яз.Камчия

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
dimito80
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 346
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 1:57 pm
Местоположение: гр.Айтос

Re: яз.Камчия

Мнение от dimito80 »

Да така е колега само ние смотаняците които искаме да си направим кефа по най нормален и законен начин излизаме- най големите балъци в държавата.Плащаме си билети даваме пари за въдици,захранки,гориво и в един момент няма къде да отидем за риба.Защо бай едиси кой е казал че на този водоем нямаме право да ходим,имат право хората които го охраняват да си пускат мрежи и да правят пари.Очитат се на който трябва и всичко е наред.Еииииииииии тази България съществували като държава.
valeripetrov
новобранец
новобранец
Мнения: 82
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 6:30 pm

Re: яз.Камчия

Мнение от valeripetrov »

Колеги искам да попитам има ли Бяла риба (Сулка) в язовир Камчия. За Костур знам ,че има ,но за Сулка не знам.Вярно ,че ловя само от брега. Питам ,защото на 1.03 тази година засякох на язовира един колега с лодка ,които ми каза ,че търсел Сулка на воблер ,но нямал слука, но пък друг път хващал много- добри екземпляри.
dobrikk
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 11:55 am
Местоположение: Бургас

Re: яз.Камчия

Мнение от dobrikk »

valeripetrov написа:Колеги искам да попитам има ли Бяла риба (Сулка) в язовир Камчия. За Костур знам ,че има ,но за Сулка не знам.Вярно ,че ловя само от брега. Питам ,защото на 1.03 тази година засякох на язовира един колега с лодка ,които ми каза ,че търсел Сулка на воблер ,но нямал слука, но пък друг път хващал много- добри екземпляри.
Доколкото имам инфо от един местен, той ми каза че преди няколко години са зарибили със сулка, така че би трябвало да има, ако не са я изяли вече де. Ма то като е забранен, ко значение има.
valeripetrov
новобранец
новобранец
Мнения: 82
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 6:30 pm

Re: яз.Камчия

Мнение от valeripetrov »

Искам да разбера дали е мрежар или въдичар.
dimito80
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 346
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 1:57 pm
Местоположение: гр.Айтос

Re: яз.Камчия

Мнение от dimito80 »

местни въдичари нама
valeripetrov
новобранец
новобранец
Мнения: 82
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 6:30 pm

Re: яз.Камчия

Мнение от valeripetrov »

Този не беше местен.Колкото до местните има и въдичари,дори съм ги виждал как събират боклука по брега и го горят.Това беше когато язовирът бе разрешен. Пиша за местни от с. Подвис не ,че във всяко стадо си има и мърша.
Аватар
Sevich
новобранец
новобранец
Мнения: 92
Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 6:24 pm

Re: яз.Камчия

Мнение от Sevich »

Колеги дайте някоя дестинация по Камчия за кефал на мухарка вчера бях на моста на Есен но други места не знам,мерси
Аватар
sabin
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Юли 18, 2008 8:31 pm
Местоположение: гр.Ямбол

Re: яз.Камчия

Мнение от sabin »

Миналата седмица ходихме, но водата беше много и бърза. Риба не се видя никъде. Даже не разпънах въдицата. Включително и мухарката. На Есен положението бе същото.
KIRO85
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 7:23 pm

Re: яз.Камчия

Мнение от KIRO85 »

Уклея днес си калвеше доволно през целия ден.Не е от най едрия ама калве.
Аватар
boceto84
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 218
Регистриран на: Пет Окт 31, 2008 7:31 pm
Местоположение: Ямбол

Re: яз.Камчия

Мнение от boceto84 »

Около с.Манолич как е положението.Нивото и водата нормални ли са или е пак боза?Знам че по това време излизаха и добри кленове там.
https://www.facebook.com/pages/Handmade ... 8341715246" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
KIRO85
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 7:23 pm

Re: яз.Камчия

Мнение от KIRO85 »

Язовира е пълен водата се е поразмътила от дажда,излиза уклей ,бабушка обажда се и гьрбица -от помпената надолу.
Subin 63
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Чет Яну 24, 2013 7:22 pm
Местоположение: Ямбол

Re: яз.Камчия

Мнение от Subin 63 »

Днес,дребна червенопера и уклей,,рядка гърбавица.Реката на с.Манолич е мътна.
Аватар
jean11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 269
Регистриран на: Вто Фев 27, 2007 3:56 pm
Местоположение: В.Търново

Re: яз.Камчия

Мнение от jean11 »

Колеги,знам за статута на язовира.Знам също ,че въпреки забраната се посещава редовно.Смятам да направя един няколко дневен излет в района на с.Подвис,по-точно тополовата горичка след лагера.Моля ,ако някой е ходил скоро,да напише какво е състоянието на пътя?То знам,че е уникално труден,бил съм там преди три години точно и трасето беше като за офроуд.Дано не е още по-зле?Ще се радвам,ако има отговор!
Дърпай и не му отпускай!
YAROSHKH
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Мар 14, 2012 5:03 pm
Местоположение: гр.Варна

Re: яз.Камчия

Мнение от YAROSHKH »

През GOOGLE EARTH гледах един път дето слиза от с.Подвис надолу, докъм едно дере. Дори има една качена снимка със пътя. изглежда ми добре. Дали е проходим пътя с малко по-висок автомобил макар и да не е 4х4 ? Някой слизал и е надолу ?
Аватар
vlado_kamburov
новобранец
новобранец
Мнения: 73
Регистриран на: Нед Дек 25, 2011 3:52 pm

Re: яз.Камчия

Мнение от vlado_kamburov »

на питането-по горе...има сулка
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”