Долни Богров-платеното

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Долни Богров-платеното

Мнение от Diksata »

Какво ще рече "редки" ? В смисъл горе долу как излизат, на каква захранка и стръв си бил и хубави , хубави, 3-4 килограма имат ли ?

BARUTA написа:Редки но хубави шарковци !!!!!!!!
BARUTA
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 6:21 pm

Re: Долни Богров-платеното

Мнение от BARUTA »

на фидер, стръв пелети и царевица ,риби 8-12 кг , 5-6 удара за деня . На тежко 2 риби на топчета 15кг и 20 кг хванаха други колеги същия ден. инфо от 03 04 2017г
Tsoko1985
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Юли 27, 2016 5:56 pm
Местоположение: София

Re: Долни Богров-платеното

Мнение от Tsoko1985 »

Колеги,през седмицата от колко отварят?
naachkko
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Яну 18, 2011 4:00 pm

Re: Долни Богров-платеното

Мнение от naachkko »

07:30ч
ЕгоисТа
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Май 25, 2016 6:25 pm

Re: Долни Богров-платеното

Мнение от ЕгоисТа »

Колеги да споделя с вас,днес бях на водоема.Отидох късно,понеже сутринта имах малко задачки да свърша и бях там към 10:15ч.Имаше към 35-6 човека,като отидох долу горе.Духаше вятър,но беше умерен и не студен толкова.Слънцето ту се показваше,ту се скриваше.Малко след като отидох се обади едно шаранче отсреща.Две момчета го хванаха,но беше около 3-4 кг,не по - голям.След това се извадиха още 2 около 6-7 кг.Аз хванах най-големия поне за времето,което бях там.Беше голо шаранче.На кантара с дюшека закова 10.2 кг.Взе на пелетка на дъно,на монтаж косъм със силиконово пръстенче на куката,на около 10-12 м от брега,подавах през 15 мин,царевичка,две консерви.Това беше за времето,докато бях там.Към 15:00ч си тръгнах.Още водата е студена и шарко и амурчо не са се размърдали.Но аз съм доволен,малко релакс,една рибка,перфектно.Това е.На слука момци.
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Долни Богров-платеното

Мнение от Slavi_82 »

Водата е още студена и рибите се акивизират главно след от 2 след обяд натам.
Не че преди това не може да се хване риба но слънчевите лъчи събуждат апетита на рибите.
С правилната стратегия и стръв можете да изкарате един приятен риболов :)
Аз имам и 2 амура изкарани на последния риболов там което е леко учудващо за тази студена вода
така че очаквайте изненади
Kaloqn19
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2015 3:04 pm

Re: Долни Богров-платеното

Мнение от Kaloqn19 »

Вчера бях от 8:20 до 18:00 и хванах десет риби.Очаквах след 15:30 да започне да кълве ,но беше обратното след 15:30 имах само две риби.Най-големият шаран беше 15 килограма люспест.Пробвах на зиг риг ,но нищо.Всичките риби излезнаха на поп-ъп(люта сьомга) с ПВА.
П.П. Интересно , че всички шарани бяха люспести!
Kaloqn19
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2015 3:04 pm

Re: Долни Богров-платеното

Мнение от Kaloqn19 »

Онзи ден пак бях на Богров...Хванах 12 риби и пак на поп ъп люта сьомга.Четири от рибите бяха на зиг риг;)
ЕгоисТа
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Май 25, 2016 6:25 pm

Re: Долни Богров-платеното

Мнение от ЕгоисТа »

Мисля утре да го посетя,но нещо немога да си намеря компания...Всички мой познати имат некви други задачи за гонене,а на мен сам не ми се ходи...
EMSKI
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Чет Юли 21, 2011 10:13 pm

Re: Долни Богров-платеното

Мнение от EMSKI »

Някой да е ходил тази седмица да каже как е?
Kaloqn19
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2015 3:04 pm

Re: Долни Богров-платеното

Мнение от Kaloqn19 »

Вчера беше доста зле.Хванах 4 риби,една от които 17.800, всички бяха около 12-13 кила и люспести.
Хванати на силиконова царевица и поп-ъп.На целият гьол се извадиха около 10 риби. ;)
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Долни Богров-платеното

Мнение от Diksata »

Вчера и онзи ден бях там. Онзи ден от 07:00 до към 13:00 беше много слабо , като за стръв използвах топчета или царевица поп-ъп. Нямах пипане. Но след 13:00 , когато сложих пелета за стръв, се започна кълване след кълване. Та от 13:00 до към 16:00 около 5-6 амура извадени и 3 шарана, поне за моята пръчка. А вчера, от 14:00 до 18:00 , аз извадих 2 шарана, единият от тях около 15-16 килограма, другият по-малък, и моите приятелчета извадиха 2-3 шарана. Това беше. Общо взето - пелетите са истината там.
Balakchia
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 194
Регистриран на: Сря Сеп 04, 2013 5:31 am

Re: Долни Богров-платеното

Мнение от Balakchia »

Diksata написа:Вчера и онзи ден бях там. Онзи ден от 07:00 до към 13:00 беше много слабо , като за стръв използвах топчета или царевица поп-ъп. Нямах пипане. Но след 13:00 , когато сложих пелета за стръв, се започна кълване след кълване. Та от 13:00 до към 16:00 около 5-6 амура извадени и 3 шарана, поне за моята пръчка. А вчера, от 14:00 до 18:00 , аз извадих 2 шарана, единият от тях около 15-16 килограма, другият по-малък, и моите приятелчета извадиха 2-3 шарана. Това беше. Общо взето - пелетите са истината там.
Привет Колега,какви пелети използва и на какъв монтаж ако не е тайна?Може и на лични.
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Долни Богров-платеното

Мнение от Diksata »

Те там си продават пелети. Водят се български. Принципно можеш да ги намериш и на по-евтина це,а да кажем 1.40 на килограм, а там е 2.50 , даже не знам дали е и 1 килограм. Взимаш 5-6 плика от малките, ако ще ловиш на фидер, правиш 3-4 от тях за захранка и другите 2 ги стреляш с прашка. През 1 час примерно, по 4-5 топки захранка и 3-4 прашки пелети. За стръв взимаш 1 плик от големите пелети и си ти човекът !
Balakchia написа:Привет Колега,какви пелети използва и на какъв монтаж ако не е тайна?Може и на лични.
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Долни Богров-платеното

Мнение от pampasa »

Здравей , риболов на плувка има ли :roll: ....................................вече ?
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”