Гьола до яз. Багренци в с. Багренци - Кюстендил, има ли риба

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

photoclick
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Юни 11, 2013 1:00 pm

Гьола до яз. Багренци в с. Багренци - Кюстендил, има ли риба

Мнение от photoclick »

Има един язовир в село Багренци, той е точно до този платения и има формата на ботуш , по средата има една кула.
Знае ли някой там каква риба има и на какво кълве?
Понеже ще водя жената с детето на село Житуша област Перник и се чудя къде мога да хвана каракуда, че ми се лови най-близко нещо около Кюстендил, Радомир, Перник може ли някой да ми препоръча!
Нали горовим за неплатен водоем!
Предварително благодаря
Аватар
plamii
фен клуб-скобар
Мнения: 260
Регистриран на: Чет Юли 14, 2011 11:04 am
Местоположение: Кюстендил

Re: Гьола до яз. Багренци в с. Багренци - Кюстендил, има ли

Мнение от plamii »

Яз. Багренци е арендован дават само състезателен риболов. яз. Багренци няма кула. куката е на яз.берсин
http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=140&t=39872" onclick="window.open(this.href);return false; тои е на 200 метра по нагоре от яз. багренци
Изображение

The Best
photoclick
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Юни 11, 2013 1:00 pm

Re: Гьола до яз. Багренци в с. Багренци - Кюстендил, има ли

Мнение от photoclick »

Точно за този говоря, този линк който си дал и инфото от там е старо, нещо ново някой да има да каже за него отскоро.
А нали на 100% някой не го взел под аренда?
Емил Димитров
фен клуб-скобар
Мнения: 371
Регистриран на: Сря Мар 14, 2007 8:15 pm
Местоположение: Перник
Обратна връзка:

Re: Гьола до яз. Багренци в с. Багренци - Кюстендил, има ли

Мнение от Емил Димитров »

Лобош е вариянт
http://www.krakra-fishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
photoclick
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Юни 11, 2013 1:00 pm

Re: Гьола до яз. Багренци в с. Багренци - Кюстендил, има ли

Мнение от photoclick »

четох във форума на фишинг мания това:
"Аз бях там преди три седмици. Рибари нямаше, нито местни, нито от София или Перник. Аз за почти цяла събота нищо не хванах, пробвах на спининг и на дъно. Не видях и риба да скача. Разговарях с пазача на съседния язовир, както и с един приятел от горската стража в Кюстендил, и двамата ми казаха, че бившите арендатори от Перник, преди да им изтече договора, са изловили цялата риба с грибове и мрежи. В момента течала процедура по отдаване под аренда на нови арендатори, не знам, докъде са я докарали, и има ли такива вече, или още не. Това е, което мога да споделя."

Ако наистина няма риба по добре да не ходя!
От преди знам, че имало риба там, но явно е било когато е било под аренда
photoclick
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Юни 11, 2013 1:00 pm

Re: Гьола до яз. Багренци в с. Багренци - Кюстендил, има ли

Мнение от photoclick »

Емил Димитров, можеш ли да ми кажеш къде е най-добре за риболов на Лобош от коя страна!
Предимно съм за каракуда, червеноперка, шаран.
drebens
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1198
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 5:56 pm
Местоположение: Перник-Изток
Обратна връзка:

Re: Гьола до яз. Багренци в с. Багренци - Кюстендил, има ли

Мнение от drebens »

За шаран на Лобош забрави,равносилно е на шестица от тотото.Вариант ти е да влезеш покрай стената навътре,от към страната на село Калище.Караш по на вътре за по плитки места,че до стената е чудо.На стената нямам инфо,знам че доста хора ходят но не знам какво ловят.Аз онзи ден бях на Радибош,излиза риба ама за там много трбва да обикаляш.Срещу мен от страната на вливането на носара имаше двама дето разбиха каракудата на пружинки.Дано съм помогнал.Успех.
photoclick
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Юни 11, 2013 1:00 pm

Re: Гьола до яз. Багренци в с. Багренци - Кюстендил, има ли

Мнение от photoclick »

някъде там където се влиза р. Струма ли?
Би ли пояснил с кола как да стигна точно там
"Срещу мен от страната на вливането на носара имаше двама дето разбиха каракудата на пружинки.Дано съм помогнал.Успех."
Ще се радвам ако може на google maps да покажеш тези юнаци с каракудата къде са били точно?plss
Аватар
gochev86
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 349
Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 6:38 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Гьола до яз. Багренци в с. Багренци - Кюстендил, има ли

Мнение от gochev86 »

Миналата седмица на стената имаше около 5 човека,на директни телескопи излизаха костурчета колкото пръст (среден :) ),червеноперки пак токова големи и...май нямаше друго :)
If we are what we eat, tomorrow I could be you.
photoclick
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Юни 11, 2013 1:00 pm

Re: Гьола до яз. Багренци в с. Багренци - Кюстендил, има ли

Мнение от photoclick »

Тука репортажа е следния на язовира до село Берсин:Изображение от събота до неделя, като това включва и нощен риболов, двама човека с по три въдици на пружина и отдолу кука и торен червей, като през деня ловихме само на плувка на жито, много даваше хубава червеноперка и чат-пат някоя прилична каракуда.На червей през деня не става, защото има много слънчевки, за това само на жито.А вечерта удряха хубави каракуди на дъно както съм описал по горе!Впоследствие разбрах, че човек скоро ще взима язовира под аренда и само чака да му се оправят документите, лично говорих с човека!После също разбрах, че по закон този язовир не включва нощен риболов!Ето снимки от риболова:
Изображение
--------------------------------
Изображение
--------------------------------
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”