Враждебна - 777

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Враждебна - 777

Мнение от pampasa »

Здравейте , някой ходил ли е тези дни?
Собствениците са се сменили ,съответно има ли някакъв риболов в момента?
Предполагам се е размръзнало................
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
stiviti
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Вто Фев 01, 2011 1:29 pm
Местоположение: София

Re: Враждебна - 777

Мнение от stiviti »

Днес ходих ,хвърлих на бял със захранка ,въртях блесна ,,чаках,, чакаха и още колеги от 17 коли .Пипане нямаше . Към девет и половина благоволиха да пуснат до садките три-четири кепчета дребна, около 200 гр. ,пъстърва. Бяха по-малко от двадесет броя. След малко първият, вторият ,а по късно третият извадиха съответно 4-2- 1 пъстърви .аз бях шести-до мене не стигнаха.И за другите нямаше . В 12 часа си тръгнах щастлив и доволен , понеже времето беше прекрасно.
Kkazakka
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юни 27, 2019 12:20 pm

Re: Враждебна - 777

Мнение от Kkazakka »

20.03.2020.
В четвъртък и петък се поразрових в нета да се сдобия с някаква информация за водоемите (в София) че съботата ми най накрая беше свободна и исках да направя сефтето на някой водоем, обаче предвид обстоятелствата нямах право да излизам извън града....така попаднах на хвалебствена статия за седмиците. Знам 'язовира' но не бях ходил там до днес...няма и да отида....бях там в шест и половина при затворен портал понеже отваря в седем. Имаше няколко коли пред нас и за кратко време се струпаха още поне двадесет след нас....на входа новият рендатор който лично събира таксите ни каза че не можем да ловим да ловим вдясно от садката има разстояние около сто метра от нея.....както и да е....разпънахме с един приятел в лявата част на язовира до пътя почти в самото начало на брега.....имаше около 30 човека по цялата дължина на левият бряг....захранка едно друго....всеки храни хвърля прави..... брегът срещу нас беше наистина мн претъпкан....о там всеки прави струва.....с изключение на ивицата до която не бяхме допуснати......започнах с фидер,монтаж за шаран.....плувка.....блесни .....имах време да се разходя и по брега да поговорим с другите колеги които също като нас нямаха пипване....не улов.....към девет някой изкара една пъстърва....и веднага след това се вкара моторната лодка с която пускат уж риба....не знам защо след като я пуснаха лодката направи още две обиколки.....и всичко умря..
..появиха се хора с джипове явно хора на арендатора които бяха настанени на празното място до садката до което днес никой нямаше достъп....забязах четири маркера на очертаващи полукръг на около 30 метра навътре и в дясно на садката.до към единадесет никакво раздвижване.....никой нищо.....след това на отсрещният бряг за около двадесетина минути изкара някакви риби...след което последва разходка на арендатора..... връщане.....и вкарване на лодката за още пускане само че на шаранчета......пуснаха и тях......посдваха две обиколки с лодката от отсрещната страна........вече ми беше ясно какво се случва и бях бесен.....до един и половина всички по дължината на левият бряг....нямахме даже леко чукване.....признаци на риба в водата.... Нулеви....на отсрещният бряг спряха да вадят......риба се хващаше поне докато аз бях там,в дясно от садката от компанията която която се настани явно с предварителна уговорка......първи риболов за мен КАПО!!!!! аз приключих с тази пародия на водоем, реклама и фокуси от арендатора и капитана където симулираше пускане на риба в водоема.......който иска нека да си хвърля парите там....дори ипо брега не видях дори и едно малко рибе....
has76
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 112
Регистриран на: Чет Фев 03, 2011 9:01 am
Местоположение: Пловдив

Re: Враждебна - 777

Мнение от has76 »

Продължавам да се учудвам защо ги посещавате тея платени паткарници! То и за чесане на крастата не става. Единици са местата,където може да се направи някакъв приличен риболов,но на фона на далавераджиите е малко трудно да нацелиш. Ходил съм преди време на един край Мътеница,Пловдивско. Страхотна гледка,беседка и с деца е прелест. Имаше някоя риба,която се плаща и съм взимал с кеф. Така го разбирам платения риболов ,Но да се наредите 30 човека гъз до гъз на някое грозно и гнусно място с идеята да се извадят две риби пуснати вчера?!? С добри чувства и пожелания за по-добри излети сред природата,колега!
Аватар
bogno
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 284
Регистриран на: Пон Яну 27, 2014 11:30 pm
Местоположение: софия

Re: Враждебна - 777

Мнение от bogno »

