яз. Белопопци

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
pepi555
фен клуб-скобар
Мнения: 611
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 12:21 am
Местоположение: София

яз. Белопопци

Мнение от pepi555 »

здравейте колеги, очертава са неделята да ми е свободна и мисля да отида до белопопци. някой да е ходил и случва ли се нещо или да наблегна на барбекюто. поздрави
На всички невярващи за килограмите мога да им кажа че : Риба и Цици се разбират колко са голями само ако ги държиш в ръцете си!!!
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: яз. Белопопци

Мнение от MITKO70 »

Аз доколкото разбрах от познати ,редовни посетители преди,вече нищо не се случва там.Венци/арендатора /го е освободил и няма риба.Какъв му е статута сега не знам.
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
pavyan
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 133
Регистриран на: Сря Дек 29, 2010 11:04 am

Re: яз. Белопопци

Мнение от pavyan »

pepi555 написа:здравейте колеги, очертава са неделята да ми е свободна и мисля да отида до белопопци. някой да е ходил и случва ли се нещо или да наблегна на барбекюто. поздрави
Доколкото розбрах,язовира е свободен.В смисъл,че вече няма арендатор.На 5 или 6-ти декември миналата година имах работа на там и язовира беше източен почти до дупка.Така че не мога да кажа нищо повече от това.
Между другото,същата неразбория е и със Стефаново.От кмета на селото знам,че арендата е изтекла.Пазачите обаче прибират пари.Абе изобщо.......
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: яз. Белопопци

Мнение от MITKO70 »

За Стефаново ,ако е така и кмета знае ,то си има начин как да се махнат,сигнализира се където трябва.Друг е въпроса ,ако кмета не го интересува или има интерес :? Иначе това беше страхотно язовирче,с доста добра щука.
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
Аватар
misho kostura 55
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 150
Регистриран на: Пет Фев 11, 2011 12:30 am
Местоположение: СОФИЯ

Re: яз. Белопопци

Мнение от misho kostura 55 »

pavyan написа:
pepi555 написа:здравейте колеги, очертава са неделята да ми е свободна и мисля да отида до белопопци. някой да е ходил и случва ли се нещо или да наблегна на барбекюто. поздрави
Доколкото розбрах,язовира е свободен.В смисъл,че вече няма арендатор.На 5 или 6-ти декември миналата година имах работа на там и язовира беше източен почти до дупка.Така че не мога да кажа нищо повече от това.
Между другото,същата неразбория е и със Стефаново.От кмета на селото знам,че арендата е изтекла.Пазачите обаче прибират пари.Абе изобщо.......
Привет пичове, на стефаново бях в събота. Пазачите наистна все още събират пари, водата е кристална с малко занижено ниво. А щуки "греда" ито яка. Поздрави. :D :drinkers:
Успех рибари и риболовци?!
Аватар
pepi555
фен клуб-скобар
Мнения: 611
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 12:21 am
Местоположение: София

Re: яз. Белопопци

Мнение от pepi555 »

е добре че се сетих да питам в форума че щях да ходя напразно, жалко миналата година ходех много често а и добри амури излизаха
На всички невярващи за килограмите мога да им кажа че : Риба и Цици се разбират колко са голями само ако ги държиш в ръцете си!!!
Аватар
TRAP
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 594
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:10 pm
Местоположение: София/Видин/

Re: яз. Белопопци

Мнение от TRAP »

Днес приказвах с един колега Венци си е още арендатор преди един ден е бил там условията са си същите.Хванал е един шаран.
Така ,че няма нищо вярно в приказките за падането на арендата от Венци поне за сега.
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: яз. Белопопци

Мнение от mita4eto »

TRAP написа:Днес приказвах с един колега Венци си е още арендатор преди един ден е бил там условията са си същите.Хванал е един шаран.
Така ,че няма нищо вярно в приказките за падането на арендата от Венци поне за сега.
Това е добре, аз лично харесвам този язовир и не мисля да спирам излетите си там и този сезон. Не знам само кой и с каква цел пуска кьор-фишеци че язовира е оставен ...
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: яз. Белопопци

Мнение от MITKO70 »

Дано е така ,както казва колегата,Венци добре го гледаше язовира.Въпроса е каква риба има сега ,след източването през декември.Ще трябва да говоря с моя човек,той редовно ходеше там,занимава се сериозно само със спортен риболов.
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
Аватар
atanasko
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 166
Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 6:28 pm

Re: яз. Белопопци

Мнение от atanasko »

Дано арендаторът да е решил да прочисти дъното и да го зариби отново.Миналата година имах страхотни преживявания с яки шарковци.Ще бъде жалко ако е зарязан защото това е едно от малкото красиви места около София , където човек може да се радва на природата и да си прекара чудесно.
Опазвайте Рибата , за да има какво да се лови !!!
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: яз. Белопопци

Мнение от mita4eto »

Колега atanasko, казал си го 100% точно - аз ходя там именно заради добрата комбинация между природа и рибни ресурси. За разлика от много други арендовани язовирчета, тук има природа
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
paco02
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 2:11 pm

Re: яз. Белопопци

Мнение от paco02 »

Здравейте колеги.На Белопопци условията са си както преди 5лева на пръчка.В събота на 19.03 бях там.На целия язовир бяхме 4 човека.Нищо не хванахме,но пред нас видях как го зарибяват 1 тон шарани.
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: яз. Белопопци

Мнение от MITKO70 »

Какви са всичките условия на Белопопци,пръчката ясно 5 лв.След това...,дава ли да се връща риба във водата,че нямам спомен от последния път ,беше отдавна.
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: яз. Белопопци

Мнение от Д-р Флекс »

Рибата (без пъстървата) може да се връща, ако не е разранена устата. Ако е разранена, но рибата е жива, и не искаш да я взимаш, предаваш я на пазача, да я продават. Каракудата, бабушката, костура, уклея не се плащат.
Аватар
atanasko
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 166
Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 6:28 pm

Re: яз. Белопопци

Мнение от atanasko »

Във момента Рибата се е установила в по-плитката част на язовира, което е разбираемо и затова са важни местата.Вчера хубавите места бяха заети от ранни зори и се примирих на неудобно място откъм гората .Излиза хубава каракуда и по някой приличен шаран , но кълването се влияе от променливото време.На плувка успехът е по-голям от риболова на дъно.В сутрешните часове ,когато бе по тихо Щекарите доминираха и извадиха добри риби.Моят резултат бе скромен няколко каракуди и едно малко шаранче около 1.2 кг.Рибата я пуснах за да си свърши задълженията определени от Майката природа и ми стана тъжно ,когато покрай мен минаха едни "юнаци" хванали едни хубави шарани , единият бе над 4кг. с издути кореми .Вярно някой ще каже :Нали си я плащат, но като си помислим колко рибки не са могли да видят Белопопски води ?!! А и "Метро" работи .....
Опазвайте Рибата , за да има какво да се лови !!!
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”