Река Блато - всичко за реката.

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
StaAnt
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 351
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 12:33 pm
Местоположение: костинброд

Re: Река Блато - всичко за реката.

Мнение от StaAnt »

dimityr_georgiev написа:Salmo BUG И аз доста хванах на него тази година :fishing1:
Мите купих го по твой съвет и не сбърках.Имам доста и на Тини фрай .
siunu
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Ное 09, 2008 1:33 pm

Re: Река Блато - всичко за реката.

Мнение от siunu »

Вчера 31.01.2016г. при с.Опицвет под конната база и по - нагоре, почти до изворите даде 30-тина дребни рибета - бабушки и кротушки. Кротушките са едри - по 15 см. Водата е висока, сура, добра за риболов но по-едрата риба не иска. Никой не хвана нещо по-голямо. Щуката, може би, е започнала да хвърля хайвер и не е активна. Стръв - шарен червей и хирономус. Кълве повече на шарения.
Наслука!
Аватар
icefire
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 385
Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 9:11 am
Местоположение: София

Re: Река Блато - всичко за реката.

Мнение от icefire »

siunu написа:Вчера 31.01.2016г. при с.Опицвет под конната база и по - нагоре, почти до изворите даде 30-тина дребни рибета - бабушки и кротушки. Кротушките са едри - по 15 см. Водата е висока, сура, добра за риболов но по-едрата риба не иска. Никой не хвана нещо по-голямо. Щуката, може би, е започнала да хвърля хайвер и не е активна. Стръв - шарен червей и хирономус. Кълве повече на шарения.
Наслука!
Да , така е , и аз бях там . Риболова бе слаб , но времето беше прекрасно за излет сред природата :) .. А калта !! - не случайно са я нарекли "Блато " ,,, кал да искаш .
Лошо впечатление прави как макар и дребни и малко на брой 4-5 см рибки колегите си ги събират ...
Друго кофти нещо са многобройните боклуци, оставени от недобросъвестни "колеги" .. кутийки от червеи , найлони , бутилки от минерална вода и бира , опаковки от храни и т.н. Какво да кажа .. селска варварщина ....
Никой не полудява толкова бързо като абсолютно нормалният човек ...
Животът е навик , от който се отвиква много трудно ...
Terry Pratchett
ykovachev
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Сеп 03, 2019 10:28 am

Re: Река Блато - всичко за реката.

Мнение от ykovachev »

Здравейте, някой ходил ли е скоро по реката? Мисля да я посетя тези дни и искам да знам какво е нивото на водата, че след тая суша последния месец и половина...?
Благодаря и наслука на всички :)
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”