Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
milen_ilchev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 9:20 pm

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от milen_ilchev »

Разбрах, че и друго зарибяване се готви (от други хора) с шаранчета около 250 хиляди. Ако и то се осъществи ще е супер!
Аз по принцип подкрепям всички начинания по зарибяване, изключая с щука. Ще подкрепя и това със сомчетата. За съжаление Държавата ни прави много малко по този въпрос и ако сами не се организираме, няма да има какво да ловим.
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

mita4eto написа:И така, след известни трудности от организационно естество, С ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ КЪМ ЖОРО (ТОПЛИЯ), в крайна сметка днес, 05 Април във водите на язовир Малко Шарково бяха разселени 3000 амурчета педарки. Първата съвместна акция е вече факт и всички ние, които бяхме по някакъв начин съпричастни към деянието мисля имаме поне още един повод да се гордеем от постигнатото! Жоро ми предостави следните снимки:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Нека това начинание стане една прекрасна традиция и всяка следваща година да е по-резултатна от предходната. И нека не забравяме - ОТ НАС ЗАВИСИ, момци!
иара са замислили зарибяване с шаран ,ние пуснахме амур ,сега ще вземем и сом за тая година мисля ,че стига добре е ......
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от mita4eto »

Милене, функциите на държавата са основно дотолкова, доколкото могат да вземат данъците ни и дотам ... Но в случая фокусът е другаде (няма да коментираме държавата) - истински ценно е НИЕ, риболовците, да проявяваме гражданска позиция и да отстояваме онова, което ни е в сърцата. Било то зарибяване, било то контролиране, било то доброволни патрули (примери вече има по други водоеми) - нашата съдба е в наши ръце. Бих се радвал искрено ако постепенно се множат хората, които се борят за каузите, в които вярват и успяват - така, както всички ние успяхме и положихме началото на една добра инициатива.
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Колеги дайте инфо за горска поляна ,смятам да ида в понеделник за три дни ,много ще се радвам ако някой ме насочи накъде е рибата и въобще взема ли .
Благодаря предварително ,може и на лично... :fishing5:
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
Аватар
yankosan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 777
Регистриран на: Пон Фев 07, 2011 2:29 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от yankosan »

топлия написа:Колеги дайте инфо за горска поляна ,смятам да ида в понеделник за три дни ,много ще се радвам ако някой ме насочи накъде е рибата и въобще взема ли .
Благодаря предварително ,може и на лично... :fishing5:
Ще мина да се напием :D Не стреляй по лодката ми :lol:
Аватар
boceto84
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 218
Регистриран на: Пет Окт 31, 2008 7:31 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от boceto84 »

За Горска незнам,но на Воден колеги хващаха доста червеноперка.Рибата е доста едра,има екземпляри каквито не съм виждал до сега.Кантарчето показа 700гр.Каракудата е рядка.Ловяха само на фидер.
https://www.facebook.com/pages/Handmade ... 8341715246" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Благодаря за инфото .Янко заповядай във втормил и сряда ,че и четвъртък съм на горска ,ако времето позволява де.наслука колеги ......
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
Аватар
Menkata
фен клуб-скобар
Мнения: 512
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 12:57 pm
Местоположение: Тетевен

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от Menkata »

Току що се прибрах от язовира.Бях на шарковския ръкав въпреки ,че знаех къде рибата на воден.Не ми се ходеше в дънданията исках да си почина.Риби не липсваха и тук червеноперки средни и 1 по голяма с няколко костура на червей който си взех за тигана.Доста лодки видях които шареха из язовира.На бялата пръст от към Ружица имаше 6 коли ,но като се притъмни към 12 и всичко избяга.Имах доста и неприятна случка.Някаква луда явно от лудницата доиде и почна да проси и аз направих грешката да и дадох 2 лв.Не ме остави...предложи ми и секс...абе ужас.Така че внимавайте с тази струва ми се опасна.И не и давайте нищо ,защото тогава става още по страшно.Нивото е ниско и нямаше водорасли.

Малко картина от излета
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Реализ


С една дума аз ОБИЧАМ Малко шарково.Още от дете и до сега!
По-добре с жена на риба, отколкото сам на работа.
Аватар
afgany
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 312
Регистриран на: Чет Яну 11, 2007 11:31 am

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от afgany »

Да внимаваш с тая лудата, знаем я нея )) има и други, но като тази... най-много някоя вафла или цигара...друго да не и даваш....
Аватар
st_beer
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 361
Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 1:10 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от st_beer »

Menkata написа:.........................................Имах доста и неприятна случка.Някаква луда явно от лудницата доиде и почна да проси и аз направих грешката да и дадох 2 лв.Не ме остави...предложи ми и секс...абе ужас.Така че внимавайте с тази струва ми се опасна.И не и давайте нищо ,защото тогава става още по страшно.........................................
Няма се плашиш от Николинка :lol: :lol: :lol: :lol: Тя така си обикаля и досажда на рибарите като проси каквото може да изкяри,но не прави поразии. Не имало до сега да отида на язовира да си пускам каяка от лудницата и да ме е пропуснала да ме изпрати и посрещне. Аз лично се държа нормално с нея и и давам по някоя стотинка,вафла или някой сандвич ако имам останал при излизане.Ако много почне да досажда и казвам ,че другия път няма нищо да и дам и ще ме ядоса и ме оставя на мира.Ако дойде друга лодка през това време веднага те оставя и отива да досажда на други. Тя си е направо като талисмана там на брега :lol: :lol: :lol: :lol:
Hobie Mirage Outback
Аватар
ivelin_1976
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 9:00 am
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от ivelin_1976 »

Майтап си е с нея, но веднъж открадна чантата с храната на мои познати! Та с нея винаги едно на ум.
п.п. От месеци не съм посещавал любимия ми водоем, така че колеги пускайте по някоя снимка и за такива като мен да оплакнат окото :).
shimano ANTARES BX FEEDER HEAVY Изображение
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Наборе,утре отивам за3-4. Дни,после ще има много снимки от горска поляна ..*ОБЕЩАНО*
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от mita4eto »

топлия написа:Наборе,утре отивам за3-4. Дни,после ще има много снимки от горска поляна ..*ОБЕЩАНО*
Дано слуката е с теб и да се изкъртиш от кеф на любимия водоем!
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ivelin_1976
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 9:00 am
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от ivelin_1976 »

Ще си ги търся като наследство снимките :). Митаче, че ще се изкефи е ясно, само му пожелавам да си ги надърпа яко и духовния оргазъм да бъде на макс.
shimano ANTARES BX FEEDER HEAVY Изображение
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от mita4eto »

ivelin_1976 написа:Ще си ги търся като наследство снимките :). Митаче, че ще се изкефи е ясно, само му пожелавам да си ги надърпа яко и духовния оргазъм да бъде на макс.
Казал си го прекрасно :-) всеки миг на любимия водоем е кеф на макс :-)
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”