езеро Загорка, Ст.Загора

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Rsg1f1
новобранец
новобранец
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Май 12, 2012 6:19 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: езеро Загорка, Ст.Загора

Мнение от Rsg1f1 »

От дълго време все се каня да посетя езерото и да видя има ли риба , но нещо все изкача. Та след някой друг ден може да се реша най-накрая и ми трябва инфо за езерото тъй като кракът ми не е стъпвал на него. Толкова години съм минавал покрай него и не съм се замислял да го посетя.
Ще помоля да ми се обясни малко по подробно като се започне откъде мога да мина с кола до езерото също къде трябва да платя за да ловя или има нещо като вход идея си нямам. До колкото съм запознат може да се лови с 2 въдици така ли е. Каква е горе долу доло горе дълбочината.
Благодаря за всякаква информация.
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: езеро Загорка, Ст.Загора

Мнение от С.Върбанов »

Прочети назад темата и ще си изясниш доста неща :wink:
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Rsg1f1
новобранец
новобранец
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Май 12, 2012 6:19 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: езеро Загорка, Ст.Загора

Мнение от Rsg1f1 »

Тая тема съм я чел много пъти така и не намерих отговора на тези въпроси. В темата на зад никъде не видях конкретна информация за езерото само спорове кой да го държи .
jamix
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 621
Регистриран на: Пет Окт 19, 2007 6:38 pm
Местоположение: st.zagora

Re: езеро Загорка, Ст.Загора

Мнение от jamix »

Каква е горе долу доло горе дълбочината.

Колега дълбочината варира между един и три метра до плочите от южна страна, около два метра + :wink:
jamstz76
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Дек 25, 2013 6:54 pm

Re: езеро Загорка, Ст.Загора

Мнение от jamstz76 »

С автомобил до фитнесзалата.без пари.6 лв.такса+5лв.абонаментна карта първоначално.3 кг.риба без шаран, амур, щука,сом.в неделя бях там ,за 4 часа 15 мъндзрки(много оооооо малки)каракуди.Дано съм бил полезен.
jamstz76
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Дек 25, 2013 6:54 pm

Re: езеро Загорка, Ст.Загора

Мнение от jamstz76 »

10 номер кука.шарен червей.
ivelin987
новобранец
новобранец
Мнения: 24
Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 1:21 pm

Re: езеро Загорка, Ст.Загора

Мнение от ivelin987 »

Някой има ли информация дали рибата е активна?
Rsg1f1
новобранец
новобранец
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Май 12, 2012 6:19 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: езеро Загорка, Ст.Загора

Мнение от Rsg1f1 »

Интересува ме кога точно трябва да платя. За да не излезе в един момент че нещо съм нелегален.
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: езеро Загорка, Ст.Загора

Мнение от С.Върбанов »

Ще минат не се притеснявай :wink:
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: езеро Загорка, Ст.Загора

Мнение от Ribar »

Активизира се рибата преди около седмица. Често ходя там и съм много доволен. Шарана огладнява, а йаракудата е целодневно гладна. На царевичка от южната страна на плочите. + 2 есетрички (които също се връщат). Наслука.
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
jamstz76
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Дек 25, 2013 6:54 pm

Re: езеро Загорка, Ст.Загора

Мнение от jamstz76 »

Днес 5.4.2014 от 7.30 до 14.00 8 бр.каракуди по около педя.толкова бр.по дребни пуснах обратно.стръв царевица
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: езеро Загорка, Ст.Загора

Мнение от Ribar »

jamstz76, има и такива дни, за съжаление. Аз да споделя методите си там (успешните). На плочата до (не пред) барачката на пазачите. За каракуда на дъно с хранилка натъпкана със захранка около средата на езерото, стръв - бял червей(на това взима най-много от както съм активен там) За шаран - мач, на не повече от 13-16м. с по прашка царевица(твърда) на всяко хвърляне, стръв - сладка царевица от консерва в магазина.
jamstz76, как и къде действа днес, да обменим малко опит.
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
jamstz76
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Дек 25, 2013 6:54 pm

Re: езеро Загорка, Ст.Загора

Мнение от jamstz76 »

Бях срещу бараката на пазачите на пръста преди да почнат циментовите плочи северноизточна страна да.Една въдица на дъно,пружина много кълване, една каракуда. Втора въдица подвижна плувка,преди обед на близко следобед на далеч.Установих че на бяла кука взема повече.Стръв царевица.
Аватар
ydobrev75
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 613
Регистриран на: Съб Май 28, 2011 7:25 am
Местоположение: Нова Загора

Re: езеро Загорка, Ст.Загора

Мнение от ydobrev75 »

:shock:
dirty
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Юни 09, 2015 12:50 pm

Re: езеро Загорка, Ст.Загора

Мнение от dirty »

Няколко въпроса за езерото .1.активна ли е рибата в тези жеги,някои ходил ли е скоро и излизат ли шарковци - ако да на какво ги търсите.2.Не съм ходил откакто се стопанисва от клуба по спортен риболов.Искам да попитам трябва първо да си извадя карта и след това да ходя или може да отида да си разпъна и като минат за таксата да си направя картата и да си платя ? И като цяло какви са условията брой пръчки и такса.
Мерси предварително за отговора.
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”