Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
castiel88
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 12:25 pm

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от castiel88 »

Много добра идея за зарибяването с амур , че вече много е затревясал , ама трябва да са малко по-големи , че ще нахраним хищника иначе.
volen7909
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Юни 20, 2015 9:26 am

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от volen7909 »

аз отивам при карато да сложа обява за зарибяването от мен 100 лв
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Аз утре съм на Меркурий, сбора остава за петък.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
kanev000
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 154
Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 5:15 pm

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от kanev000 »

колеги как ще събирате парите питам защото и аз изкам да помогна но не съм в българия ако има някава сметка нещо дайте
milen_ilchev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 9:20 pm

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от milen_ilchev »

И аз смятам да участвам! Не разбрах кой е организатора и как да пратя парите? Мога да участвам и в зарибяването.
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от mita4eto »

Влизам от телефона от чужбина, участвам на 100%, сметка има ли?
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
volen7909
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Юни 20, 2015 9:26 am

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от volen7909 »

Току що се прибирам от шарково сравнително добре бях на руженския ръкав за 24 часа две каракуди около 800гр десетина костура около 400 гр и един карабалък и много водорасли и треви
Аватар
lbfchy
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 113
Регистриран на: Вто Яну 05, 2010 9:20 pm

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от lbfchy »

Добре ще е да се отвори сметка,понеже не сме един или двама желаещи.Благодаря!
Аватар
ivelin_1976
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 9:00 am
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от ivelin_1976 »

Пиша малко със закъснение, бях на язовира от 13.06.-15.06.2015г на боровата гора. Първия ден напипахме костурите калибър от 0,150кг. до окло 0,700кг. Голям кеф. Втория ден един качествен и няколко дребосъка, трагедия. На третия ден излязоха няколко хубавеца и за финал една сулка 3,250кг. Като цяло труден риболов и рибата пипа много плахо. Потролихме малко, но резултата беше две-три дребни костурчета. Като цяло много слаба активност. Риба на сонара в горско-полянския ръкав не видях, подобна беше ситуацията и във Воденския ръкав. Аверите чакаха за мирна риба и при шест дънни въдици за три дни имаха 7-8 таранки около 0,800кг. Продължават да плуват умрели риби, като един колега кепчоса една жива, но след час обърна корема.
Снимка ще кача малко по-късно.
shimano ANTARES BX FEEDER HEAVY Изображение
Аватар
ivelin_1976
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 9:00 am
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от ivelin_1976 »

Изображение
shimano ANTARES BX FEEDER HEAVY Изображение
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Най лесно е да се открие сметка, въпроса е кой ще се нагърби с това, че нали се сещате, че сме българи. Винаги ще се намери някой да подложи на съмнение лоялността на колегите. Мен точно това ме възпира да съм организатора.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
NIKSAN_S
новобранец
новобранец
Мнения: 52
Регистриран на: Сря Май 09, 2007 9:17 pm

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от NIKSAN_S »

най лесно ще да е да се превеждат парите на някои които продава зарибител . да кажем за 20 срок които има желание му превежда пари , и при контрол от страна на колеги се пускат рибките
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от mita4eto »

Колеги, покрай Балканка съм участвал в не едно и две организирани зарибявания, в голяма част от тях това са били 100% наши лични средства, досега НИКОЙ не е оспорил нищо. Всички се обединяваме около мисията, водени от сърцата си! Три са основните неща: да се осигури качествен зарибител с ясен документ за произход, да се синхронизира с ИАРА и да се направи нужният отчет - фото и документален. И, разбира се, всички ние да отделим време, ресурс и отговорност.

Като се върна в БГ ще се разровя да видя как стои въпросът със зарибителя и документалното му уреждане, хубаво е да съберем възможно повече инфо по темата. Друг важен аспект е в последствие мониторинг и постоянни проверки на място - отново е добре да е координирано с властите, но тук никой не ни ограничава, всеки един от нас може да действа отговорно всеки според възможностите
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Говорих с Ганчо от видракс. Ако съберем средства ще ни помогне да вземем качествен Зарибител. Ето какво предлагам. В три големи магазина да сложим кутии за дарение и да публикуваме в форума къде са кутиите. За тези които са извън ямбол аз ще открия сметка която ще е отворена за проверка от всеки заинтересуван. От нея няма да може да се тегли до определена дата, която ще се разберем тук. На датата ще отидем поне трима души и заедно ще изтеглим събраните средства. От там събираме кутиите броим парите и при Ганди, видракс, да отиваме за Зарибител. Обаждам се на Диана кабел и хоби т в, ако желаят да отразят събитието и тръгваме........ Това от мен чакам отзиви, как ви се струва.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
Аватар
ivelin_1976
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 9:00 am
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от ivelin_1976 »

топлия написа:Говорих с Ганчо от видракс. ......Обаждам се на Диана кабел и хоби т в, ако желаят да отразят събитието и тръгваме........ .
Сподели с Ганди идеята за реклама и да отпуснат някой лев и те!!!
shimano ANTARES BX FEEDER HEAVY Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”