инфо за яз.ярловци

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
stani73
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Пон Мар 14, 2011 10:06 am

инфо за яз.ярловци

Мнение от stani73 »

здравейте колеги-за първи път пиша.ако нещо згафя-сори!та имам питане за яз.ярловци-трънско.има ли някой инфо за кълването на рибите тази година?за миналата година имам много дни риболов на този водоем,но ми е малко далеч и затова питам дали е тръгнала рибата :)
stani73
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Пон Мар 14, 2011 10:06 am

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от stani73 »

мин.година имаше палатки само събота и неделя и то само към стената.аз ловех от страната на село главановци.там е доста плитко,но там даваше най-добре шаран,каракуда и хубава червеноперка.има доста шавар,а и рибата беше наплашена от арендатора и от неговите мрежи.
ramcho_gazara
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 517
Регистриран на: Нед Мар 28, 2010 9:38 pm
Местоположение: Асеновград

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от ramcho_gazara »

първо прочети правилата в форума :wink:
TRANSKI RIBAR
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1607
Регистриран на: Съб Фев 11, 2006 3:39 pm
Обратна връзка:

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Колега рано е за там,след седмица две най рано ще тръгнат :wink:
chirusa_bg написа: ПП. По цяла нощ пие, а сутрин ни бие. Що е то?
1.3.1.2.
slivnalia
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3343
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 6:29 pm
Местоположение: Стоян Петров- Сливен

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от slivnalia »

stani73 написа:здравейте колеги-за първи път пиша.ако нещо згафя-сори!
Добре дошъл,згафи :D но,няма проблем ще преместя темата за напред бъди по- внимателен :wink:
Изображение
bogomilangelovlevron
новобранец
новобранец
Мнения: 61
Регистриран на: Съб Апр 10, 2010 7:46 pm

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от bogomilangelovlevron »

Благодарим на добрите модератори че ни помагат когато бъркаме !
stani73
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Пон Мар 14, 2011 10:06 am

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от stani73 »

евала за разбирането :oops:
имам инфо,че тази година яз.ярловци има нов арендатор.ако е така дано да го стопанисва по-добре от предния.язовира има потенциал-ако се облагороди и зариби добре,няма да има празно.
cArl0sm0Ya
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Яну 24, 2011 11:01 am

Ярловци ?

Мнение от cArl0sm0Ya »

Да е ходил някой тая година до Ярловци? Да каже дали са тръгнали каракудите и какви са условията за плащането и дали е зарибяван язовира.Ще бъда много благодарен на всякаква информация,относно водоема :) Благодаря предварително.
Аватар
dess0
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 545
Регистриран на: Чет Авг 21, 2008 9:50 am
Местоположение: София

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от dess0 »

Миналата седмица ходихме на Ярловци. Подчертавам, че само ходихме и не сме ловили.
Като инафо мога да кажа, че по стената е забранено минаването с автомобил! На брега с борчетата може да се стигне само по гадния път, но там има едно доста критично място и решихме да не рискуваме! По думите на арендатора (който се представи за истинския стопанин на язовира) никой не се бил похвалил с улов на каракуда, все още. Ловели се малки костурчета и уклеи. Показателно беше и това, че не се виждаха никакви рибари по целия гьол! Това беше преди седмица, а сега се стопли доста, та може да има промяна. Аз лично бих изчакал още малко.
Нека пазим водоемите чисти!!! Събирайте си боклуците!!!
cArl0sm0Ya
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Яну 24, 2011 11:01 am

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от cArl0sm0Ya »

Аз след 10тина дни минимум мисля да пътувам натам.Просто иска да знам какво е положението.А питахте ли го колко се плаща?Дали е 7 лв на пръчка,както четох в по предните коментари.И дали може да се мине покрай къщата и да се лови на този бряг,дето е с поляните,че с мойто Поло,нямам никакъв шанс да мина отсреща,за да ида в залива.И ако си ходил от тази страна,да споделиш дали е много плитко и въобще дали може да се направи успешен риболов.Иначе плана е да ида с нощувка.
Ruzel
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 10:01 pm
Местоположение: софия

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от Ruzel »

и мен ме вълнуват живо въпросите които колегата по горе е задал!аз също ще се опитам да субера инфо и ще го споделя,ако имам такова!
stani73
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Пон Мар 14, 2011 10:06 am

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от stani73 »

бях на 25-04.от страната на ливадите към с.главановци пред старите садки.собственика ми взе 5 кинта.хванах-нищо-явно още е рано.водата е още студена.лових на 1метър дълбочина на дваисетина метра навътре на ваглер.нямаше никакво движение на риби на повърхността около шаварите.
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от chirusa_bg »

Рано е още, годината е по-студена от миналата :?
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Аватар
bkd
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3907
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 8:16 pm
Обратна връзка:

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от bkd »

От към къщата е доста плитко ,а за да стигнеш по-добро място трябва бая да покараш и да минеш втичалото .Ако е сухо, горе -долу добре ,но ако е валяло си седи .............на седалката.Трябва добре да го познаваш язовира ,защото има няколко подстъпа ,но са такъв капан ,че не ми се говори.Шанса ти е от към гората ,ако може да ститнеш с полото :idea:
ИСКАМ МРАКА НА ЗОРАТА,А НЕ ЗАЛЕЗА НА СВЕТЛИНАТА...
Ruzel
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 10:01 pm
Местоположение: софия

Re: инфо за яз.ярловци

Мнение от Ruzel »

има един критичен участък, но се минава с почти всякаква кола ама зависи и от задволанното устройство :lol: .там съм виждал и джипове опрели на праговете...а също и колеги които минават с нисички коли....
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”