Къде да не ходим за щука около София?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

baduga
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Авг 09, 2008 4:56 am

Къде да не ходим за щука около София?

Мнение от baduga »

Отдавна чета този форум и това , че не пиша не значи , че не се интересувам от новините в него. От две години чета за риби , които отдавна вече няма в родните водоеми , защото не само бракониерите , а и разни новобогаташи са изтребили - по най-безкомпромисен начин и без да се съобразяват с това , че водоемите са били създадени и ще продължат да съществуват дори и след тях. Искам някай наистина да разкаже къде в София или около София човек може да отиде и да си изкара приятно, с изключение - платените водоеми , в които почти не е останала риба-освен лакардиите , които се пускат в този форум.
varadinov1
фен клуб-скобар
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 3:04 pm
Местоположение: pernik

Re: Къде да не ходим за щука около София?

Мнение от varadinov1 »

Здравеи,колега около Перник положението е трагично няма какво да ловиш по тоя краи.Всичко е арендовано и обезрибено.А за щука да не говорим .Поздрави и :drinkers: .Жалко е ,но няма каде да използваме билетите си освен по реката, а там ври от бракониери и рибата намалява.
nikozia
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 637
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 10:29 am
Местоположение: София

Re: Къде да не ходим за щука около София?

Мнение от nikozia »

да си изкара приятно
Е такова, място около софия не знам да има, освен че е донякъде обезрибено и е мазало от хора...
пп. Става дума за близките дестинации до 30км. Може би яз Огняново не е лош избор.
Спининг Клуб " АБИЧИ "
Аватар
vladimir1974
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 447
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 11:06 am
Местоположение: varna
Обратна връзка:

Re: Къде да не ходим за щука около София?

Мнение от vladimir1974 »

браво-хубава тема,не е само за там,дано се замислят бездушниците от иара и комерсиалните арендатори :D
kasmet
Аватар
maycal
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 546
Регистриран на: Пон Сеп 10, 2007 10:40 pm
Местоположение: София

Re: Къде да не ходим за щука около София?

Мнение от maycal »

nikozia написа:
да си изкара приятно
Е такова, място около софия не знам да има, освен че е донякъде обезрибено и е мазало от хора...
пп. Става дума за близките дестинации до 30км. Може би яз Огняново не е лош избор.
И навсякъде е страшен боклучарник, сметище!!! :shock: :evil:

Разбира се, само част от хората са пълни простаци, в това отношение - такива, които замърсяват масово и без да се замислят или дори нарочно - злостно!... Нека онези, четящи тук (по теорията за вероятностите, опасявам се, че има и от влизащите в сайта, такива), които се разпознават сред така описаните от мен простаци, си вземат бележка или да са трижди проклети (поради изисквания във форума и задръжки не мога да ги ругая и псувам!) докато продължават да го правят!
Алфонсо
новобранец
новобранец
Мнения: 97
Регистриран на: Сря Апр 01, 2009 2:32 pm
Местоположение: гр.София

Re: Къде да не ходим за щука около София?

Мнение от Алфонсо »

Хах.. точно пресен случай.. от днес.
Отиваме с един приятел за щука и костур, на Враждебна, обаче не познатите за мен гьолове на враждебна при реката, ами от другата страна, минава се зад самото село (или квартал :lol: ) и след около километър кошмарен кален черен път и тонове боклуци около и по него, се озовахме на гьола.
Риболова- пълна скръб не само при нас, ами и при колегите наоколо за около 2 часа да съм хванал 4-5 костурчета по 10см. Опитите за щука си останаха неуспешни. Решихме- събираме и си тръгваме. Събрахме въдиците, качихме ги в колата, и докато остваях някое рибе на колегите- да си имат стръв за костурите се появява някакъв с една лодка- пазач ли беше, де да го знам. Още от лодката вика
- идвайте да плащате :lol: :lol: :lol:
-Е за какво да ти плащам, питам аз
-Ми за риболов, отговаря най- нагло лодкаря
-Ами ние риба не сме ловили така че няма за какво да плащаме :finga: , а и никъде не пише, че е платено, аз пари за тоя мръсен и обезрибен гьол няма да давам.
Качихме си се на колата и си тръгнахме от този отвратителен водоем. Първо и последно посещение на това бунище, което се оказа и платено май :lol: Поне като е платено, да прилича на нещо- като платените на Богров и Панчарево, а то мяза повече на сметище за строителни отпадъци, отколкото на водоем за спортен риболов.
Русалката: най-лошото нещо - ни го ядеш, ни го е*еш...
Аватар
mitko ribara
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 506
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2010 7:04 pm
Местоположение: София

