Какво кълве на яз.Пясъчник?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
oprashev
новобранец
новобранец
Мнения: 70
Регистриран на: Чет Мар 04, 2010 2:33 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от oprashev »

А с тролинга на Пясъка какво е дериджето тази година? Миналата година бях доволен ,2 хубави сома + прилични бели риби.
До момента не сам ходил там от зимната масова сеч която ме потресе .Някои ако има инфо относно тролинга нека сподели :drinkers:
Аватар
oldman
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Сря Юли 13, 2005 9:33 am

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от oldman »

Тролингът не върви - пълен валат!
Сомът обича смелите!
mrenku
новобранец
новобранец
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Фев 09, 2008 9:51 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от mrenku »

В момента върви само бирата-за три дни три риби.Стръв различна .Риба нито на плиткото нито на дълбокото. :oops: :oops: :oops: :drinkers:
Когато отсечем и последното дърво,когато убием и последното животно,когато хванем и последната риба ще разберем,че камъните не се ядат
emil petkov
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Съб Май 21, 2005 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от emil petkov »

И при нас беше капо на Пясъка.
НА СЛУКА!
anton44o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 136
Регистриран на: Чет Май 01, 2008 9:52 pm
Местоположение: ПЛОВДИВ

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от anton44o »

Кво стана с този прекрасен язовир маи му ебаха мамата на цяло
SIO
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 8:24 pm
Местоположение: Далече

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от SIO »

Вчера бях за няколко часа. Много риби скачаха имаше един шаран скочи на 30 метра от нас предполагам че е шаран защото имаше жълто зеленикав корем и си беше много доволна риба. Та само на дразнеха. И на нищо не почукваше. Царевица червей, бял червей никакъв интерес ори и слъчок нямаше. Направих 1 дънна и 2 на плувка и на 3те и едно почукване нямах. А в това време рибата се побърка да се мята отгоре. Не знам какво и трябваше за да се привлече съвсем малко. :(
mrenku
новобранец
новобранец
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Фев 09, 2008 9:51 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от mrenku »

SIO написа:Вчера бях за няколко часа. Много риби скачаха имаше един шаран скочи на 30 метра от нас предполагам че е шаран защото имаше жълто зеленикав корем и си беше много доволна риба. Та само на дразнеха. И на нищо не почукваше. Царевица червей, бял червей никакъв интерес ори и слъчок нямаше. Направих 1 дънна и 2 на плувка и на 3те и едно почукване нямах. А в това време рибата се побърка да се мята отгоре. Не знам какво и трябваше за да се привлече съвсем малко. :(
Ще споделиш ли това място където поне си видял,че има риба,защото за три дни както писах не видахме нито чухме риба да скочи. :?:
Когато отсечем и последното дърво,когато убием и последното животно,когато хванем и последната риба ще разберем,че камъните не се ядат
Аватар
achocarp
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 362
Регистриран на: Чет Авг 07, 2008 6:26 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от achocarp »

mrenku написа:
SIO написа:Вчера бях за няколко часа. Много риби скачаха имаше един шаран скочи на 30 метра от нас предполагам че е шаран защото имаше жълто зеленикав корем и си беше много доволна риба. Та само на дразнеха. И на нищо не почукваше. Царевица червей, бял червей никакъв интерес ори и слъчок нямаше. Направих 1 дънна и 2 на плувка и на 3те и едно почукване нямах. А в това време рибата се побърка да се мята отгоре. Не знам какво и трябваше за да се привлече съвсем малко. :(
Ще споделиш ли това място където поне си видял,че има риба,защото за три дни както писах не видахме нито чухме риба да скочи. :?:
Това че скачат незначи че се хващат. Седем дни ги блъсках с монтажите по главите и те си скааааачаха без доори да пипнат :finga:
anton44o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 136
Регистриран на: Чет Май 01, 2008 9:52 pm
Местоположение: ПЛОВДИВ

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от anton44o »

Аз мисля да ходя тези дни за една седмица,ама като гледам каква е ситуацията май ще сменам язовира.А нивото как е някои можели да сподели да ли качва или спада вече
Йордан Марков
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1953
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 8:08 pm
Местоположение: Пловдив,с.Житница

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от Йордан Марков »

anton44o написа:Аз мисля да ходя тези дни за една седмица,ама като гледам каква е ситуацията май ще сменам язовира.А нивото как е някои можели да сподели да ли качва или спада вече
Новото си е същото,от миналата година когато го източиха
малко се покачи,но нищо не е
Що се касае за нивото в момента нито качва нито спада за излета
Светът е кръговрат. Всеки е отговорен за действията си. Всичко се връща..
Аватар
borislav58
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1644
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 1:24 pm
Местоположение: Гр.Стрелча

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от borislav58 »

Бях на Пясъка в сряда от към Старосел малки каракудки колкото цигара.На другия ден от към Беловица, и там бе също отчайващо.Риби скачат и то яки ама нъц небарат .Има доста водорасли и защо ще бара като там се храни. :axe: мое мнение .Преди години беше така ,но като изчезнаха водораслите нема къде тиня се не яде :wink: .
Всичко заебавам и за риба заминавам!
divakka
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Юни 06, 2010 4:29 pm

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от divakka »

не остана риба в този язовир маи вече първо воените заровиха около 50 тона риба после всеки слагаше в живарниците всичко шарани по 300 400 грама после по 700 грама зимата яката се тармъчише всичко което напипа троиката а между другото се пускаха мрежи навсякаде хората от беловица хранеха прасетата с риба ами и да извира си мисля нямаше да остане маи а риба а
angel81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 381
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 3:18 pm
Местоположение: Пловдив, Паничерeц

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от angel81 »

нещо ново ? :) цял месец все трябва е разписан някой шаран.
късмет работа . .
Аватар
achocarp
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 362
Регистриран на: Чет Авг 07, 2008 6:26 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от achocarp »

angel81 написа:нещо ново ? :) цял месец все трябва е разписан някой шаран.
В събота минах от там. 10-15лагера,кулинарията и ракията на макс, а що се отнася до риби... всеки пее марсилезата. Но в същото време доло на микрото става сеч на маломерни шаранчета, чат-пат някоя каракуда , на симеон сеч на десеттина см. бели рибки и естествено никой нищо не пуска обратно във водата. ..... изобщо пълен траор :|
Аватар
vasety
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 138
Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 11:05 am

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от vasety »

Какви размери са шаранчетата на Микрото колега ??
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”