Враждебна - 777

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
emilmp333
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Окт 13, 2016 1:59 am

Re: Враждебна - 777

Мнение от emilmp333 »

Бях там на 12.10 за бомбарда не знам дали има резултат,но на плувка с всякаква стръв имах само едно кълване и отразено с една 700гр. пъстърва....
Обърнах за Шаро и резултата не закъсня 3,5 килограмов....
emilmp333
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Окт 13, 2016 1:59 am

Re: Враждебна - 777

Мнение от emilmp333 »

Някой ако има по ново инфо нека пише.....
Veselin01
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Ное 22, 2015 8:54 pm

Re: Враждебна - 777

Мнение от Veselin01 »

И аз мисля да отскоча някаква информация
stiviti
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Вто Фев 01, 2011 1:29 pm
Местоположение: София

Re: Враждебна - 777

Мнение от stiviti »

На 21 , пипаше слабо ,при мене нищо. Пуснах по -дълбоко и хванах три много добри перки на бял - да не съм капо. Вчера -5 много добри пъстърви ,едно зверско теглене с чупене на кукичката и няколко изтървани. Около мене едни хващаха, други не.
kag1980
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 4:16 pm

Re: Враждебна - 777

Мнение от kag1980 »

Никой нищо не споделя ,ЯВНО НИКОЙ НЕ ХОДИ ТАМ :):):)
днеска в 7;20 бях по бележка кола номер 49 :)
3 бр. въдици стръв, хайвер оригинална руска Икра -цена 34 лева , изкуствен хайвер на рибна основа , камола ,бели , и дрождеи за захранка
5 вида паста , мида ,хайвер ,гранула, чесън, и микс
НЯМАМ ПИПАНЕ !!! НО ЯВНО АЗ СЪМ СИ НЕКЪДЕРНИК
важно и коректно е да уточня че хората на блесни хващаха по някоя друга пъстърва
И НАЙ ВАЖНОТО ЗА ВСИЧКИ КОИТО ЧЕТЕТЕ И ЧАКАТЕ НА ГОТОВО КАТО МИШОЦИ И НЕ СПОДЕЛЯТЕ ЩЕ СЕ НАБУТВАТЕ КАТО МЕНЕ ПО 200 ЛЕАВА ЗА БЕЗ КЪЛВАНЕ :):):)
Аватар
gloupan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 758
Регистриран на: Чет Юли 12, 2007 11:48 am
Местоположение: КИРО - гр.София /Видин/

Re: Враждебна - 777

Мнение от gloupan »

kag1980 написа:............ хайвер оригинална руска Икра -цена 34 лева......
Много ефтин хайвер си избрал :lol:
TRS70MLF2
Каба Тоньо
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 11:37 am

Re: Враждебна - 777

Мнение от Каба Тоньо »

Няк'ва масова истерия е на тоя гьол...обсесивно разстройство...

Един път отидох и си затвърдих мнението че на платено/ с много малки изключения които не са в Софийска околия/ няма да стъпвам.

Грозно, малко че и гъз до гъз. Нещо като риболов на паркинг...явно имам различни идеи за приятен излет. Е не съм дал 200лв като колегата разминах се с кило бял и стрелбата даде резултат ама тея бройлери може и на леб да се ловят... разбира се не и когато има 50-80 души да ги глезят с най различна манджа.
Да не говорим че пастървата я хранят с гранула която е екирисажен продукт...с други думи сещайте се к'во ядете.

Един клен да зашия на болото за цял ден, сто пъти по удовлетворен ще се чувствам от колкото на такива паткарници да ходя. А ако е за еденйето сега има и сафрид и лефер които са диви риби и колкото и да е замърсено морето не е като да са яли само гранули от кремирана мърша.

Сори за хейта ама толеранса към глупости ми е много нисък.
Аватар
empar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Фев 12, 2006 4:57 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Враждебна - 777

Мнение от empar »

Каба Тоньо написа:Няк'ва масова истерия е на тоя гьол...обсесивно разстройство...

Един път отидох и си затвърдих мнението че на платено/ с много малки изключения които не са в Софийска околия/ няма да стъпвам.

