Какво кълве на яз.Пясъчник?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Атанас Катцарски
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 7:21 am

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от Атанас Катцарски »

Ами то хубаво с боя,ама като са повечко от теб е трудна работа! :wink:
Атанас Катцарски
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 7:21 am

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от Атанас Катцарски »

Някой да се похвали с хубава слука от Пясъка!? :roll:
acko
новобранец
новобранец
Мнения: 88
Регистриран на: Сря Сеп 29, 2010 9:20 pm

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от acko »

Атанас Катцарски написа:Някой да се похвали с хубава слука от Пясъка!? :roll:
да доволно и тоя път :D
a4kata_88
новобранец
новобранец
Мнения: 98
Регистриран на: Съб Фев 13, 2010 2:54 pm

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от a4kata_88 »

колега Аско може ли по подробно да опи6е6 доволното в какво се састои ???? :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :?: :?: :?:
acko
новобранец
новобранец
Мнения: 88
Регистриран на: Сря Сеп 29, 2010 9:20 pm

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от acko »

a4kata_88 написа:колега Аско може ли по подробно да опи6е6 доволното в какво се састои ???? :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :?: :?: :?:
аз и на малкото се радвам доволен съм и на 5 рибки иначе на беловица хващат повечко :D
Аватар
achocarp
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 362
Регистриран на: Чет Авг 07, 2008 6:26 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от achocarp »

Да, така е, на Беловица се отчете доста само едно място, група ентусиасти бяха заклещили рибите под "Люцерните", буквално ги разбиха през събота и неделя, но така е било и преднит дни, очивидци ми казаха за търговския им нагон, рибата е била около 50-70 килограма и е отпътувала в сабота сутрин за пазара в гр.Съединение, по една случайност наш приятел на пазара, ги е попитал откъде е рибата и се е оказала, че е от Пясака - най безпардонно са се похвалили те :cry: :oops: :cry: :oops: (дали са едни и същи хора...........номера на колата и марка и модел?!? говори достатъчно), та питам сега аз:
- КЪДЕ СТЕ ГОСПОДА ОТ ИАРА :idea: :?:
- ДОКОГА ЩЕ СЕ БЕЗЧИНСТВА ПО ВОДОЕМИТЕ НИ :?: :idea: ДРУГАРИ ПОЛИТИЦИ
-КОГА ЩЕ СТАНИМ ЕВРОПЕЙЦИ :roll:
КОЛЕГИ, АЗ СЪМ В ПЕТ ДНЕВЕН ТРАОР ЗА СЛУЧЕЛОТО СЕ :smt089 :smt089 :smt089
acko
новобранец
новобранец
Мнения: 88
Регистриран на: Сря Сеп 29, 2010 9:20 pm

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от acko »

achocarp написа:Да, така е, на Беловица се отчете доста само едно място, група ентусиасти бяха заклещили рибите под "Люцерните", буквално ги разбиха през събота и неделя, но така е било и преднит дни, очивидци ми казаха за търговския им нагон, рибата е била около 50-70 килограма и е отпътувала в сабота сутрин за пазара в гр.Съединение, по една случайност наш приятел на пазара, ги е попитал откъде е рибата и се е оказала, че е от Пясака - най безпардонно са се похвалили те :cry: :oops: :cry: :oops: (дали са едни и същи хора...........номера на колата и марка и модел?!? говори достатъчно), та питам сега аз:
- КЪДЕ СТЕ ГОСПОДА ОТ ИАРА :idea: :?:
- ДОКОГА ЩЕ СЕ БЕЗЧИНСТВА ПО ВОДОЕМИТЕ НИ :?: :idea: ДРУГАРИ ПОЛИТИЦИ
-КОГА ЩЕ СТАНИМ ЕВРОПЕЙЦИ :roll:
КОЛЕГИ, АЗ СЪМ В ПЕТ ДНЕВЕН ТРАОР ЗА СЛУЧЕЛОТО СЕ :smt089 :smt089 :smt089
същите са адаш с 28 въдици и 2 чепарета а отсреща всички чепарджии си останаха
a4kata_88
новобранец
новобранец
Мнения: 98
Регистриран на: Съб Фев 13, 2010 2:54 pm

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от a4kata_88 »

браво Аско,в дне6но време си е прекрасно да си хване 4овек по 5 риби , о6те пове4е на песека ! :? :? :? А колкото до тези с мн риба , ........ и те не са виновни , ,,държавата" го разре6ава :@:@:@:@ :finga: :finga: :finga: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :oops: :oops: :oops: :oops:
acko
новобранец
новобранец
Мнения: 88
Регистриран на: Сря Сеп 29, 2010 9:20 pm

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от acko »

снощи на елешница мрежи 7 местни момчета моите хора са звъняли на 112 2 пъти и никои не е дошъл днес говорих с иара от петък съм на язовира за 1 месец и сме се разбрали ще има проблеми за браконерите :axe:
Атанас Катцарски
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 7:21 am

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от Атанас Катцарски »

Хахахаха,тези от ИАРА са за уволнение!Нищо не правят.
Да вземем вместо на ИАРА да си плащаме на частна охранителна фирма-да видим тогава кой къде ще хвърля мрежи!
100 % и агентите там инспектори ли са какви са са с бракониерите и си вземат своето! :twisted:
BACHO
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 153
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 10:57 pm
Местоположение: ВG.PB

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от BACHO »

Атанас Катцарски написа:Хахахаха,тези от ИАРА са за уволнение!Нищо не правят.
Да вземем вместо на ИАРА да си плащаме на частна охранителна фирма-да видим тогава кой къде ще хвърля мрежи!
100 % и агентите там инспектори ли са какви са са с бракониерите и си вземат своето! :twisted:
1000% а не 100
ХУБАВО ЕВТИНО НЯМА
doiko80
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Дек 22, 2010 7:47 am

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от doiko80 »

тези некадърници ми написаха акт че ловях с четири пръчки :rolleyes: а имаше един бивак с пловдивчани дето слагаха маломерните шаранчета в скрит на дълбокото живарник а отпред бяха исперили големия с шаран около две кила и един малко по-малък :oops: и съм сигурен че точно такива като тях са с много големи усти във тоя форум
doiko80
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Дек 22, 2010 7:47 am

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от doiko80 »

и господа от иара защо толерирате пловдивчани а за най-малкото слагате актове на колегите от пазарджик :?: това редно ли е :?
joko75
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 121
Регистриран на: Вто Сеп 09, 2008 12:24 am
Местоположение: Пловдив

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от joko75 »

doiko80 написа:и господа от иара защо толерирате пловдивчани а за най-малкото слагате актове на колегите от пазарджик :?: това редно ли е :?
А ти какъв се явяваш че ловиш с четири пръчки?Другия път хвърли десет пръчки,даже не, малко са, петнайсет по добре!!!
Ти си в нарушение ама на другите кусур намираш.Между другото да спомена че не съм ходил от месеци на Пясъчник и нямам и намерение да ходя.Простотията я има навсякъде а в момента там е в космически измерения.
boris1
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 166
Регистриран на: Чет Окт 06, 2005 10:45 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от boris1 »

Мрежите няма кой да ги извади от водата, но ако си с неподходяща регистрация(разбирай-PА) 1 въдица повече дори и с една кука е грубо нарушение на закона. :drinkers: за ИАРА-Пловдив
и рибата има душа-бракониера не
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”