Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
RoSeN_94
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 503
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 9:28 am
Местоположение: Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от RoSeN_94 »

Колега кога ги хваща тея каракуди предната седмица на Воден от 100 риби нямаше нито една каракуда.Дребни и средни червеноперки.
Аватар
boceto84
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 218
Регистриран на: Пет Окт 31, 2008 7:31 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от boceto84 »

Не съм ги ловил аз.Стоях при колега,който ги ловеше.Човека беше от Бургас,рибите ги търсеше на 35-40м на вътре.Имаше и друг,който имаше само 1 от 10 риби.Както преди казах на бял и царевица не даваше тогава.Рибата вървеше на точно определена стръв.Проби му е майката.
https://www.facebook.com/pages/Handmade ... 8341715246" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Wikstil
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2008 11:33 am

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от Wikstil »

Здравейте колеги.Вярно ли е че нивото на язовира е ниско?Питам защото утре ще ходя и искам да се ориентирам къде да застана сутринта?
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Колеги онзи с амура се оака ,свършил.Ако някой знае къде има да пише ,ако не поръчваме шаран....
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Най накрая ,добри новини. Благодарение на вашата помощ се намери зарибител.
300кг.амур по ~50-60гр.Идеален зарибител на много добра цена.Не помислих ,че толкова много амур няма да можем да пренесем сами ,наложи се да наема цистерна с кислород ,затова ртябваха още средства но от рибарски магазим МЕРКУРИЙ поеха по голямата част от транспорта. Зарибяването ще се извърши в понеделник на лудницата ,до стената на яз МАЛКО ШАРКОВО .За повече инфо тел 0888315380 Георги,;ТОПЛИЯ;
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от mita4eto »

топлия написа:Най накрая ,добри новини. Благодарение на вашата помощ се намери зарибител.
300кг.амур по ~50-60гр.Идеален зарибител на много добра цена.Не помислих ,че толкова много амур няма да можем да пренесем сами ,наложи се да наема цистерна с кислород ,затова ртябваха още средства но от рибарски магазим МЕРКУРИЙ поеха по голямата част от транспорта. Зарибяването ще се извърши в понеделник на лудницата ,до стената на яз МАЛКО ШАРКОВО .За повече инфо тел 0888315380 Георги,;ТОПЛИЯ;
Благодаря за ангажираността, за времето и за сърцето, което влагате момчета! Искрено се радвам, че нещата се случват благодарение на общите ни усилия, с вас съм духом утре и дано е хаирлия и да стане една ежегодна традиция :-)
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
AtMos
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 188
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 11:18 pm
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от AtMos »

Това се случи във неделя при нас.Риболов на фидер със доста капризни рибки ;)
Прикачени файлове
12799411_1247423085287790_5654898636292171882_n.jpg
12799411_1247423085287790_5654898636292171882_n.jpg (26.67 KiB) Преглеждано 1335 пъти
12924500_1247423118621120_1674304722227525210_n.jpg
12924500_1247423118621120_1674304722227525210_n.jpg (23.19 KiB) Преглеждано 1335 пъти
12928425_1247423208621111_3391180593767621204_n.jpg
12928425_1247423208621111_3391180593767621204_n.jpg (119.75 KiB) Преглеждано 1335 пъти
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Днес говорих с Стоян ,утре в 8.30 ще съм в село Ботево за да вземем зарибителя .
Ориеентировъчно по обяд трябва да сме на лудницата ,който може да заповяда .Диана кабел ще отразяват събитието .не стигнаха 65 лева за цистерната ,ако някой може да помогне ще е ок . Утре трябва да дам всички стрдства така че до утре е срока ако някой ще помага .....
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Парите са на лице ,благодаря на отзовалите се .Утре сутрин действаме.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
milen_ilchev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 9:20 pm

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от milen_ilchev »

