Платени водоеми около Пловдив.

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
alankulu1987
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1101
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 8:35 pm

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от alankulu1987 »

Вуйчо-Ваньо написа:Като спомена каракудата ми дойде на ум да ви питам къде по това време може да отиде човек и да си направи кефа цял ден да мъкне каракуди?Ако може да са и с прилични размери де а не "бръснарски ножчета". :lol:
На полицейския ( Cocoon lake - по ново му ) в момента вадили много каракуда. Имам инфо от сигурен източник от вчера ;) Също така има изкаран амур 7 кг. Рибата в момента се бие в брега. Каракудите варират между 200-400 грама,като сам човек можел да хване 20 кг за един ден.
Аватар
dimmitov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 473
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2012 4:40 am
Местоположение: Пловдив

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от dimmitov »

butnik написа:
dimmitov написа:5лв е таксата на Лилята, няма ограничения на броя въдици, което е логично при положение че рибата се плаща.Бутников отива утре, аз отивам в петък живот и здраве.Инфо ще има.
Димитров,заедно ще сме в петък,таман ще станеш филмова звезда :D Отложи се днешното представление,поради заболяване на един от големите шарани :D
Още малко инфо за два водоема-Микрото официално се открива за риболов в събота,като завчера са пуснати 7 тона шаран между 1 и 2кг,в таксата влиза до 5 бр шарани,а плевела е фри.И от понеделник се отваря още един водоем в близост до с.Стряма,5лв такса ,като в нея се включва плевелната риба/костур над 500гр,уклей,каракуда,кефал/ шаран,амур,щука,бяла риба се заплащат отделно..Подробности в снимки и пътеводител в понеделник.Водоема не е пускан до сега за риболов и не е вадена риба от него.
Митов , Димитър Митов се казавам, не Димитров :drinkers:
Само за снимки сме :D Поне няма да сме сами :partyman:
НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ИЗЛОВИ ВСИЧКАТА РИБА С ВЪДИЦА
Изображение
Аватар
larybalky
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 118
Регистриран на: Вто Сеп 11, 2012 6:08 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от larybalky »

На полицейския по думите на арендатора от петък има хванат един 11кг шаран и един амур 6кг в сряда това е по тяхна информация.Това което видях са 10 човека с по 15 -20 каракуди около 150-200гр.Н двете клетки на края на селото извадих 12 каракуди под 100гр.Шаран не пипна на никой.
Мераклия
CHOKUNA
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Юли 15, 2008 9:31 pm

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от CHOKUNA »

butnik написа:
dimmitov написа:5лв е таксата на Лилята, няма ограничения на броя въдици, което е логично при положение че рибата се плаща.Бутников отива утре, аз отивам в петък живот и здраве.Инфо ще има.
Димитров,заедно ще сме в петък,таман ще станеш филмова звезда :D Отложи се днешното представление,поради заболяване на един от големите шарани :D
Още малко инфо за два водоема-Микрото официално се открива за риболов в събота,като завчера са пуснати 7 тона шаран между 1 и 2кг,в таксата влиза до 5 бр шарани,а плевела е фри.И от понеделник се отваря още един водоем в близост до с.Стряма,5лв такса ,като в нея се включва плевелната риба/костур над 500гр,уклей,каракуда,кефал/ шаран,амур,щука,бяла риба се заплащат отделно..Подробности в снимки и пътеводител в понеделник.Водоема не е пускан до сега за риболов и не е вадена риба от него.
Някакъф Телефон За Връзка , и Каква Е Таксата на Микрото ще може ли да ми кажеш?
lowloshiq
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Авг 19, 2011 11:45 am

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от lowloshiq »

колеги някой може ли да ми каже кой от всички водоеми на снимката около войводиново е с 10лв такса без рибата да се плаща,че мисля утре да го посетя Изображение
kRaikkonen
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 689
Регистриран на: Пон Юли 31, 2006 9:49 am
Местоположение: Пловдив

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от kRaikkonen »

Изображение
1 номер е Трофея - 10лв и рибата без пари
2 номер също е 10лв и рибата без пари
Изображение
Honda Ribar
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 137
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 4:13 pm

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от Honda Ribar »

Оправиха ли пътя до полицейския в труд че мойта кола е малко ниска и само това ме спира за сега
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

Като знам в какво състояние беше,не очаквам да са го оправили вече,но все пак да кажат колегите,които са ходили скоро.
Изображение
Изображение
Аватар
genov_eng
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 188
Регистриран на: Чет Окт 21, 2004 9:26 am
Местоположение: Пловдив

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от genov_eng »

За каракуда, колеги, ви препоръчвам Руенското езеро. На 25.04.2013 за 4 часа - 10-12 кг. На плувка. Фидера го зарязах, защото не смогвах. Стръв - всякаква.
Гено Генов
Изображение
goldenboy
новобранец
новобранец
Мнения: 48
Регистриран на: Сря Май 25, 2011 1:44 pm

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от goldenboy »

COCOON LAKE - Пашкулското езеро на 4км. от гр.Пловдив (полицейския рибарник) :arrow: http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=136&t=76400" onclick="window.open(this.href);return false;
goldenboy
новобранец
новобранец
Мнения: 48
Регистриран на: Сря Май 25, 2011 1:44 pm

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от goldenboy »

пътя е в добро състояние,няма оплакал се колега
Очакваме Ви :)
lowloshiq
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Авг 19, 2011 11:45 am

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от lowloshiq »

kRaikkonen написа:Изображение
1 номер е Трофея - 10лв и рибата без пари
2 номер също е 10лв и рибата без пари
Благодаря колега.Днес бях там(на номер 2).Общо около 20 души бяхме,което за там било странно малко.Хванаха се само 2 риби-шаранчета около килограм и половина(без да броим каракудките по 200-300 грама) което също по думи на други колеги е странно малко за там.Колега който вчера също е ходил сподели че всеки е хванал по 3-4 риби,но днес не беше така.Това е ощо взето.
ivan1983
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Съб Май 14, 2011 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от ivan1983 »

butnik написа:
dimmitov написа:И от понеделник се отваря още един водоем в близост до с.Стряма,5лв такса ,като в нея се включва плевелната риба/костур над 500гр,уклей,каракуда,кефал/ шаран,амур,щука,бяла риба се заплащат отделно..Подробности в снимки и пътеводител в понеделник.Водоема не е пускан до сега за риболов и не е вадена риба от него.
Колега може ли малко инфо за този водоем-къде се намира,отворен ли е вече.
Аватар
dimmitov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 473
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2012 4:40 am
Местоположение: Пловдив

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от dimmitov »

За Стряма и на мен ми е интересно, в неделя и понеделник съм свободен и ще наобиколя ония край, Дрангово и евентуално Стряма, стига инфото от Бутников да е обнадеждаващо.Много ми е интересно къде се намира този водоем до Стряма, аз горе-долу познавам района там и не се сещам за такъв водоем, което естествено не означава че няма.
НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ИЗЛОВИ ВСИЧКАТА РИБА С ВЪДИЦА
Изображение
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

Скоро някой ходил ли е на Леново?Някакво инфо?
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”