Грозно, малко че и гъз до гъз. Нещо като риболов на паркинг...явно имам различни идеи за приятен излет. Е не съм дал 200лв като колегата разминах се с кило бял и стрелбата даде резултат ама тея бройлери може и на леб да се ловят... разбира се не и когато има 50-80 души да ги глезят с най различна манджа.
Да не говорим че пастървата я хранят с гранула която е екирисажен продукт...с други думи сещайте се к'во ядете.

Един клен да зашия на болото за цял ден, сто пъти по удовлетворен ще се чувствам от колкото на такива паткарници да ходя. А ако е за еденйето сега има и сафрид и лефер които са диви риби и колкото и да е замърсено морето не е като да са яли само гранули от кремирана мърша.

Сори за хейта ама толеранса към глупости ми е много нисък.
Изключително точно казано!!! На 100% съм съгласен и споделям мнението на колегата!
'начиии толко' много кълвеше....хвърляш-вадиш, хвърляш-вадиш и по едно време толко' се разкълва, че немаш време да хвърлиш.....САМО ВАДИШ!!!
stiviti
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Вто Фев 01, 2011 1:29 pm
Местоположение: София

Re: Враждебна - 777

Мнение от stiviti »

kag1980 написа:Никой нищо не споделя ,ЯВНО НИКОЙ НЕ ХОДИ ТАМ :):):)
...…..........
И НАЙ ВАЖНОТО ЗА ВСИЧКИ КОИТО ЧЕТЕТЕ И ЧАКАТЕ НА ГОТОВО КАТО МИШОЦИ сИ НЕ СПОДЕЛЯТЕ ЩЕ СЕ НАБУТВАТЕ КАТО МЕНЕ ПО 200 ЛЕАВА ЗА БЕЗ КЪЛВАНЕ :):):)
Колега, един ден преди да отидеш,зареден с всякакви скъпотии,бях написал скромния си опит от тази година. Ходя там вече четвърта година .плащам си една въдица 10 лв.,купувам на място бели за 2 лв. , гранули за 1 лв. и камола за 3 лв./тя ми стига за два излета/. Ловя около тръстиката,близо до брега,обикновенно с директен 5,50,повод флуорокарбон 14 или 16, кука 12. Стрелям бял и гранули по 10 бр. през 5 мин.Разбира се до мене е и мача ,за далечна дистанция, бомбардата и спининга .Като не върви до брега пробвам и тях.Ден с ден не са еднакви. На директния сменям камола с бял. Не харесвам риболова на паста, много е статичен ,а не ми се плаща отделна въдица.Като си кълве,кълве и на двете.Като не кълве си си капо , както и аз преди седмица.Важното е да се завърти риба наоколо,а ми се струва че се движат на пасажи по целият гьол.Когато клъвне на съседа ти ,обикновенно кълве и на теб и на други около тебе. Не правя реклама на седмиците,обикновенно ходя там да си хвана прясна пъстърва/без да имам скрупули с какво я хранят/,за да не ям изчистената от магазините с неустановен срок на годност/. Като си направя равносметката стойността на уловената ми е равна на тази в магазина , но.....всеки рибар знае какво искам да кажа. Е който има възможност нека си ходи за прясна риба през ден до морето ,не че и аз не ходя, но е много по рядко. Имам възможност и предпочитам да ходя през седмицата и ако искаш пиши на лични да отидем заедно за компания. Не съм от големите специалисти,но си правя излета и съм доволен.
Каба Тоньо
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 11:37 am

Re: Враждебна - 777

Мнение от Каба Тоньо »

stiviti написа:
kag1980 написа:Никой нищо не споделя ,ЯВНО НИКОЙ НЕ ХОДИ ТАМ :):):)
...…..........
И НАЙ ВАЖНОТО ЗА ВСИЧКИ КОИТО ЧЕТЕТЕ И ЧАКАТЕ НА ГОТОВО КАТО МИШОЦИ сИ НЕ СПОДЕЛЯТЕ ЩЕ СЕ НАБУТВАТЕ КАТО МЕНЕ ПО 200 ЛЕАВА ЗА БЕЗ КЪЛВАНЕ :):):)
. Не правя реклама на седмиците,обикновенно ходя там да си хвана прясна пъстърва/без да имам скрупули с какво я хранят/,за да не ям изчистената от магазините с неустановен срок на годност/. Като си направя равносметката стойността на уловената ми е равна на тази в магазина , но.....всеки рибар знае какво искам да кажа. Е който има възможност нека си ходи за прясна риба през ден до морето ,не че и аз не ходя, но е много по рядко.

