ТЕЦ-1 Гълъбово

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Радо Троев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 518
Регистриран на: Сря Апр 01, 2009 5:33 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: ТЕЦ-1 Гълъбово

Мнение от Радо Троев »

Последно.... :lol: :axe:
Изображение
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: ТЕЦ-1 Гълъбово

Мнение от С.Върбанов »

Няма как да ти повярвам ! Докажи го защото в противен случай доказваш само ,че ти пускаш мрежи и говориш от твое име !
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
miro8707
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Вто Мар 22, 2011 3:12 pm

Re: ТЕЦ-1 Гълъбово

Мнение от miro8707 »

С.Върбанов написа:
miro8707 написа:Не е хубаво колега да се пускат теми за свободни язовири че има риба защото много "месари "се ровят из форумите да гледат къде излиза риба и отиват да си опъват мрежите
Там няма шанс да пуснат мрежи ! Вярвай ми :wink:
Колега няма шанс да ги спрат тез копеленца решат ли ще пуснат мрежи дано да си прав че немогат ама едвали за това ти казвам че нее хубаво да се пускат такива теми сега ще се настарвят повече ;)
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: ТЕЦ-1 Гълъбово

Мнение от С.Върбанов »

Миро от около година там точно ( топлия канал ) се проверява постоянно , както през деня така и вечерта ! Може и да има ентусиасти , но се броят на пръсти вече . Преди пускаха мрежи и от пожарната , но и това приключи . Мангалите ловяха маломерни бели рибки на малкия канал до шосето , но и това спря . Дано тези , които продължават да си играят с мрежестите играчки скоро да бъдат с по 1 акт повече и условни присъди съответно !
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
miro8707
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Вто Мар 22, 2011 3:12 pm

Re: ТЕЦ-1 Гълъбово

Мнение от miro8707 »

С.Върбанов написа:Миро от около година там точно ( топлия канал ) се проверява постоянно , както през деня така и вечерта ! Може и да има ентусиасти , но се броят на пръсти вече . Преди пускаха мрежи и от пожарната , но и това приключи . Мангалите ловяха маломерни бели рибки на малкия канал до шосето , но и това спря . Дано тези , които продължават да си играят с мрежестите играчки скоро да бъдат с по 1 акт повече и условни присъди съответно !
Дано и аз на това се надявам поздрави !!!
chlen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 237
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:59 pm
Обратна връзка:

Re: ТЕЦ-1 Гълъбово

Мнение от chlen »

С.Върбанов написа:Няма как да ти повярвам ! Докажи го защото в противен случай доказваш само ,че ти пускаш мрежи и говориш от твое име !
Не е нужно да ми вярваш,нито да ти доказвам каквото и да е.Аз съм от Гълъбово и ти казвам със сигурност,че мрежи се пускат през вечер...и не само.Разбира се ,че не е в топлия канал или топлото(заобградено с камъните),но язовира си е едно цяло.
valentin7203
новобранец
новобранец
Мнения: 99
Регистриран на: Сря Яну 21, 2009 9:37 pm
Местоположение: стара загора

Re: ТЕЦ-1 Гълъбово

Мнение от valentin7203 »

chlen написа:
С.Върбанов написа:
miro8707 написа:Не е хубаво колега да се пускат теми за свободни язовири че има риба защото много "месари "се ровят из форумите да гледат къде излиза риба и отиват да си опъват мрежите
Там няма шанс да пуснат мрежи ! Вярвай ми :wink:
Там се пускат мрежи почти всяка вечер..повярвай ми :)
Със сигурност е така
alankulu1987
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1101
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 8:35 pm

Re: ТЕЦ-1 Гълъбово

Мнение от alankulu1987 »

Здравейте колеги ;) Някой с някакво прясно инфо от ТЕЦ-а има ли ??? Едно време като даваха на ТЕЦ-2 да се хваща с баща ми по това време много бяла риба хващахме,че и големи сомове са ни късали :) До сега на ТЕЦ-1 не съм ходил,но ми е интересно да събера малко инфо ;) Благодаря ви !
chlen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 237
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:59 pm
Обратна връзка:

Re: ТЕЦ-1 Гълъбово

Мнение от chlen »

Излизат само червеноперки по каналите. Би трябвало и каракуда да се събере,ама още я няма.Ако науча нещо ще драсна тук
mouzes1
новобранец
новобранец
Мнения: 20
Регистриран на: Чет Авг 16, 2012 8:59 am
Местоположение: пловдив

Re: ТЕЦ-1 Гълъбово

Мнение от mouzes1 »

в краина сметка плаща ли се или е с билет да знам да ходим ли въобще че стея платени вече му ям попарата сумати време.всеки арендатор ти казва какво е пусал а че е изкарал почти всичката не казва писна ми вече от платени за какво ги вадим тия билети.даите някаква информация за овчарица на топллото въпроса ми е към пича от гълабово
chlen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 237
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:59 pm
Обратна връзка:

Re: ТЕЦ-1 Гълъбово

Мнение от chlen »

Мога да ти дам за ТЕЦ1. Има платено-цената е 20 лв за 2 въдици.Риба има,но трудно се хваща.В този сезон не ти препоръчвам да биеш път и да даваш още 20 лв. А иначе за язовира-каракудата се е събрала и я пердашат с парашути и мрежи ...предполагам,че ще кълве,ама няма да ти е комфортно там,щото ще си единствения на стръв. Както писах по-горе червеноперки излизат на топлия канал.Ходихме веднъж и наистина се хващат много,ама да биеш път за червеноперки...
На язовира не се плаща
stanilov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 333
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 4:53 pm
Местоположение: град Ямбол

Re: ТЕЦ-1 Гълъбово

Мнение от stanilov »

chlen написа:Мога да ти дам за ТЕЦ1. Има платено-цената е 20 лв за 2 въдици.Риба има,но трудно се хваща.В този сезон не ти препоръчвам да биеш път и да даваш още 20 лв. А иначе за язовира-каракудата се е събрала и я пердашат с парашути и мрежи ...предполагам,че ще кълве,ама няма да ти е комфортно там,щото ще си единствения на стръв. Както писах по-горе червеноперки излизат на топлия канал.Ходихме веднъж и наистина се хващат много,ама да биеш път за червеноперки...
На язовира не се плаща
Здрасти колега би ли споделил какво е положението на Обручище?Обажда ли се каракудата ?Благодаря предварително и весели празници!
chlen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 237
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:59 pm
Обратна връзка:

Re: ТЕЦ-1 Гълъбово

Мнение от chlen »

На канала от Обручище -само червеноперки.Каракудата е на помпите
stanilov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 333
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 4:53 pm
Местоположение: град Ямбол

Re: ТЕЦ-1 Гълъбово

Мнение от stanilov »

chlen написа:На канала от Обручище -само червеноперки.Каракудата е на помпите
Благодаря за отзивчивостта!А къде се намират помпите,че не съм на ясно с обстановката там?
djniki_78
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Авг 31, 2011 11:42 am

Re: ТЕЦ-1 Гълъбово

Мнение от djniki_78 »

Дайте малко инфо за ТЕЦ 1 как е риболова тази година :fishing5: :fishing9:
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”