Платени водоеми около Пловдив.

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
dono
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Юни 26, 2012 11:46 pm

Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от dono »

Колеги,моля за съвети и мнения за платени водоеми около Пловдив,на които като си платиш наистина можеш да си направиш кефа.интересува ме само за риболов на плувка.
Моля за мнения на колеги които са ходили ли4но на водоема и то след месец Май 2012.
Поздрави и наслука!
Аватар
tsvetkoff
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 532
Регистриран на: Нед Авг 02, 2009 6:59 am
Местоположение: Пловдив

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от tsvetkoff »

Не става само с ядене .................. иска и четене. ..............
Иначе:
Леново
Брягово
Сушица
Избегли
Чичо Гошо
Бадема
Кричим - при Илия
Войводиново - Голямата риба
......... и други знайни и незнайни ...........
Красимир Кюрпеков

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от Красимир Кюрпеков »

Избегли не е платен , па и не можеш да си направиш кефа :wink: . Иначе допълнение към списъка Езерово, Стоево и други знайни и не знайни :wink:
anastas95
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 104
Регистриран на: Пон Фев 20, 2012 10:05 am
Местоположение: Пловдив

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от anastas95 »

Има , също на : Първенец , Черноземен , Прослав , Татарио (който е свободен) , Мечка и мн др :)
Аватар
vasety
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 138
Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 11:05 am

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от vasety »

За тези на с.Войводиново какво ще кажете кой е по-добре, този който е 5лв. и шарана 4 или този който се води "Трофеи" (не съм сигурен за условията какви са, мисля че рибата май не се плаща и е 10лв такса). Бил съм само на този с такса 5 лв.
TerzievG
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 126
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2011 9:07 am
Местоположение: Пловдив

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от TerzievG »

vasety написа:За тези на с.Войводиново какво ще кажете кой е по-добре, този който е 5лв. и шарана 4 или този който се води "Трофеи" (не съм сигурен за условията какви са, мисля че рибата май не се плаща и е 10лв такса). Бил съм само на този с такса 5 лв.
Макар и пича на "трофеи" да ме изумява с непрестанните си промени на условията съм с две ръце за него.Последно посещение 18 март (5лв такса 5 лв кг на всякаква риба),аз хванах 2 щуки-5кг и след два дена щука 7лв кг :evil: Във водоема със сигурност има много шаран от 1-1,5 до 6 (съм виждал,аз лично 3кг м.г) а според неговите думи и над дест,както и амури 10+ но на мен не ми е удрял изобщо!Рибата може да се връща стига да не е наранена(7+ мисля,че не можеше да се вземат), и пак казвам това е инфо някъде малко след великден!Шарана основни се държи:като застанеш до къщичката на водоема с лице към него,мислено хващаш средата и от там 10м в ляво-това е мястото(мисля поне 20см по-плитко,но не и според собственика,но това не означава,че само там взима.Това петно е достъпно и с ваглер.Погледнах си телефона ,но нещо не намирам номера.Ако ходиш си питай подробно за условията предварително и драсни после два-реда!Дано съм бил полезен!
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

Ето изчерпателно инфо за язовир "Трофей":

http://www.trofeibg.info/
Изображение
Изображение
hristoss
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 106
Регистриран на: Вто Авг 23, 2011 11:50 am
Местоположение: Пловдив

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от hristoss »

Красимир Кюрпеков написа:Избегли не е платен , па и не можеш да си направиш кефа :wink: . Иначе допълнение към списъка Езерово, Стоево и други знайни и не знайни :wink:
от 1 юли си е с допълнение така наречената асеновградска карта на ловното им дружество влиза им в сила договора за аренда който е 10 години и май ще си го пазят редовно 3 човека
Аватар
vasety
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 138
Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 11:05 am

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от vasety »

TerzievG написа:
vasety написа:За тези на с.Войводиново какво ще кажете кой е по-добре, този който е 5лв. и шарана 4 или този който се води "Трофеи" (не съм сигурен за условията какви са, мисля че рибата май не се плаща и е 10лв такса). Бил съм само на този с такса 5 лв.
Макар и пича на "трофеи" да ме изумява с непрестанните си промени на условията съм с две ръце за него.Последно посещение 18 март (5лв такса 5 лв кг на всякаква риба),аз хванах 2 щуки-5кг и след два дена щука 7лв кг :evil: Във водоема със сигурност има много шаран от 1-1,5 до 6 (съм виждал,аз лично 3кг м.г) а според неговите думи и над дест,както и амури 10+ но на мен не ми е удрял изобщо!Рибата може да се връща стига да не е наранена(7+ мисля,че не можеше да се вземат), и пак казвам това е инфо някъде малко след великден!Шарана основни се държи:като застанеш до къщичката на водоема с лице към него,мислено хващаш средата и от там 10м в ляво-това е мястото(мисля поне 20см по-плитко,но не и според собственика,но това не означава,че само там взима.Това петно е достъпно и с ваглер.Погледнах си телефона ,но нещо не намирам номера.Ако ходиш си питай подробно за условията предварително и драсни после два-реда!Дано съм бил полезен!
А на плувка каракуди излизат ли да има занимавка докато се чакат дънните ? И с какъв размер са ? :)
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

Преди 20-ина дни един колега близо до нас извади на плувка 6,5кг.амур,а предната седмица пък друг,замятайки със спининга,закачи за първия лъч на гръбната перка огромен амур.Голяма борба падна. :lol: Накрая го извади.Кантара показа 10+ кг.
Изображение
Изображение
angel81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 381
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 3:18 pm
Местоположение: Пловдив, Паничерeц

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от angel81 »

утре ще ви кажа с мойте скромни пръчки какво съм свършил там. :)
късмет работа . .
angel81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 381
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 3:18 pm
Местоположение: Пловдив, Паничерeц

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от angel81 »

angel81 написа:утре ще ви кажа с мойте скромни пръчки какво съм свършил там. :)
ами какво свърших ... едно шаранче 2.2 кг , това е :)
късмет работа . .
Аватар
livinginchaos
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 141
Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 8:56 pm
Местоположение: Пловдив/Пазарджик

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от livinginchaos »

До с. Огняново има хубав гьол тип спортен риболов. Всеки път се връщаме с много шаран. Входа е 2лв на пръчка, рибата се плаща. Главно шаранчетата са около 2-те килограма но излизат и шаранчета амурчета по 7-8. Има скара, бира, дъно без закачки - идеално за риболов на шарани на мач. ;)
бобобоб
новобранец
новобранец
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Юли 20, 2012 1:16 pm
Местоположение: ПЛОВДИВ

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от бобобоб »

Някой да каже нещо повече за Строево(че сефте чувам за него)такса,условия и къде се намира!?!?!?!?
МАЙНА КАРАКУДА ТИИМ
бобобоб
новобранец
новобранец
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Юли 20, 2012 1:16 pm
Местоположение: ПЛОВДИВ

Re: Платени водоеми около Пловдив.

Мнение от бобобоб »

бобобоб написа:Някой да каже нещо повече за Строево(че сефте чувам за него)такса,условия и къде се намира!?!?!?!?
Кьорав карти на играе :D !Чудя се що никой не дава инфо,а то било Стоево,не СтРоево!Извинявам се и поздрави!!!
МАЙНА КАРАКУДА ТИИМ
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”