инфо за яз.ярловци

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
elendill
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Апр 17, 2009 2:01 pm

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от elendill »

Regar написа:Да, точно пътя в ляво имах предвид. Благодаря за отговора...явно не съм за там :(
Колега, не се отчайвай. Всичко зависи от задкормилното устройство :) Не знам с каква кола си и колко е ниска, но аз съм с Пежо 508, което опредлено не е висок автомобил, предполагам си виждал такова... Ходил съм два пъти на язовира, точно от ляво на стената по черния път за който говорят. Пътя е позасипан и пооправен на места, но има и кофти участъци. С внимателно каране и сухо време разбира се, мисля че няма да е проблем да идеш по пътя до язовира.
pavyan
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 133
Регистриран на: Сря Дек 29, 2010 11:04 am

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от pavyan »

Някой с информация дали е тръгнала каракудата?
Sme6NIKa
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 274
Регистриран на: Пет Май 25, 2007 9:28 am
Местоположение: София

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от Sme6NIKa »

Тръгнала е, както и червеноперката...
Мерака винаги е по-голям от възможностите....или поне при мен е така!
pavyan
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 133
Регистриран на: Сря Дек 29, 2010 11:04 am

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от pavyan »

Sme6NIKa написа:Тръгнала е, както и червеноперката...
Мерси за отговора.И ако не е нахално-как е пътя в ляво,че съм с чистак нова кола и не ми се иска да я надера от храстите покрай него. :oops: :oops:
Sme6NIKa
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 274
Регистриран на: Пет Май 25, 2007 9:28 am
Местоположение: София

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от Sme6NIKa »

Зависи колко ти е висока колата. Няма да съм много обективен, тъй като ходихме с джип и пътя ми се видя ОК. Накатко: след като качиш баира (поносимо е в сухо време), нва първия десен завой хващаш направо пътя през ливадата (там си е нормално) и когато свърши ливадата, практически след като си се спуснал по баира, оставяш колата където ти е кеф, защото нататък пътя не е за непрежалена кола. Има дупки и коловози, а ако не е изсъхнало добре, може да имаш проблеми. Все пак инфото е от преди 25 дни - 20-ти Май. Сега може и да се е променила ситуацията, но най-добре е да намериш телефона на арендатора (май има Фейсбук-аз нямам) и да го питаш. На 4-ти Юни лових до стената и не съм ходил в посоката, която те интересува. Най-добре ми звънни по телефона...
Мерака винаги е по-голям от възможностите....или поне при мен е така!
mardafi
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 10:53 am

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от mardafi »

Ще ловя с фидери - някой да има информация къде е най-перспективно дистанция и дълбочина
Emanuilcho00
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Чет Май 05, 2011 10:04 am

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от Emanuilcho00 »

Някой да има има инфо за места около къщата там на собствениците има ли места как е пътя?
dobrin
новобранец
новобранец
Мнения: 48
Регистриран на: Чет Апр 28, 2005 2:10 pm

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от dobrin »

Някой да е ходил тези дни към Ярловци? Мисля да използвам (може би) последния хубав уикенд за един излет - как върви напоследък?
pavyan
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 133
Регистриран на: Сря Дек 29, 2010 11:04 am

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от pavyan »

Да повдигна темата и да питам дали някой е ходил и каква е хавата.Ако не ми мине котка път,смятам в събота да ходя на опашката на язовира.Та ако някой знае,да каже и за пътя.
cArl0sm0Ya
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Яну 24, 2011 11:01 am

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от cArl0sm0Ya »

Ходи ли колега? Някакви отзиви за риболова? И най-вече, това, което ме интересува, е дали има водорасли.... че обикновенно се образува един пояс..
pavyan
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 133
Регистриран на: Сря Дек 29, 2010 11:04 am

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от pavyan »

cArl0sm0Ya написа:Ходи ли колега? Някакви отзиви за риболова? И най-вече, това, което ме интересува, е дали има водорасли.... че обикновенно се образува един пояс..
Не ходих,че ми се отвори работа.Надявам се тази неделя да е.Не че някой сподели каквото и да е,ама.... :evil:
Regar
фен клуб-скобар
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Май 29, 2004 4:17 pm
Местоположение: София

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от Regar »

pavyan написа:
cArl0sm0Ya написа:Ходи ли колега? Някакви отзиви за риболова? И най-вече, това, което ме интересува, е дали има водорасли.... че обикновенно се образува един пояс..
Не ходих,че ми се отвори работа.Надявам се тази неделя да е.Не че някой сподели каквото и да е,ама.... :evil:
В събота мисля да ходя на сляпо и ще пиша резултата вечерта. Щом ще ходиш в неделя, провери темата преди да тръгнеш.
cArl0sm0Ya
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Яну 24, 2011 11:01 am

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от cArl0sm0Ya »

Аз другата седмица съм отпуска, мисля сряда-четвъртък да ходя :) Моля за споделите как е риболова. Мисля на фидер да ги търся и силно ме вълнува положението с водораслите :)
TRANSKI RIBAR
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1607
Регистриран на: Съб Фев 11, 2006 3:39 pm
Обратна връзка:

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Утре живот и здраве ще ходим и ще дам инфо.
chirusa_bg написа: ПП. По цяла нощ пие, а сутрин ни бие. Що е то?
1.3.1.2.
Regar
фен клуб-скобар
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Май 29, 2004 4:17 pm
Местоположение: София

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от Regar »

Та така...Днес бях на язовира и както обещах давам инфо. Нивото е доста високо и има залети пътища покрай водата. Хора доволно, основно по местата около боровата гора, където е и рибата. Лових на фидер в дълбокото - само каракуда, дребни и средни. Водорасли има, но не е страшно положението. Пътят в ляво от стената, който води към боровата гора, става с малко зор и за по-височка лека кола.... ако сте я прежалили. Каракудата предпочиташе торния.
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”