Re: Къде да не ходим за щука около София?

Мнение от mitko ribara »

Модерирано! Пиши на кирилица!barutchiata
Ако ме няма повече от 3 дни във форума ОБАДЕТЕ СЕ В ПОЛИЦИЯТА!!!
Аватар
тони котев
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Май 17, 2010 10:10 am

Re: Къде да не ходим за щука около София?

Мнение от тони котев »

Чух ,но не съм бил,че на Челопечене(преди Ботунец),се хващали прилични щуки.Лошото е,че в отдалечения край на гьола свършва сметището на София,боклуци,токсини и др. отрови.
vladi gtv
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 143
Регистриран на: Чет Фев 18, 2010 10:06 am
Местоположение: София

Re: Къде да не ходим за щука около София?

Мнение от vladi gtv »

То май натам отиват нещата, вместо сред природата ще си упражняваме хобито сред боклуците.
Аватар
баш_майстора
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2100
Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 8:59 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Къде да не ходим за щука около София?

Мнение от баш_майстора »

Къде да не ходим за щука около София?
никъде :wink:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
mitko ribara
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 506
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2010 7:04 pm
Местоположение: София

Re: Къде да не ходим за щука около София?

Мнение от mitko ribara »

Аз ловя риба на кириерите в враждебна понеже там живея и се хваща по някоя щука
Ако ме няма повече от 3 дни във форума ОБАДЕТЕ СЕ В ПОЛИЦИЯТА!!!
Алфонсо
новобранец
новобранец
Мнения: 97
Регистриран на: Сря Апр 01, 2009 2:32 pm
Местоположение: гр.София

Re: Къде да не ходим за щука около София?

Мнение от Алфонсо »

mitko ribara написа:Аз ловя риба на кириерите в враждебна понеже там живея и се хваща по някоя щука
Кога веднъж в годината ли :lol: :lol: :lol:
Русалката: най-лошото нещо - ни го ядеш, ни го е*еш...
r077kata
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Пет Май 14, 2010 10:16 am

Re: Къде да не ходим за щука около София?

Мнение от r077kata »

Абе в последно време се носят слухове за много добри щуки на неплатиният язовир при
село Костенец.Ако някой е ходил там, да ме светне малко какво е аджеба полужението там?(предварително благодаря)
NeRu8791
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Май 05, 2017 11:00 am

Re: Къде да не ходим за щука около София?

Мнение от NeRu8791 »

r077kata написа:Абе в последно време се носят слухове за много добри щуки на неплатиният язовир при
село Костенец.Ако някой е ходил там, да ме светне малко какво е аджеба полужението там?(предварително благодаря)
Там се сещам за 3 водоема които са неплатени. Бъди малко по конкретен!?
fool
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 2:17 pm

Re: Къде да не ходим за щука около София?

Мнение от fool »

NeRu8791 написа:
r077kata написа:Абе в последно време се носят слухове за много добри щуки на неплатиният язовир при
село Костенец.Ако някой е ходил там, да ме светне малко какво е аджеба полужението там?(предварително благодаря)
Там се сещам за 3 водоема които са неплатени. Бъди малко по конкретен!?
Колега 8 години са минали от както тази тема е била актуална ...
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”