Къде около Шумен?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
TheMetal
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2015 6:29 am

Re: Къде около Шумен?

Мнение от TheMetal »

Колеги ми казаха че искат 25 лв.за месец, но не мога да потвърдя достоверността на тази информация. Не ми е любимия язовир.
Мъро
новобранец
новобранец
Мнения: 77
Регистриран на: Чет Юни 23, 2011 2:00 am

Re: Къде около Шумен?

Мнение от Мъро »

TheMetal написа:Колеги ми казаха че искат 25 лв.за месец, но не мога да потвърдя достоверността на тази информация. Не ми е любимия язовир.
Месечния знам че е 25 лв. за дневната такса питам. И на мен не ми е любим, но ходя от време на време.
Аватар
Fishing_Fan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 654
Регистриран на: Сря Апр 28, 2004 11:07 am
Местоположение: Шумен

Re: Къде около Шумен?

Мнение от Fishing_Fan »

Дневната такса за Шуменския си е още 6 лв. , месечна 25 лв. , за пенсионери 15 лв.
snuri
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Юни 16, 2008 9:54 pm

Re: Къде около Шумен?

Мнение от snuri »

Някакво инфо за преселка?Мисля събота да го посетя.Всяко инфо ще ми е от полза
Balakchia
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 194
Регистриран на: Сря Сеп 04, 2013 5:31 am

Re: Къде около Шумен?

Мнение от Balakchia »

Никой ли не е ходил на Преселка?Да не епресъхнал язовира?
emko0o0o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 12:25 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде около Шумен?

Мнение от emko0o0o »

Колеги бяха предната седмица на преселка риба не са хванали за 48 часа , дори и кьорава транка не удряла . По целия бряг имало гасена вар явно са хвърляли в язовира
Balakchia
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 194
Регистриран на: Сря Сеп 04, 2013 5:31 am

Re: Къде около Шумен?

Мнение от Balakchia »

[quote="emko0o0o"]Колеги бяха предната седмица на преселка риба не са хванали за 48 часа , дори и кьорава транка не удряла . По целия бряг имало гасена вар явно са хвърляли в язовира[

Баси-някой да има идея къде може да се отиде за риба?И за какво се хвърля тази гасена вар?За дезинфекция или за усоятяване на риболова?
Doncho69
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 496
Регистриран на: Съб Яну 03, 2009 4:02 pm

Re: Къде около Шумен?

Мнение от Doncho69 »

Затади ( червенката ) колега.По принцип се хвърля друго но и това става и е по евтино.
emko0o0o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 12:25 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде около Шумен?

Мнение от emko0o0o »

Balakchia написа:
emko0o0o написа:Колеги бяха предната седмица на преселка риба не са хванали за 48 часа , дори и кьорава транка не удряла . По целия бряг имало гасена вар явно са хвърляли в язовира[

Баси-някой да има идея къде може да се отиде за риба?И за какво се хвърля тази гасена вар?За дезинфекция или за усоятяване на риболова?
Около Шумен се сещам в момента само за Фисек имало преличен риболов там . И другото място е като се излезе от Дивдядово и се тръгне посока Смядово в дясно по пътя имаше един развъдник . Иначе ако искаш нешо по диво имаше старо корито на ЛКамчия около смядово излизаха прелични щуки от 4 до към 6-7 кг на жива рибка от там хванати бъкано беше с червеноперка и каракуда . Прелични екземпляри и от сом имаше . Не съм го посещавал от 4 г и незнам как е в момента
Аватар
Fishing_Fan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 654
Регистриран на: Сря Апр 28, 2004 11:07 am
Местоположение: Шумен

Re: Къде около Шумен?

Мнение от Fishing_Fan »

emko0o0o написа:
Balakchia написа:
emko0o0o написа:Колеги бяха предната седмица на преселка риба не са хванали за 48 часа , дори и кьорава транка не удряла . По целия бряг имало гасена вар явно са хвърляли в язовира[

Баси-някой да има идея къде може да се отиде за риба?И за какво се хвърля тази гасена вар?За дезинфекция или за усоятяване на риболова?
имаше старо корито на ЛКамчия около смядово излизаха прелични щуки от 4 до към 6-7 кг на жива рибка от там хванати бъкано беше с червеноперка и каракуда . Прелични екземпляри и от сом имаше . Не съм го посещавал от 4 г и незнам как е в момента
Тези стари корита са до с.Кълново,но това което говориш беше преди 15-20 години,допреди 5-6 години често пресъхваше,риба не остана,сега има малко вода,заблатено е,а рибата засега там е плевелна( дребни червеноперки и каракудки) няма помен от щуки и сомове
Аватар
bad_santa
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 144
Регистриран на: Сря Мар 17, 2010 8:15 pm
Местоположение: Каспичан

Re: Къде около Шумен?

Мнение от bad_santa »

Здравейте колеги, имате ли информация за Дибич и язовира зад Аломиниевия, става ли да си начеша крастата с фидера, благодаря предварително
Ако някога се влюбиш в УЛТРАС, бъди щастлива, защото той най-добре знае какво е обич и вярност!!
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Къде около Шумен?

Мнение от delio-haidutin »

bad_santa написа:Здравейте колеги, имате ли информация за Дибич и язовира зад Аломиниевия, става ли да си начеша крастата с фидера, благодаря предварително
за дибич каъв вид "краста" ще чешеш?чух че са вадили амури и шаран нно на дъно,и нне е за часов рибболов.така че не ти върши работа,за другия яз. не съм чувал нищо от година.
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Аватар
bad_santa
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 144
Регистриран на: Сря Мар 17, 2010 8:15 pm
Местоположение: Каспичан

Re: Къде около Шумен?

Мнение от bad_santa »

delio-haidutin написа:
bad_santa написа:Здравейте колеги, имате ли информация за Дибич и язовира зад Аломиниевия, става ли да си начеша крастата с фидера, благодаря предварително
за дибич каъв вид "краста" ще чешеш?чух че са вадили амури и шаран нно на дъно,и нне е за часов рибболов.така че не ти върши работа,за другия яз. не съм чувал нищо от година.
Благодаря за информацията :wink:
Ако някога се влюбиш в УЛТРАС, бъди щастлива, защото той най-добре знае какво е обич и вярност!!
ztabakov
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Чет Юли 21, 2011 4:49 pm

Re: Къде около Шумен?

Мнение от ztabakov »

Колеги,някакво инфо за язовира в Кравелово-такси,каква риба има,на какво кълве и всяка друга полезна информация.Не съм ходил там повече от 2 години.
vasko76
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Фев 14, 2011 1:35 pm

Re: Къде около Шумен?

Мнение от vasko76 »

Такса-10 лв,лови се каракуда основно.Но има шаран и амури по 10+кг.Вчера бях там и имам уловени 15-20 добри каракуди на торен.
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”