Какво кълве на яз.Сопот?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2583
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от Диканаров »

Планувай повече от един ден Люс, за да няма сръдни от южния бряг! Данчо ни е северният войвода! А ние от юг сме друга чета! И ние ще се отсрамим с прасковена, крушова и мариновани гъбки и рибка! :wink:
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
Аватар
яз,Сопот
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 675
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 6:49 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от яз,Сопот »

Тъй,тъй,верно чадо :drinkers:
Риба къща няма.
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от MITKO70 »

Люси ,всичко което ти говорят е вярно,пробвал съм ги-ракии,гъбите на бат Веско-уникални! :D
Купона е голям като се уцелим заедно на язовира.
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от lusienn »

Мерси за поканата-сега се сетих че преди 5 години-пратих 20 кинта,през Жорката,за Емо Тапета,

да стигнат до вас за зарибяване-незнаех за кой язовир ще се избере предварително но се случи при вас-та ще мина да вида дали има Ефект-това лято.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2583
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от Диканаров »

Казана дума, хвърлен камък! :wink: :D
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
RAMIREZ
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 779
Регистриран на: Вто Май 01, 2007 10:31 pm
Местоположение: София

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от RAMIREZ »

Здравейте колеги,
За много години!
Доходило ми се е на риба и след няколко излета на яз. Искър реших да сменя дестинацията.
Та въпроса ми е в тоя студ става ли язовира за риболов от брега и да ме упътите за някакво местенце за риболов, до което мога да стигна с лек автомобил (не много висок).
Благодаря!
Изображение
Аватар
яз,Сопот
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 675
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 6:49 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от яз,Сопот »

RAMIREZ написа:Здравейте колеги,
За много години!
Доходило ми се е на риба и след няколко излета на яз. Искър реших да сменя дестинацията.
Та въпроса ми е в тоя студ става ли язовира за риболов от брега и да ме упътите за някакво местенце за риболов, до което мога да стигна с лек автомобил (не много висок).
Благодаря!
Ако ти се закъсва по язовира тръгвай,15см сняг беше по обед,а следобед се усили и сигорно ще е станал 30см.Пътя от разклона до язовира не беше пипан.Аз съм с джип,а ти с кола как ще се оправиш незнам.Налягай си д,,,,то и пий вино с мръве.
:?
Риба къща няма.
RAMIREZ
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 779
Регистриран на: Вто Май 01, 2007 10:31 pm
Местоположение: София

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от RAMIREZ »

Благодаря много за инфото!
Можех утре или в събота, гледам прогнозата за събота е +4 градуса. Надявам се до тогава да е проходимо. Има ли близо до асфалта ( на 10-15 минути пеша) читави места за риболов по това време на годината? В крайна сметка ще се пласирам на стената, докъто ме изгонят(поне така пише в темата)
А може да те послушам за виното и мръвките:)
Изображение
BIGVAS13
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 124
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 12:43 am

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от BIGVAS13 »

От стената няма в момента кой да те изгони.А най добре мини по нея и застани до водната кула.Ако има костур той е в основата на кулата.И да пишеш какво си направил ...
Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от bobo_33333 »

BIGVAS13 написа:От стената няма в момента кой да те изгони.А най добре мини по нея и застани до водната кула.Ако има костур той е в основата на кулата.И да пишеш какво си направил ...
Ако не е замръзнал :fishing10:
Аз там съм пораснал...
RAMIREZ
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 779
Регистриран на: Вто Май 01, 2007 10:31 pm
Местоположение: София

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от RAMIREZ »

Задължително ще пиша.
Но наистина се притеснявам да не би да е замръзнал, понеже последните 3 дни температурите са отрицателни, даже снощи по метеорологичните сайтове пишеше че е -13 градуса. А двеста километра в това "прекрасно "време не ми се минават напразно.
Изображение
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2583
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от Диканаров »

За няколко дни минусови температури язовира в дълбоката си част около стената няма да замръзне. В плитката част и покрай брега вероятно има замръзнали участъци. Ако студът продължи още седмица, може и целият да се покрие с ледена кора! Аз не помня кога е замръзвал целият язовир, та да се ходи по леда. Може Данчо да си спомни!
Данчо имаше ли мушмороци по празниците? Минали години точно по това време излизаха на дядо Мраз мрежите с подаръци. Дано да е нямало!
Хайде да пожелая на всички:-Нова 2016 година -нови риболовни успехи и радости :D !
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
Аватар
kaleeff
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 534
Регистриран на: Чет Апр 24, 2008 9:27 am
Местоположение: София, Монтана, Огоста

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от kaleeff »

Здравейте и за много години!
Чул съм за някакви бунгала на брега на яз. Сопот, дали работят по това време и дали някой може да ми даде някакви контакти? Може и на ЛС. Благодаря!
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2583
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от Диканаров »

Ако имаш предвид бунгалата на стената до ресторанта, те от две години са демонтирани! Има къщи за гости и бунгала в с.Голяма желязна до ресторанта на Бони. Стига се до тях, като тръгнеш на дясно по асфалта от центъра на селото по посока язовира. Пътят е само асфалт, който стига до водата. Трябва на място обаче да си говориш за наемането им! Нямам връзка със съдържателя им! По това време са празни обикновено. През лятото мисля че цената бе 50лв. на ден.
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
Аватар
яз,Сопот
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 675
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 6:49 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Какво кълве на яз.Сопот?

Мнение от яз,Сопот »

За много години на Все.Няма бат Вес подаръци,на 27,12 ги търсихме,няма ей.Глад на гони.
По темата за язовира.Няма да замръзне,трябва една седмица да държи -10гр че да го скове.Но ви казвам рибата е в дълбочина 12 до 15м,най дълбоката част.При кулата в момента е плитко около 6м.Няма смисъл да се застава там.Проверено.Но вие си решавате,За спане в Лесидрен или Г.Желязна има сайт погледнете го.Метео обстановка.24см сняг,пътя са го поочистили,то там е ад,Трябва да взема Свинетка да го види.Поздрави,аз бих заложил на пържолите с виното.
Риба къща няма.
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”