Ето точно за това говорех по рано ''сметката'' е в корена на нещата и такъв тип водоеми събират предимно хора с подобно мислене.

Приятелю на 7ците с нищо не я хранят пастървата, говорех за фермите от които идва. Нали не си мислиш че зарибяват с дива американка/

Колкото до дебилния коментар за ходенето до морето за прясна риба вижда се че ''нямането на скруполи'' относно какво депозираш в себе си осезателно е повредило възможността ти да разсъждаваш. Много рибари не знаят какво имаш предвид защото мотивацията им за риболов не е плюскането и тънките сметки.

Както писах погоре имам нисък толеранс към глупости.

Въпреки всичко уважавам мнението ти....... всъщност не е така ще ми се да бъда велокодушен ама не съм мнението ти е дебилно и е видно че не тие харесало какво напиах по рано днес защото е породило съмнения.

Бахти и трола съм станал напоследък :D
stiviti
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Вто Фев 01, 2011 1:29 pm
Местоположение: София

Re: Враждебна - 777

Мнение от stiviti »

Каба Тоньо написа: Както писах погоре имам нисък толеранс към глупости.

Въпреки всичко уважавам мнението ти....... всъщност не е така ще ми се да бъда велокодушен ама не съм мнението ти е дебилно и е видно че не тие харесало какво напиах по рано днес защото е породило съмнения.

Бахти и трола съм станал напоследък :D
Колега,за разлика от теб" глупостите" не ги забелязвам, защото за някои и риболовът е глупост. За тебе нещо ако е глупост, за други може да е начин на живот . Аз съм на 64 и като хвана риба си хапвам от нея , а по-голямата част раздавам на други любители на прясната риба.До сега никой не се е оплаквал или разболял. Винаги съм си правил "сметката" в разумни граници когато правя разходи за такъми или излети , защото не се возя на джип за 50000 евро , но и никога не съм недоволен от риболовния излет , без значение от резултата,защото това е спорт, хоби или както там го наричат другите. До сега не съм видял някой в краят на деня да пусне уловената риба обратно. Ако ти си от тях, това си е твое право , но и мое право е да си я сготвя.
А дали си и" трол " с 104 мнения за 15 месеца ,при 37 мои за 70 месеца ,ти сам прецени.
Gosheto
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 228
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 5:47 pm

Re: Враждебна - 777

Мнение от Gosheto »

Какво е положението, колеги? Утре мисля да мина за няколко часа. Риболовът обичайния за това време на годината ли е?
bizi_81
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Ное 27, 2016 10:38 am

Re: Враждебна - 777

Мнение от bizi_81 »

Малко странно питане : дали пипа шаран още на седмиците, или поне нещо по различно от пастърва и евентуално на какво? А за пастървата колегата по горе е прав че се движи на пасажи,Тъста преди дни хвана с брат си към 20 бройки.
Благодаря предварително
asen77
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Май 21, 2013 7:58 pm
Местоположение: СОФИЯ

Re: Враждебна - 777

Мнение от asen77 »

Една баба от съседния блок казала???.Такива певци вчера регистрирани не хващат декиш!.Който е ходил когато пускаха риба знае.За другите 10 лв. ЧЕСТИТО.
bizi_81
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Ное 27, 2016 10:38 am

Re: Враждебна - 777

Мнение от bizi_81 »

Благодаря колега :) доста по 10левчета съм дал там и все доволен че съм ги дал, но несъм ходил никога по това време на сезона.поздрави
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”