Чух, е голямо шоу се е получило на днешното зарибяване ....
Евала на Жоро и всички които се отзоваха!
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Благодаря Милен,ето резултата.... зарибихме само 3000 амурчета по педя .Просто в язовира нямаше повече.... върнаха ми 380 лева НО появиха се спонсори като видракс и частни спонсори ,и парите пак набъбнаха до 980 абе 1000.стоян от иара намери зарибител СОМ и трябваше да се съглася или откажа,,,,,,,,,,,,,, ПРИЕХ ,,,,,,,,,,,
Сега чакаме до 20 дни да се обадят от иара и да закупим малки сомчета .Тогава пак ще има снимки ,дано няма сърдити ,че не ви питах но нямаше време .Трябваше да реша на място и реших ,че ще е честно да се вземе нещо и за ХИЩНИЦИТЕ,,,,,
булсатком бяха там и ни взеха интервю ,аз си глътнах граматиката но бат Гошо от Бургас ме отсрами ,,,,,,,,добре,че дойде човека хахаха,е това е .
Снимки ще има ,довечера ги пращам на митачето ,той обеща да ги компресира и да ги пусне тук ,от мен това е ,ако има въпроси питайте........
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

IMG_2068.JPG
само да загатна тая не ми поиска да я компресирам
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
Аватар
yankosan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 777
Регистриран на: Пон Фев 07, 2011 2:29 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от yankosan »

Искам нещо да ви кажа...!
...Че работата е :Един за всички,а всички през курът им!
На Топлия му се еба мамата по органзацията и зарибяването!Дал е от себеси мого пвече пари,а за нерви няма си говорим!!!Най-вероятно няма да се заеме втори път!
Бива да се замислят доста хора,които са пуснали в касичките жълтиТЕ стотинки...
И аз не можах да помогна много,но има време...дано да го е...!
И нека тези Бургазлии от неделя,които са хванали 10-на.кила шаран на джиг+други риби,да се сетят...
Благодаря Човек!
milen_ilchev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 9:20 pm

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от milen_ilchev »

топлия написа:Благодаря Милен,ето резултата.... зарибихме само 3000 амурчета по педя .Просто в язовира нямаше повече.... върнаха ми 380 лева НО появиха се спонсори като видракс и частни спонсори ,и парите пак набъбнаха до 980 абе 1000.стоян от иара намери зарибител СОМ и трябваше да се съглася или откажа,,,,,,,,,,,,,, ПРИЕХ ,,,,,,,,,,,
Сега чакаме до 20 дни да се обадят от иара и да закупим малки сомчета .Тогава пак ще има снимки ,дано няма сърдити ,че не ви питах но нямаше време .Трябваше да реша на място и реших ,че ще е честно да се вземе нещо и за ХИЩНИЦИТЕ,,,,,
булсатком бяха там и ни взеха интервю ,аз си глътнах граматиката но бат Гошо от Бургас ме отсрами ,,,,,,,,добре,че дойде човека хахаха,е това е .
Снимки ще има ,довечера ги пращам на митачето ,той обеща да ги компресира и да ги пусне тук ,от мен това е ,ако има въпроси питайте........
Дядо ти Георги си глътнал според него граматиката и се надява ти да си го отсрамил! :lol: Ще ви гледаме по Хоби ТВ. Чух, че и дронове летели във въздуха да снимат. Кърцата също взел активно участие ...
Лошо, че закри сметката! За тези дето не сме от Ямбол трябва да може да си дадем лептата по някакъв начин.
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от mita4eto »

И така, след известни трудности от организационно естество, С ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ КЪМ ЖОРО (ТОПЛИЯ), в крайна сметка днес, 05 Април във водите на язовир Малко Шарково бяха разселени 3000 амурчета педарки. Първата съвместна акция е вече факт и всички ние, които бяхме по някакъв начин съпричастни към деянието мисля имаме поне още един повод да се гордеем от постигнатото! Жоро ми предостави следните снимки:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Нека това начинание стане една прекрасна традиция и всяка следваща година да е по-резултатна от предходната. И нека не забравяме - ОТ НАС ЗАВИСИ, момци!
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”