am
Местоположение: София

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от pepi555 »

Какво кълве на яз.Сопот?
колеги някой ще даде ли конкретна информация.... или... :mrgreen: може и л.с
На всички невярващи за килограмите мога да им кажа че : Риба и Цици се разбират колко са голями само ако ги държиш в ръцете си!!!
Аватар
Veselin_fish
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 276
Регистриран на: Съб Яну 21, 2012 9:33 pm
Местоположение: гр. Троян / Стара Загора

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от Veselin_fish »

Лично наблюдение колко кълве нямам, но приятели ми казаха че са ходили и било слабо. по 5 по 6 платики на човек само един ми съобщи за 2,5кг ама той малко послъгва и не му хващам вяра. Като цяло още не е тръгнала яко.

п.п. Само с това мога да ви помогна. :oops:
Нека опазим водоемите ни чисти. Моля, събирайте си боклуците!

30184 Изображение
Dimy
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1036
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 1:29 pm
Местоположение: Samokov

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от Dimy »

то Тишо лови само на фидер при това на бял , та не е изненада улова му ;-))) по скоро са пили някъде на сухо
Аватар
Menkata
фен клуб-скобар
Мнения: 512
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 12:57 pm
Местоположение: Тетевен

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от Menkata »

Veselin_fish написа:Лично наблюдение колко кълве нямам, но приятели ми казаха че са ходили и било слабо. по 5 по 6 платики на човек само един ми съобщи за 2,5кг ама той малко послъгва и не му хващам вяра. Като цяло още не е тръгнала яко.

п.п. Само с това мога да ви помогна. :oops:
Е то ако всеки ловеше ,няма да има риба в язовира :mrgreen: .Кълве си рибата ми трябва правилен подход и място където е по концентрирана в момента :D
По-добре с жена на риба, отколкото сам на работа.
Аватар
Veselin_fish
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 276
Регистриран на: Съб Яну 21, 2012 9:33 pm
Местоположение: гр. Троян / Стара Загора

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от Veselin_fish »

Menkata написа:Е то ако всеки ловеше ,няма да има риба в язовира :mrgreen: .Кълве си рибата ми трябва правилен подход и място където е по концентрирана в момента :D
Да много си прав! Аз за това казвам че нямам лични наблюдения а е само каквото са ми казали. За жалост ще мога да се уверя сам чак около 5 юли.
Нека опазим водоемите ни чисти. Моля, събирайте си боклуците!

30184 Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”