Веднъж се излъгах и аз на 777 и никога повече.Сега заглеждам Негованското .Май няма толкова хора,има разнообразие от риба -не само шаран и пъстърва но пък арендатора бил същия.Ако някой сподели впечатления ще бъда признателен иначе ще си клеча по баластриерите.
Жена ми мисли,че съм на работа, шефът мисли, че съм болен, приятелите знаят, че съм НА РИБА!
glmv
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 310
Регистриран на: Съб Юли 14, 2012 9:15 pm

Re: Враждебна - 777

Мнение от glmv »

На Негован платеното с директна въдица можеш да направиш хубав риболов. Докато си ловиш червеноперки, каракуди можеш да хванеш шаран или пъстърва. Колеги говорят че новия арендатор е зарибил доста, но аз търсих шаран преди 10 дена без успех. Лови се пъстърва на камола поне тогава. Иначе си има хора. Водоема е хубав заради старите амури ... Но им е още рано. Ако има нещо питай.
Аватар
bogno
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 284
Регистриран на: Пон Яну 27, 2014 11:30 pm
Местоположение: софия

Re: Враждебна - 777

Мнение от bogno »

Как е откъм хищник?Тази есен бях по реката и без да искам присъствах на вадене на 7кг бяла риба-дали беше случайно?Има ли щука?
Жена ми мисли,че съм на работа, шефът мисли, че съм болен, приятелите знаят, че съм НА РИБА!
glmv
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 310
Регистриран на: Съб Юли 14, 2012 9:15 pm

Re: Враждебна - 777

Мнение от glmv »

Не знам нищо за хищник и не съм виждал.
Аватар
bogno
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 284
Регистриран на: Пон Яну 27, 2014 11:30 pm
Местоположение: софия

Re: Враждебна - 777

Мнение от bogno »

Благодаря колега за полезната информация
Жена ми мисли,че съм на работа, шефът мисли, че съм болен, приятелите знаят, че съм НА РИБА!
zigi11
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Ное 24, 2019 1:46 pm

Re: Враждебна - 777

Мнение от zigi11 »

777 са са наи мизерния платен.. на всякъде смърги на п-я, умряла риба и карантия от чистена на водоема риба... Не си губете времето, ще останете разочеровани!!!
krisch
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Сря Юни 20, 2018 2:12 pm

Re: Враждебна - 777

Мнение от krisch »

Здравейте,
Днес 22.9.20 г. отидох на Негован - платеното. В 6:00 бях там и не беше празно, а имаше поне десетина колеги - кой на плувка, кой на фидер и т.н. За стръв използвах - бял, пинки, царевица - консерва, сварена, вкиснала, торен, пелети и троха. Да, ама не! За 8 часов риболов имах едно кълване, а колегите около мен - 0. Тръгнах си разочарован в 14:00 и преброих 24 коли, и може би около 35-40 човека. За цялото това време един пич беше изкарал една червеноперка. На повърхността на водата видях един умрял шаран около 1,5 кг. На 13.9.20 г.в 7:00 бях на същото място и се повтори абсолютно същото нещо - отново нямах нито един удар и колегите около мен бяха капо, с изключение на едно момче, което изкара 1 шаран. Тогава си тръгнах в 16:30. За 9 часа риболов това е нелепо. Шараните, кото бяха умряли и стояха на повърхността на водата бяха 5.
Седя и си мисля, че това не е нормално.
Негован е черна точка за мен.
Фуцата
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 434
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 10:52 am

Re: Враждебна - 777

Мнение от Фуцата »

Трагедията на гьола е отчайваща.Важно е да ти приберат парите,умрели риби,смрад на разлагащи и гниещи риби, боклуци бол,гнусна вода.Не мога да си обясня как успяха за по малко от година да превърнат един що годе нормален водоем в такъв тинярник.Лошото е че сме прости и наивни и продължаваме да пълним гушите на хора които не ги инересува нищо освен парите.
Водата е толко лоша че дори водораслите са почнали да гният.Огромен Х съм сложил на този тинярник!
stiviti
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Вто Фев 01, 2011 1:29 pm
Местоположение: София

Re: Враждебна - 777

Мнение от stiviti »

Инфо от вчера за Враждебна:
От 7 до 9 часа никакво пипане, бяхме около 30 човека.После дойдоха още. В 9 часа пуснаха десетина кепа риба до садката, няколко човека ги изловиха, останалите чакахме, чакахме ама нищо. Време прекрасно,слънце като през май,вдигна се уклея , но дребен ,та си направих кефа с тридесетина рибета. И прибирайки се си спомних поговорката за лудия и баницата.......
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”