Язовир Лобош (Пчелина)

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
mitko_r_mihov
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Нед Апр 18, 2010 5:21 pm

Re: Язовир Лобош (Пчелина)

Мнение от mitko_r_mihov »

Аватар
gotzyss
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Сря Апр 07, 2010 5:40 pm

Re: Язовир Лобош (Пчелина)

Мнение от gotzyss »

Ужас! Катастрофа!
djoni1
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 4:29 pm

Re: Язовир Лобош (Пчелина)

Мнение от djoni1 »

Колеги,

Мисля да го пробвам и аз за първи път язовира този уикенд, въпреки ниското ниво на водата. Може ли да ме ориентирате за някое добро местенце при условие, че ще съм с джип?

Благодаря ви.
Лека вечер
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Язовир Лобош (Пчелина)

Мнение от Martin Mihailov »

djoni1 написа:Колеги,

Мисля да го пробвам и аз за първи път язовира този уикенд, въпреки ниското ниво на водата. Може ли да ме ориентирате за някое добро местенце при условие, че ще съм с джип?

Благодаря ви.
Лека вечер
Добри места бол. :lol: :lol: Джип нети требе защото в момента язовира е достьпен отвсякьде :roll: С две думи можеш даго преджопаш и риба колкото цигара нищо по голямо :!:
djoni1
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 4:29 pm

Re: Язовир Лобош (Пчелина)

Мнение от djoni1 »

Благодаря колега, ще видим тогава на къде ще захванем, може и на някое платено, че с тия цигари... :D
Dreamer85
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Юни 19, 2012 2:18 pm

Re: Язовир Лобош (Пчелина)

Мнение от Dreamer85 »

Здравейте,колеги.Някой скоро да е ходил до язовира,да каже как е нивото.Нали уж го спряха,а и поваля малко тези дни,надявам се да се е понапълнил.Чудим се дали да не мръднем натам събота,да проверим дали е тръгнала каракудата.
Аватар
crazybot
фен клуб-скобар
Мнения: 388
Регистриран на: Съб Фев 16, 2008 11:50 am
Местоположение: София

Re: Язовир Лобош (Пчелина)

Мнение от crazybot »

Язовира е максимално пълен. Риболов един ден има, един ден няма...
Аватар
gotzyss
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Сря Апр 07, 2010 5:40 pm

Re: Язовир Лобош (Пчелина)

Мнение от gotzyss »

Колеги на Радибош ,как е има ли много хора , има ли такса? Благодаря!
fool
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 2:17 pm

Re: Язовир Лобош (Пчелина)

Мнение от fool »

gotzyss написа:Колеги на Радибош ,как е има ли много хора , има ли такса? Благодаря!
Здрасти колега. Бях там тази неделя, имаше малко хора общо бяхме три коли, такса никой не мина да събере в неделя сутинра. Язовира беше пълен, улова беше само какруда кълването започна от около 7 (пристиганхме в 6:30) и намаля към 11. Ловихме на фидер, основно каракуди около 400-500 гр, няколко малки и две близо 1кг. Излета беше супер като цяло.
Аватар
franky
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 555
Регистриран на: Вто Юли 06, 2010 11:04 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Язовир Лобош (Пчелина)

Мнение от franky »

fool написа:
gotzyss написа:Колеги на Радибош ,как е има ли много хора , има ли такса? Благодаря!
Здрасти колега. Бях там тази неделя, имаше малко хора общо бяхме три коли, такса никой не мина да събере в неделя сутинра. Язовира беше пълен, улова беше само какруда кълването започна от около 7 (пристиганхме в 6:30) и намаля към 11. Ловихме на фидер, основно каракуди около 400-500 гр, няколко малки и две близо 1кг. Излета беше супер като цяло.
Здравей, колега. Имаш ли представа дали излиза костур?
Щастието се гради от малки радости, а не от хазартни попадения.
fool
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 2:17 pm

Re: Язовир Лобош (Пчелина)

Мнение от fool »

franky написа:
fool написа:
gotzyss написа:Колеги на Радибош ,как е има ли много хора , има ли такса? Благодаря!
Здрасти колега. Бях там тази неделя, имаше малко хора общо бяхме три коли, такса никой не мина да събере в неделя сутинра. Язовира беше пълен, улова беше само какруда кълването започна от около 7 (пристиганхме в 6:30) и намаля към 11. Ловихме на фидер, основно каракуди около 400-500 гр, няколко малки и две близо 1кг. Излета беше супер като цяло.
Здравей, колега. Имаш ли представа дали излиза костур?
Здрасти колега. Ние не сме вадили костури а и понеже фидера "тръгна" не съм разпъвал нищо друго на Радибош. Но миналта седмица бяхме близо до стената тук и вадихме костурчета около 300гр. Срещу нас имаше местни от предната нощ които казаха че са изкарали няколко костура около кило.
boxxo
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Сеп 07, 2015 7:12 am

Re: Язовир Лобош (Пчелина)

Мнение от boxxo »

Здравейте някои ходил ли понтоните,дали излиза нещо ?
SammyLee
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Пет Фев 04, 2011 6:25 pm

Re: Язовир Лобош (Пчелина)

Мнение от SammyLee »

На Радибош такса няма. Аз бях миналата седмица цялата на Лобош, но не на Радибош, а на ръкава преди него срещу Ковачевци. Излизаха много яки каракуди между кило и 1,7 кг. най-голямата, но беше голяма мъка с треволяка и два дена ми отне само да си направя коридор без водорасли. Костурчета само дребни налитаха на рибе, нито един по-сериозен нямаше.
CyberMan
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Сря Юни 10, 2015 10:10 am

Re: Язовир Лобош (Пчелина)

Мнение от CyberMan »

SammyLee написа:На Радибош такса няма. Аз бях миналата седмица цялата на Лобош, но не на Радибош, а на ръкава преди него срещу Ковачевци. Излизаха много яки каракуди между кило и 1,7 кг. най-голямата, но беше голяма мъка с треволяка и два дена ми отне само да си направя коридор без водорасли. Костурчета само дребни налитаха на рибе, нито един по-сериозен нямаше.

за този ръкав ли става въпрос колега ?
https://www.google.bg/maps/place/2447+% ... 22.8616974
SammyLee
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Пет Фев 04, 2011 6:25 pm

Re: Язовир Лобош (Пчелина)

Мнение от SammyLee »

Да, за същия ръкав става въпрос. От едната страна са гори и не знам как се стига дотам, от другата страна е вилната зона, там бях
Прикачени файлове
IMG_20160804_115204.jpg
IMG_20160803_124646.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”